Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pijana mladina na spoznavnem izletu…Katastrofa!! Le kaj bo z njimi v prihodnosti…?

Pijana mladina na spoznavnem izletu…Katastrofa!! Le kaj bo z njimi v prihodnosti…?

Tipično kakšna tolerantnost do alkohola, drug, seksa (vsevprek) pri mladini. Pa zaključek, vse to smo počeli, pa smo danes normalni in uspešni ljudje. Jaz se pa vprašam od kod potem v Sloveniji toliko alkoholikov in drugih odvisnikov? Verjetno so to tisti ta “pridni” oz. “sive miške” po vaše?
Men je kar slabo, ko take berem …

No, pri nas 25 let nazaj pa ni bilo tako. Tudi punce so bile vse, razen ene, v prvem letniku še nedožne. Itd.

še dobr za ta post, jst sm star 24 pa sm mislu da smo bli prva generacija k smo pr 14-15 letih delali piSdarije ko sm prebrau od avtorce
[/quote]

:))
Res avtorica, tebe je pa čas povozil.
Matr, pa kr pijanci in zdej, ko so se ga 1x nalil, bodo kr skoz pil :)) ampak res, le kaj bo s to mladino 😉
[/quote]

A ti misliš, da če se to redno dogaja, da je ok? A ti verjameš, resno, da iz te mladine še kaj bo? Jaz ti povem, da ne. Alkohol nikoli ni in ne bo peljal v nič dobrega.

Rabimo fotke teh horizontalno dostopnih mladenk.

Sifra: Ce je OK za cigane je OK za nas.

Kaj pa srkne pred delitvijo hostije? Kratkega?
[/quote]

Jezusovo kri.

A to brezalkoholno pivo?


Podpis ☺
[/quote]
A to tako vidva vidita , za nazaj, ker so možgani že skisani, ker namreč tako pa ni bilo niti pred dvajsetimi leti in še nazaj ne, ko je bilo dovoljeno tudi mladoletnim prodajat alkohl in cigarete, kar pred dvajsetimi leti zagotovo več ni bilo, ker ste postali premalo zreli za svoja leta zaradi permisivne vzgoje in pranja možganov.
[/quote]
Nič niso skisani možgani, leta 1996 sem kot 15-letnik vsakodnevno kupoval cigarete. Tudi alkohol kupit ni bil problem, saj smo s sošolci nekajkrat v parku žurali ob platoju piva, ki smo ga kupili v Šparu. Tudi zvečer po lokalih smo 15, 16, 17-letniki kupovali in pili alkohol na veliko. Tudi “literco” si v trgovini dobil brez da bi te kdo kaj vprašal. Ti zakoni so prišli par let za tem.

A to brezalkoholno pivo?
[/quote]
Ne, bil je Heineken, v 0,33L flašah, se točno spomnim. Kupili smo ga dijaki.

:))
Res avtorica, tebe je pa čas povozil.
Matr, pa kr pijanci in zdej, ko so se ga 1x nalil, bodo kr skoz pil :)) ampak res, le kaj bo s to mladino 😉
[/quote]

A ti misliš, da če se to redno dogaja, da je ok? A ti verjameš, resno, da iz te mladine še kaj bo? Jaz ti povem, da ne. Alkohol nikoli ni in ne bo peljal v nič dobrega.
[/quote]

Pa kdo sploh govori o rednem pitju? Ja verjamem, da iz take mladine še kaj bo, ker tako “mladino” poznam. So se ga orng nalival, bili sposobni v par urah celga jegra spit ali viski, zravn pa zalival še celo s pirom, skratka alkohola ful preveč in to je trajal par let, pa so dans vsi uspešni. Ja, so ful pil, pa to ni bilo vsak dan, večinoma petek al sobota. Eni od njih imajo že družine, alkohola nit več ne pijejo, če že, je pa to občasno, v kakšni družbi, se pa ne nalivajo več. In ja, isti smo bili tud mi, pa nobenmu nič ne manjka. Smo tud mi spil jegrov, viskija….še pa še, dans teh pijač niti povoham ne in isto moja družba. Ja, še zmer kaj spijemo, večinoma je to pir, sploh polet, v zimskem času pa kuhanček, pa to ne pomen, kot eni mislte, da se to dogaja dnevno. Sm pa tja pa paše, ko si pa v dobri družbi, pa še tolk bolj. V svojem lajfu lahk rečm, da sm se ga sam 1x tolk napila, da zase nism vedla. No, takrat sm pristala na pediatrični kliniki, ker nism bila še polnoletna. To mi je bilo 1.in zadnjič. Občasno še kdaj pa kdaj mal preveč spijemo, vsi pa poznamo mero.
Je pa čist neki druzga, če se ga vsak dan nalivaš, to pa vrjamem, da slej kot prej pride do alkoholizma, ampak takih ne poznam.

fanta, ki je zaradi heroina pristal na psihiatriji….še danes drugače dojema sebe in svet okoli sebe….spomin ga matra ali narobe kaj razume itd.

Tako. Obvarujte svoje otroke!

New Report

Close