Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Peticija za transparentno porabo denarja za zdravljenje Krisa v Ameriki

Peticija za transparentno porabo denarja za zdravljenje Krisa v Ameriki



Podpisano!

[/quote]

Hvala 👍👍👍👍. Do konca tedna nas bo že več tisoč. V Žalah že kurijo peč.

Kaj je že prpa? En tak lep slovenski izraz? Res?
[/quote]
http://razvezanijezik.org/?page=prpa
glej tudi sopomenke


Drago dekle!

Kot vidim,za to peticijo ni potrebe.

Vse stvari ,ki so ti trenutno nejasne,ker jih udeleženci prikrivajo ali pa namerno ne prikažejo, bodo slej ko prej prišle na dan.
Tudi brez peticije bo življenje postavilo stvari na svoje mesto.

Daj času čas!
In presenečena boš,kako delujejo stvari v življenju!
Vedno in brez izjem vsak dobi tisto kar si zasluži za svoja dela,tako jaz,tako ti,tako tudi vsi ostali,ki v tem trenutku ne vidijo dalj od svojega nosu!

In ,ko boš morda že pozabila na to,da si danes bila zagreta pobudnica peticije,boš videla,da je življenje naredilo tisto ,kar je prav.

Misli raje nase in ne živciraj se,saj s tem škoduješ svojemu telesu.

Ni vredno tega!

Ko vas tukaj že dva meseca berem vse penaste, sem vesela, da mi je bilo prvi dan jasno, da bo to en dober, kvaliteten nateg in zato nisem dala prav nič in se zdaj zelo dobro počutim. Rada pa dam denar klošarju pred Mercatorjem, ki mi lepo po pravici potoži, da rabi za literco. Ker pove po pravici, mu z veseljem dam še za sendvič. Lažnivcem in nategovalcem pa nič.

sem videla kam je šel denar in mi od vsega ni jasno le zakaj je bilo potrebno dati toliko za letalo, ampak ker je račun za to v celoti plačal nekdo drug se s tem ne obremenjujem. Če bi pa vedeli koliko stane najemnina v LAju bi pa verjetno razumeli zakaj so plačali toliko kolikor so plačali.

PS: sem darovala za njegovo ozdravitev. če pa niste darovali se pa ne oglašati 🙂

To ne daš nobenemu klošarju denarja si preveč škrtica za kaj takega. Ti še dojenčku ki bi umiral ne bi dala evro za mleko.

sem videla kam je šel denar in mi od vsega ni jasno le zakaj je bilo potrebno dati toliko za letalo, ampak ker je račun za to v celoti plačal nekdo drug se s tem ne obremenjujem. Če bi pa vedeli koliko stane najemnina v LAju bi pa verjetno razumeli zakaj so plačali toliko kolikor so plačali.

PS: sem darovala za njegovo ozdravitev. če pa niste darovali se pa ne oglašati 🙂

New Report

Close