Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pismo rosno .. ljubčki moji …

Pismo rosno .. ljubčki moji …

Sam še dnar zanima…mi smo pa ………….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vrata, pa sladoled, muca! dnar potem kar sam pride :))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ja, sej samo, potem pa drugi mislijo zame. (kako bi me grrrrrrrr)

To je na planu vedno, včasih pride na plan pridnost in pamet, a mi hitro spet pobegne.

Ohoho, Štumpi, da si zdejle tuki, ne bi se
ti spasio mog “posilsva”, heh, objela bi te,
močno, močno, pa enega cmoččččččkkkkkkkkkaaaaaaaaaa na desno lice bi ti pritisnila, pa enega na levo lice, uff, vragec črni! In, toplo zahvaljen za lepe želje, dragi Štumpi!

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

…. v oblakih ?!

Ja , zlati , saj nisem pozabila , samo ni se mi zdelo primerno , da bi glih to napisala za Mariči , no , glih to pa ne :)))
Tebi že mogoče …. :)))

Nikitka ni tako strašno pozabljiva , kot se zdi

cure mete…hehehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Eeeeej , sonce , kako si , kako kaj vrata in bife ?

Sem te imela te dni precej v mislih , hi , hi , veš , v našem konjeniškem klubu so organizirali turnir , pa so se seveda menili z zavarovalnico in prpravljajo srečelov ;))))

Nikitka se je full zabavala in si želela , da bi bil Štump zraven , he , he , he …..

Lepo da mislite name ,verjemite mi da tudi jay sem stalno z vami in vas nosim v mojem SRCKU !

se enkrt za vse da si ne boste delali utvar NISEM / MI^SON !!!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ne, nisi mišon, nisi, ti si in boš naš –
Štumpi! Resnično in samo – Štumpi in ….
naš ljubi prijateljček, svetovalec pri poslih z
zavarovalnico, posiljeni revež (kako je že tisto – če je posilstvo neizbežno, lezi, zamiži, da ne vidiš posiljevalca-ke in, če je le možno, uživaj), pol pa boš šel za zavarovalnico .. in dokler ne bo dežja, bomo mi uživali v …… posilstvu, heh, heh!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hehehe… si predstavljam tvoj inbox – 50 sporočil, pa vsi hočemo vedet a si ali nisi mišon, hehehehe… bogi Štumpi!

Še vedno nisi nič povedal, kako vrata in bife oz. sladoled mene bolj zanima.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Lokal sem zanemaril, in me trenutno zanimajo samo še vrata.
Ker so pa vrata -garažna v sklopu hiš ,so se pa pojavila še vrtna vrta.
Na žalost sem v kratkem prevzel še naročilo za izvedbo teh “kurčevih” vrtnih vrat ,se sedaj za kazen lovim okoli šlosarjev in ključavničerjev, samo da bi posel dokončal.
Blagor vam ker imate čas in se lepo fletno zabavate.

cmoka vsem skupaj !!!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

GLAVO GOR JEST REČEM!!!

Vse bo še dobro..vse se bo uredilo…sej mislimo nate in ti želim vse naj naj…

cmočke tud od mene zatebe!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A si mogu povedat!! Na zdej bodo pa vsi vedel!!
Ah….lump…..

hehehehehe ***+++*****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aha, muca je hotela tole potiho izpeljat.. hehehehe… le kaj ima v mislih? :))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

hmmmmm le kaj??? hahahahahah

posilstvo bo!!!! HAHAHAHAHAha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ufaaaa! Bejžte vsi!!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

:))))))))))))))))))))))))))))))))) ja ja le bejžite..bojte se me!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

kaj si skuhala muca? dej mi predlog!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

juhco..pa gratinirane testenine…s parmezančkom na vrhu njmsiii..čaka v pečiči..zraven pa velika skleda solatke-zelene hrustljave..heeehh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

nič nisi pomagala – špagete so bile včeraj! bolognese omakca rules!!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

jest ne papam špagete…pa tud omakce bolognese ne…ampak gratinirane testenine-peresca—čist nekej drugega

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mariči, hvala za vso tvojo skrb in prijateljstvo !

Hvala Mariči za tvojo skrb zame in vse te lepe besede, ki nam jih dajes.. Ostani taka se naprej..

Ježek je tud s citanjem sporocil v zamudi…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close