Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pi*da …

Pi*da …

:))))))))))))))))))))) Ej … srček moj … Ne boš verjel … samo zdaj, ob tem ko sem prebirala tvoj post … je celo sonček zunaj posijal … :))))))))

Ej … sej vem da bo … Upam, da malo prej, kot ti praviš .. :))))) … važno da enkrat bo … ;)))

Cmooooooooooooooooooooooooooooooka … :-***

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A zvezdico boš tudi ignoriral????

Ne srce moje malo zlato!Vaju dveh pa res ne morem.Prav rad vaju imam,sam neki mi moraš obljubit,kar bo izvedljivo…tko čez enih 6 mesecev.
En vroč poljub na bušija…si čutila,kako se je premaknil?
Sp

no se bo boljše….boma enkrat ob Soči vdarla eno debato o tem ;))

reči kam grete ta vikend :))) itak vem da ko se začne lepo vreme tebe za vikende nikoli ni doma:)))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Ne………..Je bil premičken lubček……….Ponovi vajo!

Ta vikend sem ob morju … bolj točno … v Umagu … kamp Stelamaris … :))) … Seveda … motorzbor … ;))))))))))))

Prideš dol? Lahko udariva eno konstruktivno debato ob morju že takoj ta vikend … ;))))) :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja pol moraš pa mikico dol sleč,no!
;-))
Sp

hmmmmmmm ;))))

mika me mika :))))

samo veš tako srečo ko mam, bom sigurno kopalke pozabo, tak da raje ne ;)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii problema … ni nobenga problema … Ti kar nalašč kopalke pozabi … :)))))))))))))))))))) ;)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ja če pa ne vem kaki tipi bojo tam :)))……..noro je da grem kar tak na slepo…..pa tvojemu mišeku nebo všeč, če bom goli skakal okrog tebe :))))))))))) Čeprav bi raje okrog njega…..:)))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Ma ne se ti bat, srček … Miškota bom tok opijanla, da bo že zgodaj zaspal v šotoru … pa bova lahko oba brez problema gola okrog skakala … :)))

Sicer pa … moški tam so sami machoti … tak da … izbire je kolker je češ … ;))) :)))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

veš postaja mi vroče…..dobro da sem brez majce, ker drugace bi že švical :))))))))))

tak ti recem….res bi ful šol, samo nimam pesekov kam za dat :))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

S sabo vzet! Pa še hribija prpel … :)))))))))))))))))))) …

Ohoooo … ahaaa … brez majčke praviš … :)) .. Ti .. srce … a maš mogoče na računalnik kamero priklopleno? :)))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

problem je peseke pelat čez mejo…zadnje tri mesce al nekaj takega je treba naši revni državi plačat neki davek, vedno ko greš z pesekom čez mejo :((( te pa nanese malo dosti..pol bi še v kampu moral zraven za peseke plačat :))

pa mi študenti lih nimamo tolko :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

New Report

Close