Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pirsing v bradevički… :)

Pirsing v bradevički… :)

Ne stari, to me odbija!
Kaj če se špikneš ko si na njej?:-))

Mmm,ko pridem v Atlantis bom gledal kje je kaka s mačko tatoojem:-)))

🙂 hehe 🙂 ja pa še s čim 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

enega angelčka………khmm…..nekem, kjer bodo samo posvečeni imeli dostop…hahaha

leta letijo - iščem stevardeso

Slika angelčka za grešna dejanja. Kakšna ironija! 🙂

Drugače bo pa kot prvi imel posvečen dostop ravno oni, ko ti bo delal tatoo. ;-D

Elow!
Ijeee folkič svašta.
Kakor komu paše ane, prosim ne se zgražat nad pirsingi, ker se ostali tui ne zgražamo nad naprimer roza majčkami, pa lajk hopa cupa …itd
MAJČI meni so pirsingi kull tudi sama jih imam pa tudi v bradavički… fantu je zelo ušeč… uglavnem pirsi so fukish v intimnem predelu 😉
Torej dragi moji… najprej se nad sabo zamislte pol pa ljuvajte po ostalih…tako rekoč PRELUKNJANIH!!!

For all those who hate me...thank you for making me the center of your life!

No super 🙂

Ma ja vedno bolj me vleče, da bi si 🙂
No bomo vidli, ko bom tam se še vedno lahko obrnem 🙂 meni je všeč, mpjemu je všeč – to bo tudi eno presenečenje pred njegovim rojstnim dnevom 🙂 Dobi tako po paketih oz. po malem 🙂

Ja anglček na hmmm intminih delih ja morda… morda 🙂

Ampak nekako ne paše k mojem stilu – imam vse bolj mačje 🙂 Bomo videli 🙂 Grem komaj decembra ali januarja je še čas za razmislek 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

no tud tole ne bi bilo slabo..

…(da ne boš kdaj pozabila na urejenost..hihi..)

no resno…..polej če ti je muc všeč…..kaj misliš o tem…
…kot opozorilo za tistega, “kaj” lahko pričakuje, če je že tak daleč do tebe prišel…upsssssssss

pa pa maja

leta letijo - iščem stevardeso

Hehe zanimivo 🙂
Lepi tattoji 🙂

NO jaz imam res poseben stil tattojev 🙂
In so med seboj povezani 🙂 tako, da jih meni del kar tisti, ko me tetovira… je drugače slikar in se drživa enega stila 🙂

Je pa tisto lep tiger in bi kje na lopatici zgledal zelo dobro 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

kaj pa misliš na tole..mater……..
kak bi dedi padali…

čuj mala..kakšen pa je tvoj stil?

leta letijo - iščem stevardeso

Hmmm zanimiva fora 🙂

Moj stil – oblačenja in to?

No kot sem rekla se tetoviram v mačjem stilu, ali je kakšno oko v tatooju , takšne keltske variante in to… 🙂

Glede oblačenja pa bolj temni kot ne, ozkih hlač, do minic ali kril 🙂
Glavno pač, da je koliko se da ozko 🙂

Ne oblačim se hmm kako se reče šminkersko – to mi ni všeč, ampak pač nekako po svoje – rahla ekstravaganca 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

sory..nisem mislil, da se celo opišeš..samo tatuje sem mislim..khmmmmm

jebela cesta..upam, da moji frendi ne bodo zaj brali……grrrrrrrrrrrrrrrrr
ko bo spet dren postal…..

aja…zakaj pa nimaš maila?

leta letijo - iščem stevardeso

Zelo privlačen stil imaš.

Vse vidim…Leyči pa tudi:-)

Kaj ne bodo brali?
Mah ok malo bedno ja – zmota v razumevanju… nisem se opisala, samo stil, ker pač ehh .)
Haha tumpika – malo še mi je zgodaj 🙂

Ma zato, ker je brez veze 🙂 ne dajem maila pač 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

tisto je meni zaupala…hahahaha

no tak…zadj je pa ti naprej pecaj……če bo kaj uspeha…..

lep dan frend…

leta letijo - iščem stevardeso

Pri tako prijetnih dekletih;-)Ne meči puške v koruzo.Za kvaliteto se je treba truditi…truditi in vztrajati.

haha kako pa to drži 🙂

Pa ne samo pri sexu 🙂 čepravs e tam najbolj pozna 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Seveda vztrajnost in vzdržljivost se obrestuje.

a pa nikoli ne narediš izjeme?

leta letijo - iščem stevardeso

Kakšne izjeme?

********************************************* We all know that cats rule the world!

HeHe
Lej ti Majo_ ………
opazujem te 😛

For all those who hate me...thank you for making me the center of your life!

🙂 hehe 🙂 malo je treba bit drugačen ne – pa čeprav se ne vidi – drugim, glavno, da veš sam 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

New Report

Close