Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek PETEK JE:::::

PETEK JE:::::

JUhej…
Dobro jutro vsem zaspancem in tistim tapridnim.Nak spet zamujam…1/2 ure,ampak se bom počasi popravila…
Je kdo kje,ki je že buden????

Danes gremo v nove zmage,dogodivščinam naproti…čarobno vzdušje vam bo čaral dežek,ki ga jaz nadvse ljubim, za meglice,pa nikar ne marajte,saj bodo kmalu izginile….Ostane nam še samo toplo stanovanje,močan objem-poljub,crklanje do nezavesti in seveda opa pazi tisto najlepše RAZVAJANJE….TOpel čajček,kej dobrega za pohamsat..prvoščite si kostanjčka,tistega pečenega…pammmmm omamno dišečo kavico,čaki jo moram koj srknt…srk srk,sljup.heheheh…drugače pa lenarite lenarite danes je ravno pravšnje popoldne zata del,pa jutri tud…v nedeljo jo pa lahko že mahnete ven na sončka..JUHEJ…Muca je naspedirana že sto na uro…..Bi hribe prestavljala,pa poletje nardila..********pa vse vas v en velik močan objem stisnila!!
Mojčki -tvojčki ne pozabite danes je dan ,tisti pravi za naše dušče,pocrkljajmo jih,kajti splača se!!!Ajdi gremo…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dobro jutro mucica !

Ste pa res vse muce zgodne , pa pravijo , da ste
sposobne drnjohati cel dan . Ni res . Naša
Meška me je že davno dbudila , da sem ji odprla
strešno okno , pot med sveže jutranje trave ..

Ja , pa petek je . Petke imam najraje .

OOOO Nioba jutrčka putrčka,kok sem vesela,he da nisme tuki sama..
Ma jest sm muca,ki zelo malo spi,če bi noč ovrednotila,potem skoraj nič…
Hja pa še obveznost kliče počasi-delo,ki krepi!
Pa ti? Še doma al že na worku?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja muca, evo še ene budne dušce :))))) Dobro jutro in res.. en čaroben petek je dans, ki nam bo pognal kri po žilah ku vrag :)))))))))

Jani se spominja čas nazaj, ko muce pred 9. uro zutrej ni bilo na spregled, pa če si car :))))

nioba 🙂 dobro jutro :))) Madona, kakšen promet na vsezgodaj…. je prov vesele pogledat :)))))))))))

Jnai bo danes v gužvi, zato se ne bomo kej preveč bralil 🙂

Hihi a ne Jani,časi se spreminjajo,kaj čem…Zdej je služba,moram bit stedy redy v službi že ob pol sedmih..Ker ko,se tam pojavim, začnejo hoščeš nočeš otroc po tebi plezat.
Zato Pa rada vstanem prej da se počasi kulturno uštimam.Ne maram brzine,pa kofetek pade v miru,še prej pa en jutranji tuš,pa tko….Potem pa veselo na delo….

aja Jani sem prav vesela te tvoje dušče tuki gor …a ne da bo taprav dan danes?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

heheh luštno,naj se vidi da je rana ura zlata ura…***

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Takole odhajam počasi,da zalaufam mojga miškota potem pa wrrrrrum…še enkrat lep dan vsem! Se beremo popoldan..čao bačiče in bačkoni moji!!!MCMOKkkk++++****

P.s. Kaj se nč več ne lupčkate tuki gor? Al sam glumite?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

veš un pregovor…. Ko rano rani, rano dan zajebe :))))))))) Muca, dobro jutro in vesel petek 🙂

Jani , dobro jutro in dober dan .

Kaj vas na petek tako razganja .
Mene pa prou neč bel , kukar .. npr. v torek .
Sejem Narava zdravje je do petnajstega ,
da ne pozabite ….

Skoraj ne moreš bit tu sama , pridem
pa grem pa precej spet pridem …. pa
spet grem … drugače pa moram bit ob sedmih
na šiht , zato z mano dopoldne kontaktirat
tule se ne da …
Sem vsem , ki rabijo tako malo spanja
kar malo nevoščljiva . Če meni uspe
zgodaj vstat , naredom zjutraj v
eni uri več , kot v vsem večeru , ko
sem doma .
Lep dan muci . Naj te ne zaplezajo ,
ne daj se !

Muca, danes je ziher taprav dan, če že ne zarad druzga potem zarad petka 🙂

Je pa veselje pripeljat otroka v vrtec, če so vzgojiteljice zjutraj dobre volje :))) Jani to ve 🙂

Lep dan muca pa veselo delo z otroki :)))

ma nioba 🙂 sej ni da bi nas kej preveč razganjal :)))) je prov tako kot si rekla.. n’č bolj kot v torek ja :)))) Ampak, veselje je že na vsezgodaj met drušno tuki in to je to :)))

nioba dobro jutro in hvala za cmoke :)))) vračam, danes moje :))) pa nej pečjak mal počaka :))))

Imaš prav , bom svoje cmoke talala ,
pečjakovi so tako …. vse istega okusa ,
za enkrat na pol leta , drugače bi pa
človek še vitaminozo dubu .

Grem še jaz v službo , da mi
ne zmanjka dopusta …
Dobro se imejte vsi .

… po preprogi zlati , še diši po poletju … mi poje tuki …
..že prišel je čas za slovo,a ne za naju dva ….

Na tjavendanu nicmo nič po dva , a ne da !

Kuj ti ga prilimam cmoka **** muca .
Sem že eno uro zuni, štacuna pa sprehod…
miren dan v službi, lepo vožnjo, hehe..in cool muzik..

zajček…. dobro jutro :)))

Hej, Jani :)) dobro jutro , kje so pa cmoki ?
Kar lepo mi jih potali !

uau muca … kolk energije navsezgodaj …. faca si …

en ful lep dan želim gmajnici 🙂

B.

Muca…si nazaj ?

Ej…..tej spuci tisti tvoj xy mailbox, da nam ne vrača pošto :)))))

Drugače….kej novga?

cmok :))

Barbi :)))) cmoka!

Saško zauh!!!

:)))))))))))))))))))))))))))))))

zajček…. cmoka :))))

Tebi pa zauh :)))

New Report

Close