Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Petek, prelepo jutro….

Petek, prelepo jutro….

Prišel je. Tale petek. Čisto potiho, na zadnja vrata. Tole je moj zadnji delovni dan v tem mesecu, zadnji dan pred dopusti. Dan se je prebudil v čudovito jutro, sam se počutim, kot da bi se današnje jutro prebudilo samo zaradi mene. Rad bi z vami delil občutek sreče, veselja, zadovoljstva, ki me preveva že od takrat ko sem se zbudil 🙂

Naj bo to jutro tako lepo, veselo in srečno tudi za vse vas, drage prijatelje iz gmajnice. Naj vam današnji dan da elana za prihajajoči vikend. Še enkrat… Dobro jutro gmajnica!!!!

Jani je danes še malo pod vplivom…. lune 😉 …. verjetno :))))))))))))))))))))

……….pod vplivom lune in putk ;)))))))))))))))))

Oj, si tole lepo napisal :)))
s seboj potem danes odnesi še vse moje lepe želje, da boš imel lep in prijeten dopust.

Hmmmmmmmmmmm zajček, bom 🙂 sicer bomo šli na dopust šele 1. vendar je danes uradni zaključek šihta 🙂 Tko da pej ko oddidemo… se bomo še kej prebrali 🙂

Jani je vesel vsake dobre želje in vesele volje :)))) cmoka!!

yuppi, potem se bomo le še malo čitali hvala bogu :)))
A si bral kam gre muca na dopust ?

OOOOOoo Jani že cel juter vzdihujemko te berem..kaj zdej?
Ti,če takole lepopišeš in vse skup doživljaš zarad lune..potem na ta lunca traja..traja…lepo te je brat res!!1 Jupie..še muca je vesela zate…wow na lupčka**********

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja zajček, sem med vsemi vlagalnimi recepti :)))) uspel razbrati, d amuca gre na dopust v.. maredo? tam po 12.8 🙂

Jani se že orenk trošta…. morja 🙂

Nope tam bom že 11…Bratec moj….pa do 18 ekola….a prideš ti tudi k meni na obisk??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca :))))) nehi vzdihvat… madona :)))) si bom še kej mislu 🙂 Ampak res je tale petek.. eden izmed najlepših.. letos :))))

Kr misli si kar hoč..ma ma a žiher povem no,tisto kar je res…Ti dušica zlata!
Pa nč bat..sej si velik fant!! HIhihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kljuka !!!!
Želim ti lep dopust , če boš rinil proti Dalmaciji se mogoče še kje vidiva
Pozdrav tebi in tvojim…..

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

??????, heheheheheheheh

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Cokta , še ga bomo brali , čao Zajček !!!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

OOOOOOOOOO Mucek moj!!! Cmook!!KOlk sem te jest vesela zdej…….***********+++++++++++++++++***********++

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj ????????? hmmm….heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

uh sestrca.. ne bi jest tebe motil na dopustu :))) pa še služba se mi začne že takrat 🙂 Ti kar full uživej :)))

Lump kaj si naredu aaa?
A je zdej okey?!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pozdravljeni tudi z moje strani. Imam gužvo in zato se vam kaj dosti ne javljam. Tile dopusti me bodo čist ugonobili (mislim na dopuste od drugih…moj še čaka).

Ja sedaj je pa uredu !!, heheheheheheheh,…….jaz sem mala zlobica

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ojla prjatu 🙂 madona… kolk je to lepo, da se oglasiš :))))

Jani gre proti špici Istre… Barbariga 🙂 Pula.. Brioni… 🙂

Ni problema , ti samo delaj ,…baje krepi pljuča

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Lako tebi, k tamle v hali opazuješ, katera bo mim padla….

Jaz grem pa obiskat eno tvojo prijateljico na Vis,……..hehehehe
– tudi jaz sem vesel , da imam čast se dopisovat s teboj

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Najlepše si napisala ,…mimo padla,….zlobica

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ja ja, tud na kofe nisi povabil…. Hm, pandica pamti to….

Veš , kaj ti se samo ugasn, dobro veš , da si me 251 X skenslala- sestanek …hihihihih

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

New Report

Close