Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Petkovo jutro se prebuja…….

Petkovo jutro se prebuja…….

Muca, kakšno je stanje pri vas? Tisti predsedniki bodo kar tam ostali! Pa policijsko uro boste imeli, ufaaaaa!!! Hudooooo.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ledene rože so najlepše! Se strinjam, zajček. Še posebno, če si notri na toplem, pa se zapopajo na šipo, hehehe..

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Totalni podn..vse ceste so zaprte..povezave z bohinjem ni…povsod sami policaji..zaplombirali so vse jaške..kaj naj rečem obup..Veliko znancev je moralo trgovine enostavno zapreti za te tri dni.Kdo jim bo povrnil skodo? Tudi obvestili jih niso…Potem..uha pred hotelom toplice je velik rentgen..skozi morajo vsi zaposleni…ti povem pomoje smo spet ogromno denarja zmetali za te predsednike.Varovanje je grozno..baje da vse do Brda_pri Kranju…Policajev kriminalistev pa kar mrgoi povsod..in prisli so iz cele slovenije..to dobo bajne plače…Da o smem hotelu niti ne govorim..v njem vse mrgoli raznih agentov..in bla bla bla..mater ej to morjo bit tezke živine…mi smo pa še večje,ker jih gostimo…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja.. sej pravim.. kaj bi bilo če bi se moral zdejle voziti z avtom.. pri nas ga lugi več ne spravljajo s ceste.. vse je obstal…. ceste so zaprte za tovornjake.. sneg pa še kar.. mede …

Jani je vesel da je na toplem :)))

Zajček.. a ti že smučat? Na Krvavec a ne :)))

Jani bo šel popoldan na Soriško :)))))

… par mesecev?????? Srečnega pa zdravga? Naletavanje snega?????? :)))))))))

Da vas ne bo še kdo resno vzel … npr. jaz :))))

NO … kakorkoli .. želim vam eno doooooooooobro jutro (čeprav je že dan) in prekrasen petkov dan, kateremu bo sledil prekraaaaaaaaasen vikend …

Bodite v cvetju … ljubite sebe, druge in vse kar vas obkroža … saj ljubezen je tista energija ki vodi svet … Brez ljubezni ni življenja … :****

Ehm … kaj sem hotla povedat? Ne vem več … zdaj me je zaneslo …

No … kako ste kaj? :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja :))))))
Kar na Krvavec, jo bom ucvrla, kot običajno, kadar je toliko snega…
Zdajle glih mažem smuči, madonca me v šapce zebe…..

Smo čisto zimsko razpoloženi.nekateri pipravljeni na kidanje snega,drugi na štartu za dilcanje…tretji pa v pripravah na kepanje……pa ti?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, kako je čez hrib? Je pri vas tud obsedeno stanje. Mislim, tuki suje… :)))

Jani bo moral dam… da bo kidal sneg :))))

Jaz pa sem za sankanje.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Krasno smo Bgv……samo, ko ne bi tako snežilo :)))))

cmočka !

Muca.. zdej pa dej na vse to še pol metra snega….. sej se ti .. sfuzla :)))))

Jani ne bi dal niti piškavega beliča za take veliko potezne projekte naše vlade. Promocija? Ma k**** pa promocija!!!!

Ne vem, kako je na vašem koncu. Še nobenega odziva iz tiste dela naše deželice. Mogoče pa je ostale čisto zamedlo ali pa je burja kabelčke odnesla.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

res se ti sfuzla ja….
Ja promocija norcev..hehe ne pa Slovenije…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aha … še jest začnem drsat .. pa bo slika popolna :)))))

B. ki pozdravlja prav celo gmajnico 🙂 … in tala luuuuuuuuuuuuuuuuuuubčkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :*****

Zajček le previdno, prej se ogrej, da ne bo potem na Krvavcu potrebno gretje z kakšnimi posebnimi medikamenti :))))

Jani nau n’č mazu.. ker že tko prehiter gre :))))

Pri nas uha mede,mede ko zmešano.Se komaj kej vidi.Čist nadrobno gre.Ta je Taprav tisti tazapaden.Avtomobile je že vse zasulo.Predsedniki se bodo pa vozil kar s konjsko vprego mislim s sankami….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

mal vroče medice .. pa kuhan vin .. če ne pomaga pa sfrkat en špinel .. pa direkt v žilo :)))))

Uhuhu, Barbi, hvala za lupčke….
a ti greš pa drsat, no vidiš…..
samo pazi, sneg je prekril tudi ledeno ploskev….previdno….

hahahaha, ja evo sranja. Če zapade tkole čez noč…

po celcu drsat :)) ni lepšega .. a verjameš 😉

Hohohoho Mery cristmas..hohohohoho And happy New year..hohohohoho

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj je pa zdej to ??
celec?

verjetno zaradi hude zmrzali ne morem vklopit brainov…

a darila so že pod smrekco?

Se bom danes kar z kuhanim vinčkom opomogla.
A misliš, da bo liter, dva zadost ?

New Report

Close