Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Petkovo jutro se prebuja…….

Petkovo jutro se prebuja…….

Zato naj vam vsem skupaj zaželim srečen in vesel božič,
ter lep in uspešen dan danes, v petek (31. veliki traven 2002. )

Btw, honey – bee, čakam, no !!!

cmočke vsem !

zajček, danes ne bi gledal prve nogometne tekme ob 13.3o, ker niso zanimivi teami za njega v akciji !

….. in srečno, zdravo in veselo novo mesečje junijsko :))))))

Dobro jutro gmajna, dobro jutro zajček, dobro jutro vsi skupaj!

Jani pošilja zajčku nekej cmokov ;)))))

……pa veliko svežih, v celofan zavitih cmočkov, ki odletijo, ko zapiha junijska sapica ( se ustavijo pri Janiju :)))), veliko gobic – lisičk, nabranih v bližnjem gozdu, ter veliko svežega vonja po ” tapravi ” ljubezni.
Da ne pozabim, prihaja z mesecem junijem tudi vonj po morski soli…..

heheh, zajček bo tokrat sledil pravemu vonju………

cmočke Jani, zate !

O, zajček… toliko lepega v enem stavku…. Naj se odbijejo od mene nazaj … in se za trenutek ustavijo pri tebi….. Zajček….. :)))))))

JTLC

p.s. oja… sonce in slana voda… hmmmmmmm :)))

Ja, Jani, si vidu ? Zajček zna vse lepo povedati, tudi krajše, kot v enem stavku :))) No, to boš še vidu :))…

ZTLC

ps. pa malo palmic, občutek zadovoljstva nad doživetim, ne preveč vročine, in veliko zabave….

a veš, da se je tukaj malo pooblačilo, kakšna pa je sicer napoved vremena za danes ?

Zajček… napoved za danes… nimam pojma :)))) sonce z dežjem 😉 Tud pr nas se je pooblačilo, pa vendar… k se človek spomni na palme pa…. otočke.. pa…. pol pozabiš tud na slab vreme 🙂

Jani bo enkrat…. vidu te palme od blizu :)))

Ma ne vem niti jaz . Nisem niti učka vrgla na tv včeraj, pa še radio nisem poslušala. Zdaj, pa nič ne vem. Ta trenutek, se mi pa niti ne da pogledat na teletekst, niti poiskat vremensko stran na netu. Torej se bom pustila vremenu presenetiti :))))). Ta je lovska, a ne ?

Pravijo, če si nekaj močno želiš, še bolje, če v to verjameš in se te ta želja drži, se nekoč uresniči. Ni vrag, da ne bi videl palm, le če boš želel tako. Niti ni važno, čeprav malce kasneje, samo da bo….

najhuje je, ko in če človek nima več cilja, to je problem…
zatorej Jani, kar lepo upajva, nekoč bo…..otok, sonce, palme in coctail…

….živlenja, a ne zajček. No dejva midva skup.. upat :)))

Jani trdno verjame v palme in … vse to nooo :))))))

……skupaj upala, drug drugemu privoščila, in nazadnje z otokov sreče palm in veselja, si kartice poslala…….
za vsak slučaj ti bom tekom dneva zmailala moj naslov, da ga boš imel pri roki, če ti uspe prej it kot meni, oki ?
A ti veš, kje sem jaz doma ? Hehe…

Kar se pa vremena tiče, ne boš verjel……
piše takole….
danes in jutri bo prevladovalo sončno vreme…..
se pravi tale kratek mrk – je bila lažna uzbuna – jao meni…

pa saj verjamem jaz tudi zate, nooo :))

Hej vidva. Zdej pa dost tega cmokanja. Že vse jutro se mi zdi da nekaj poka, pa nisem vedela kaj. Sedaj pa vem, da vidva drug drugega tako močno cmokata.

Lep dan tudi od mene

He, he, Pandica, a ne vidiš no ???

Pandica.. evo cmoka tud teb :))))

Jani želi dobro jutro tud Pandici.. brez pasulja :)))))

Srečno, zajček tudi tebi!! A je že 31., al kaj? hihihihi…

LTLC!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Zajček.. naslov kar pošlji ja… no upam, da nama bo uspelo hkrati it pod palme, da ne bova eden drugemu skomine delala :))))

Jani je ugotovil, da Nizozemski poštarji dobro poznajo Slovenijo, ker je pošta prispela, ne da bi v naslovu napisal…. Slovenia….. Znajo, zgleda znajo :))))

Lili….. dobro jutro :)))) Ja, očitno danes neki pregorevajo.. datumi ja :)))

Srečnga pa zdravga… 31. !!!!!

JTLC :)))))))

Medtem, ko zunaj tako prijetno naletava droben sneg, ti zajček pošilja kepo cmočkov….

vesel božič….
in srečno novo leto…..Lili !!

Tukaj zajčkova pohvala postmanom iz dežele tulipanov !
Še so ” modri ” poštarji :))

Jani, v slogi je moč ! Uspelo nama bo, ker…….
ker si privoščiva……
bodo palme, bo sonce, tudi morje, za naju oba…..

no.. tole rahlo naletavnje snega je bilo pri nas že pred pol ure. Zdej pa…. pravi snežni metež. Še dobro da smo danes prišli v slžužbo z javnimi prevoznimi sredstvi…

Jani želi vsem skupaj…. pol metra snega :)))))))))

Aha!!!

JTLC :)))))))))))))))

Jani, v Lj. nas je že zamedlo. Še dobro, da imam ski-bucke!!! hehehe…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

:)))))))))))))

Bemti, ne vem, kje je moja lopata za kidat !
Pri nas je tud zamedlo že vse ceste, pa še kar ne neha :))

Če bo tako naprej, se grem pol sankat !

dobro jutrooooooo..še en lep pozdravček od moje malenkosti…
Ko takole čitam se spomnim na tisto slogan…
VABIJO NAS SONCE ;VODA ;ZRAK ;SVOBODA:…..hehheheh

Ja zunaj je nekaj stopinj pod nulo..brrrr mrazek prava reč mi gremo za peč…PC seveda ..pa ne moreš nam nič več!!Šlika pec korenček….******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:))))))))))))

Saj, meni je moj smučarski kombinezon že čisto zmočilo…
pravkar probavam obut pancerje….

:)))))))))))))))99

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zimski pozdrav mucki ***************+

menda se bo čez dan temperatura le dvignila za kako stopinjo. Tuki že zmrzuje, pa ledene rože se rišejo na oknih, lepo je….

New Report

Close