Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pi_da

Pi_da

Ej, to pa ni več humano.

Evo, gužva za popizdit.
Tko…. dost mam za danes.

Kako ste pa ostali kaj? Kaj počnete?

Ja ja, celo jutro nas zanemarjaš… 😉 Si bomo že zapomnili… Hitro povej, kako se boš odkupil? 😉 :)))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

nate bi pa skoraj pozabila…. čaki, grem popraviti “krivico”….

Ma vas v četrtek povabim dopoldne v Kolosej na pijačo.

????????????

A sem kaj zamudil?

:))))))))) Ne preveč okoli govorit… Bo še res kdo prišel 😉 :)))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ravno pravi cajt si nazaj….

Ej, a ne da, prvi november je že mimo, ne? Te lene forumovske riti pa se ne zmrdajo nikamor. Fej in fuj.

Vidiš, če bi pridno sodeloval danes zjutraj, bi že vedel 😉 :))))))))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Pa naj pride.

Bomo vsaj nagnili.

Miši, odličen odgovor…..:-)))))))
Sploh, ker je bila taka gužva danes tukaj.

😉 Pssssssst…. Pa saj ne ve 😉 :))))))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Točno prvi november je mimo.

Ja veš kaj, mislim da bi morala nekatere malo stimulirati.

Kaj ti misliš?

Povej, povej

Hmmm… Striptiz? 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

saj sem poskušala – pa zaenkrat ni odgovora….. razen kratkega vprašanja od nekoga, kaj neka beseda pomeni….:-)))))))))))
A ti veš, kaj je jadovec?

Samo poglej, koliko postov je bilo v zadnih nekaj dneh… Ti bo vse jasno :)))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Si na pravi poti

Keep on going.

Pojma nimam.

Saj pravim: en striptiz, pa bodo vsi tu 😉 :)))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Za pol curca tople vode, vsega skupaj nič.

Torej a bom moral res iti poste brati, ali mi boš povedala kaj sem zamudil?

ravno to ti skuša dopovedati – da nisi nič zamudil….. ker itak skoraj ni bilo tem…..
Alti, a si letnik 1975?

Ne.

si ziher?

Čak, malo…………………..

Ja ziher. 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Od kje ti pa ideja da sem 1975 letnik?

pa si vsaj blizu?

New Report

Close