Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pismo rosno!

Pismo rosno!

Vzamem v službi fraj,kr je lep dan…pa bi rad še kaj doma naredu koristnega…..pol pa visim tu!
Naj me nekdo najuri na vrt,bemti!

P.s.: pa ne ob polnoči,ko bom spet tu,prosim.
:-))

Ma ne………………BODI TUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!:))))))))))))))))

The best in life is free

Če pa ti tuliš…pol pa moram res it počas!
;-))

jaz sem te v mislih dala čez koleno pa po nagi riti….pa je pkmagalo, ker te ni več tukaj :-))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

A tako,dober da sele zdej vidim,drgač bi te jaz najurila na vrt delat!!!.)) PISMO!!:))))Kaj se to pravi?!!!

Po nagi riti!!!???
Imagine!
😉

…berem…..mi pa vsa moška samozavest pade dol!
;-))

No ja,saj mi je ostalo sam še 4 metre dela na vrtu….;-)
Cmoka Perli!Me maš še kaj rada?

seveda!
pa ne samo to.
Še čez kolen bi te dala

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Bi se ti golen zlomila!
😉

HEHE, Sem postavno kmečko dekle :-))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Pokaži,da ocenim.

Mal sem ženi važga župana podobna
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Župana poznam……mi sedi nad glavo…….sam žene pa niti v točko razno ne poznam!
Torej:te ne poznam!

saj me ne moreš.
Na vašem koncu sem bila vsega skupaj 2-3 x
pa še to takrat, ko sem bila otrok

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

pade dol..a tak negativno vplivam nate? !

Sej na tist mi ni treba odgovort ne?

A sploh veš, kje sem?

Moraš!

Ja, tista vas, kjer so same rdeče strehe, malo pred Lendavo.

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Ti bom raj na ušeska….prav?!

New Report

Close