Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pisarna uspeh- Robert Rolih

Pisarna uspeh- Robert Rolih

Saj človek ne more verjeti, da plačujete take zneske?

Kaj si plačal 1.200 EUR? Da ti nekdo pokaže kako se odpre račun na kripto borzi? Da si računalniško izobražen, praviš? Jok, brate, odpade.

Watch this:
1. Klikneš https://accounts.binance.com/en/register
2. Vpišeš email in password.
3. Potrdiš registracijo.
4. Dodaš bančni račun ali pa kupiš kripto s kreditno kartico, ker je pač bolj preprosto.

FML.

Za vlagati na kripto trgu ne potrebuješ nobenega Roberta Roliha in plačevati 1500 EUR oz. neko promocijsko ceno.

Sama ne bi mogla bolje povedat. Točno to, osnove finančen pismenosti.

Hehe 🙂 Uredu uredu, ni panike, jaz sem svojo izkušnjo povedal, vi pa očitno že vsak zase veste kaj je najbolje za vas 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Če rabiš svetovanje od RR, 07.05.2021 ob 14:03

Kaj si plačal 1.200 EUR? Da ti nekdo pokaže kako se odpre račun na kripto borzi? Da si računalniško izobražen, praviš? Jok, brate, odpade.

Watch this:
1. Klikneš https://accounts.binance.com/en/register
2. Vpišeš email in password.
3. Potrdiš registracijo.
4. Dodaš bančni račun ali pa kupiš kripto s kreditno kartico, ker je pač bolj preprosto.

FML.

Vidim da se še nisi registriral na Binance 🙂

Šel sem na njegov YT kanal in pregledal dele zadnjega kripto videa. Sam sem v trgu 2 leti in sem v tem času prišel do veliko več uporabnega znanja in enostavno na določeni točki nisem mogel več poslušat. Vsakemu priporočam kripto, ampak naj se poglobi sam. Naredite si Twitter in spremljajte dogajanje, brskajte, ko vam kaj ni razumljivo.

Pustite prosim njegove seminarje. Vse se mi zdi priložnost, da poceni nagrebe denar, zaradi česar tudi delim mnenje.

Če bi bil ta osebek res tako pameten, znanja ne bi prodajal okoli, temveč bi sam obogatel…..ovce so za to, da se jih striže…to si misli, ampak ne pove ne glas…

…ravno webinar…izključi komentarje, seveda… in prodaja za dobrih 600€ svoje “nasvete”…???

 

Odgovor na objavo uporabnika
Prefrigan, 07.05.2021 ob 13:13

Pozdravljeni,

Sem prebral tile 2 strani foruma, pa sem rekel se moram pa prav registrirat pa povedati še svoje mnenje, ker so nekateri komentarji res daleč od resnice.
Za Roberta Roliha sem slišal prvič letos v januarju, po priporočilu prijateljice. Poslušal sem najprej njegov brezplačni webinar, na katerem moram reči da me je kar prepričal. Potem sem nekaj dni premišljeval, ali res plačati kar nekomu, za katerega ne vem a je nategator, 1200 eur in potem še nekaj svojih prihrankov vložiti v kriptotrg. Danes, nekaj mesecev za tem, lahko rečem da je bila to moja najbolja naložba v življenju. Vložek, ki sem ga dal v kriptotrg, je v tem trenutku povečan za cca. 150{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. To pomeni, da sem ga podvojil in da sem na polovici poti, da ga potrojim.
Če želiš vlagati v kriptotrg je res fajn imeti nekoga, ki ti z navodili, posnetki kako kaj naredili in javljanji v živo pomaga. Prav tako je na voljo preko zaprte FB skupine, kjer ažurno pomaga vsem, ki smo tam (cca. 1700 ljudi). Nimam ene slabe besede za reči, in sem samo vesel, da sem se odločil plačati tistih 1200 eur, ki jih imam danes že 100X (ne dobesedno 🙂 ) povrnjenih.
Sem računalniško pismen, izobražen, ampak vseeno so začetki v kriptosvetu težki…toliko enih informacij, spletnih borz, varnostnih sistemov…sam bi se v tem svetu zgubil, oz. bi potreboval pol leta da bi osvojil znanje, ki sem ga tam pridobil v relativno kratkem času.
Nikogar ne želim v nič prepričevati, samo glede na nekaj komentarjev o Rolihu sem pa rekel da želim predstaviti še svojo plat zgodbe.
Izkušenj z drugimi kripto guruji pa nimam, tako da težko komentiram…verjamem pa da jih je veliko na sceni. Ampak še enkrat, pod črto, zame je bila investicija tistih 1200 eur najbolj donosna moja investicija do sedaj. Tako da prosim nekateri ne posplošujte in zavajajte, če niste zadeve preizkusili na lastni koži.
Toliko iz moje strani, pa lep dan še naprej!

Trolek, od januarja do marca je raslo VSE. V karkoli bi vložil, bil naredil enak dobiček. Pa še 1200 evrov več bi lahko vložil, če jih ne bi spušil zaradi Roliha.

Prav računalniško pismen in razgledan nisi, jaz sem se vsega naučil v 14 dneh občasnega branja po pol urce na dan največ. Pa nisem hudo računalniško pismen, znam pa slediti navodilom, ki so res preprosta. Toliko kot je dobrih informacij na netu o kriptovalutah, jih po moje ni o nobeni drugi stvari. Zastonj! Samo malo časa si je treba vzet.

