Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pijete vodo s pipe ali jo kupujete v trgovini flaširano?

Pijete vodo s pipe ali jo kupujete v trgovini flaširano?


Lahko bi rekel, da tisto temo, ki jo pogledam, če je v njej, je težko ne opazit njene bedaste komentarje s katerimi se vedno meče ven , da ni niti pri eni stvari, da ne bi bila posebna, kar pa nima nobene zveze s tem kar natolcuješ ( verjetno kar barca sama pod multinikom, ne?) 🙂
[/quote]

Mislim da barco tvoji komentarji
ganejo kot lanski sneg.
Sem pa že večkrat opazila, da se zapičiš v njene izjave, ne glede na to, kaj napiše.. Pa kaj te briga, če pije radensko? Kako te lahko taka stvar zmoti? Zato sem vprašala, če si do konca obseden z njo.
[/quote]

Milo receno, smesno je, kako se oglasa na vecino mojih komentarjev (razen strokovnih, kjer se pac ne more).
Na komentarje koga drugega pa hitro odgovori, da pisem kar sama neprijavljena – na tako misel lahko po mojem mnenju pride le nekdo, ki kaj takega prakticira sam, kar sem mu kak dan nazaj (spet) napisala.

In ze v preteklosti smo veckrat imeli debate o mineralni vodi in navadni vodi in nas je kar nekaj napisala enako kot jaz, da imamo obcutek, da se z mineralno vodo odzejamo bolj kot z navadno. In pri nas pac pijemo Radensko mineralno vodo, z mehurcki.

S pipe sem poskusil pit, pa je prehitro stekla dol. Kapljice sem polizal potem. Malo je bilo nerodno.

New Report

Close