Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek “Petelinji boji” na MONU

“Petelinji boji” na MONU

Tuki gor se veliko bere o nasilju, verbalnem ter fizičnem, ampak ko takole malce spremljaš, me niti ne čudi, da so tudi naši otroci taki.

Vse tiste, ki vedno izbruhnete in se obregate ob vse, najdite si kak drug prostor po soncem, kjer boste sproščale svojo odvečno negativno energijo. Normalno je, da se včasih ne strinjamo ampak misilim, da se tudi nestrinjanje lahko dosti bolj diplomatsko izrazi. Brez žaljivk ter napadov.

Še posebno me zaboli, ko se kakšna mamica zaupa, potem pa jo ene brez kakšnega tehtnega argumenta kar popljuvajo. In potem se čudimo, da je družba kot celota v takšnem stanju.

Res ste nadležne ter moteče predvsem pa podle. Naslajanje na težavah drugih je enim očitno postal pravi šport. Raje vložite ta svoj negativizem v kaj drugega, bolj konstruktivnega za vas in druge.

Pa tudi tiste, ki imate vse vedno picture perfect urejeno, znate prav nesramno očitati. Če ne drugo, bi lahko vsaj pokazale, da ste sposobne vsaj kančka empatije.

Pa ne pozabite, vse se vrača, vse se plača.

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

SE PODPIŠEM POD TOLE – ENI MORAJO VEDNO JEZIK STEGNIT, PA SE SPLOH NE VPRAŠAJO V KAKŠNI STISKI JE MOGOČE TISTI KI TUKAJ GOR KAJ SPRAŠUJE.

ANJA

Draga moja, tako je že leta. Pozivi k strpnosti zaležejo manj kot nič.

JAz pa mislim, da je več pozitivnih kot negativnih, samo številka je tako velika, mislim obiska. Procent negativnih je majhen, ampak se zdi, da je velik, ker so glasni tisti negativni.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

ja pa tistih, ki vsako minuto menjajo svoje nicke in potem številka negativnih skokovito naraste.

Primož, nisem mislila reči, da je več negativizma. Drugače se v MON sploh ne bi vključila. Veliko več je koristnih informacij in nasvetov.

Ampak, dejstvo pa je, da se velikokrat pljuva po nepotrebnem. Tako kot danes na primer po mamici, ki je iskala nasvet glede kričanja pri zobarju.

Pa sploh ne pozivam k strpnosti, morda k empatiji, ampak, da naj gredo kam drugam pljuvat in stresat negativizem.

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

To je pa res, največkrat je po nepotrebnem.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Je pa tudi res, da se vsako nasprotovanje mnenju in vsaka negativna kritika takoj oznaci za rasizem, nestrpnost, negativizem, tecnobo, kricanje, psihopatijo in ne vem kaj se.

Bi bilo sploh zanimivo in predvsem, bi se clovek lahko sploh kaj naucil, ce bi se prav vsi strinjali v prav vsem?

Ocka

Ocka ali Mojca?:)))))))))))

Hehe 🙂

Ocka

Neverending story.

New Report

Close