Kaj točno si dobil za 1200? Če je to samo, kako vložiti, si res pušnil ta denar. 🙂

Jaz sem drugače naredil profit za par tisoč procentov. Temu se reče profit v kriptovalutah.

Odgovor na objavo uporabnika
dobro poznam, 25.05.2021 ob 15:26

Če bi bil ta osebek res tako pameten, znanja ne bi prodajal okoli, temveč bi sam obogatel…..ovce so za to, da se jih striže…to si misli, ampak ne pove ne glas…

Točno tako. Če bi znal od kriptovalut živeti in obogateti, se mu res ne bi bilo treba z webinarji ukvarjat.

Za osnove finančne pismenosti, če ste tega res tako potrebni, pa si lahko zastonj sposodite njegovo knjigo v knjižnici.

Ki jo lahko povzamem v dveh stavkih:

– ne kupujte finančnih proizvodov

– vlagajte v indeksne sklade

Vse ostalo je samo nakladanje.

robert rolih živi od oglasov, pa če mu bste denar dali, verjetno tud od provizije.

lp

m

Vsi, ki so bili na predavanju, danes kupujejo jahte, hiše in limuzine, skeptiki ste pa še naprej klošarji.

[email protected]

 

ROLIH da ali Ne?

Ravno zdajle me je gospod ‘targetiral z novo reklamo’ za uporabo umetne inteligence, zato sem se odločil da napišem tale komentar. Upam, da bo komu prišel prav.

Zakaj bi moje mnenje štelo?

Sem nekdo, ki redno investiram v širjenje svojih znanj. Pred leti sem tako od blizu spoznal najprej Rolihov začetni, potem nadaljevanji seminar na področju financ.

Mnenje?

So vsebine uporabne? Da. So vredne denarja, ki ga Rolih zahteva? Tukaj bodo mnenja deljena. Osebno cenim vsakega, ki zna svojo storitev drago zaračunati. S tem nimam težav. Precejšnjo težavo pa vidim drugje (več v nadaljevanju).

Če bi vse skupaj primerjal s šolanjem, bi rekel, da so za idealne stranke za gospoda finančno povsem neizbraženi ljudje (brez finančne OŠ in znanj tujih jezikov). Če sodite v to kategorijo in si to lahko privoščite, vam bo seminar prišel prav.

 

Zdaj pa minusi…

Seminar sem obiskal tik pred začetkom kripto buma (2017). Zagotavljam vam, da je v tistem trenutku RR o kriptu vedel bistveno manj kot jaz sam. Zato me je zelo presenetilo, ko sem čez 14 dni videl njegovo reklamo za izobraževanje v kateri se je predstavljal skorajda kot Gospod Satoši (izumitelj Bitcoina)!

Takrat sem resno zastrigel z ušesi.

 

Njegov Modus Operandi

RR zelo dobro sledi svetovnim trendom in jih nato kot prvi prenese v Slovenijo (je prvi na vasi).

To pomeni, da v tujini obišče tečaj in znanje prodaja naprej. S tem načeloma ni nič narobe, izrazito pa me moti, da se pozicionira kot da bi bil v ozadju uspešne zgodbe sam!

Po novem se tako predstavlja malodane kot nekdo, ki je izumil umetno inteligenco.

Če stvari malce poznate, boste tako na njegovih seminarjih s praktično 100% natančnostjo vedeli, kaj bo povedal v naslednjem koraku…

Glede na ta pristop bi moral g. Rolih spremeniti ime firme. Primerno ime bi bilo ‘Vem vse d.o.o.’

To je tisto, kar me pri njem najbolj moti. Če bi ostal le pri finančnem svetovanju, bi ga bistveno bolj spoštoval. Tako pa se spozna na vse. Od kripta, preko psihologije športa do klekljanja.

 

Če niste finančno nepismeni, govorite tuje jezike in želite nekaj več od ‘srednje šole’, kot jo ponuja Rolih, se raje ozrite v tujino (tja, kjer znanje črpa tudi Rolih in ga nato prodaja naprej kot svojega).

 

Je pa seveda tudi v tujini veliko prodajalcev megle, tako da dobro raziščite program, predno vanj investirate.

Osebno mi je tako na področju investiranja blizu Chris Dunn (najdete ga na youtubeu), če pa želite informacijo, ki vam bo prinesla lepe donose (v kriptu) brez investiranja v drage izobraževalne programe pa lahko tam poiščite kanal cryptohoneybadger (njegov lastnik je lepo razkrinkal človeka, ki je od nepoučenih ljudi ‘vlekel denar’ na veliko višjem – globalnem nivoju).

KLJUČNO!

Končno odločitev sprejmite povsem sami!

Brez, da bi vas pri tem kdo izsiljeval s takšnimi ali drugačnimi prodajnimi tehnikami (v smislu kupite zdaj, ker bomo jutri prodali še zadnjo mp4 datoteko, ki jo še imamo v skladišču)!

Dober nasvet JN_77!

Sam sem za Roliha slišal samo iz reklam – ker se ukvarjam s kriptom od 2014 in to z ljudmi, ki so bili sigurno prvi v Sloveniji, se pravi od 2010, vem vse kar rabim vedeti. In znam razbrati zrno od plevela.

Ne rečem, da je Rolih slab, ampak ko začne nekdo o kriptu razlagati kot da je odkril toplo vodo 2017 mi je vse jasno:))

Meni deluje pozresen. Tudi zlagan in narejen. Pomemben mu je samo denar. Opazi prestiž in v ljudeh vidi sprehajoce finance. Manipulator. Podoben kot kaksn verski vodja, sploh ni všečen.

New Report

Close