Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Petek dan za metek..

Petek dan za metek..

Zato..enga dobrega jutrčka,še lepšega sneženega kušlca…..
Res petek je,teden kot bi mignil je naokoli…Prvi teden januarja…
Hitro je sviznil mimo mene,tako da bi blo fino,če bi tole vse skup malce počasneje šlo okoli…No to so samo pobožne želje,ni rečeno da se uresničijo…Ampak res tako hitro beži čas…Čisto prehitro..včasih smo ga znali malo bolje izkoristiti,vsak dan posebej..Zdej pa vse napo,pa kar neki..pa vse premalo.
Ceste so prave drsalnice,je več kot pol metra snega…..Pa sneg bo še kar padal in padal..
Zunaj je mraz..Brrr minus 10…Toplo se oblecite jaz sem včeraj na poti domov dobesedno skoraj zmrznila,potem sem pa celo popoldne prihajala k sebi..NIč kaj fleten občutek..
Mislim,včeraj ste ga pihali kot za stavo.Nisem uspela še vsega prečitat ampak spominja na tista dobra stara vremena.Super ste!le tako ostanite.
Pozdrav vsem mojim,tistim,ki so redko tukaj gor in se oglašajo..pa en velik topel objem v novo jutro…petkovo jutro…*****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja muca, za ona dobra dobra dobra……….stara vremena!
Fosilčki, anede. Evo ti mojega objemčka in cmočka, uff,
koliko mi manjkajo tile ljudečki, ampak, nema više
onih dobrih starih vremena, bo pa ziher enkrat bolje, bo.
Muca, tebi pa še enkrat DOBRO JUTRO in topel CMOK.
So me včeraj malo notri potegnili, tam po poldnevu sem
malo pokukala, se mi je hotelo kar zarolat ……..sam se.s,
pa same take fore, joj, kolk tle noter dobrga slišeš ………

Mi se zdaj počasi spet pripravljamo na “odpravo v dolino”,
pravijo nam kamikaze, he, he, he! Pa to še ni vse, mi tudi
smo ……….. ene sorte kamikaze.

In za dobro jutro čisto in popolnoma vsem, dve dobri šali:

“Želim se ločiti in želim, da mi sestavite tožbo. Žena mi je namreč že pred tednom dni ušla.
“Zakaj vam je pa ušla?”
“Le kako naj to vem, vi ljubki, sladki, mladi mož?”

Neizkušena devica se je zravnala v postelji in nejevoljno vprašala:
“Kje bo zdaj, notri ali zunaj, odloči se že! To večno ven in notrer me že prav razburja!”

Tako prijatelji, še enkrat, veselo v nov dan, mrzel ja, toplo se zavijmo, ketne na vse, kar leze in gre in ………… ajdmo …….. u život!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro. Res je mrzlo, ampak pras fino. Zadekan ko hudič. Doma pa se prileže 2dcl kuhanega vina

Ej ?
Jutro..

:)))))))))))))))))

;o))))))))))))))

New Report

Close