Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek PIvo in sladoled??

PIvo in sladoled??

ste že probali..mmmmmm pravkar to počenjam..hihihi mal se mi je utrgalo..sej kaj se mi ne bi..pa mam eno skledo sladoledeka..hmm takega k ma cele lešnike vmes..njamsi..he zraven pa tko paše pir!!!
Hahahaa dons bomo še jelene klical…hihihi

gmajnarčki a bi še ker lizal???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Heheh…pivo sem že, lizala bi tudi, no :)))))))
saj najbolj čudne kombinacije, najbolj skupaj pašejo, po novem :))

hej…a veš da paše..heheh uff komaj vidim kej.kje je jaaniiiiiiiiii a hočeš en špinel??Pridi na sledoled pa na en liz..liz..hihihihihihihihi

men se rola..u glavi vrti se….hahahah

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani polaga kaj že čaki, aja, un no kako se reče, ah…laminat…..
a maš dva pira doma?

Evo me, dejta pira semkaj, hitr, dokler me ne
popusti. Ližta kar sami, jest bom pa pirčkala,
lala lala, lala, e, bemtiš, je to tako težko pisat!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

O, bemti, skoda da nisem jelen…., pa ne bom nocoj nic klican!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ježeeeeeeek, Jeeeeeežeeeeeeeek, ojej,
jjjjjeeeeeeeeežžžžžžžžžeeeeeeeeek, ježek,
sape mi je zmanjkalo, o ti ljubi ježek, oj,
joj, joj, joj! Čaki zdej, da te zajček zavoha!

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ha, ha !!!!

Cakam in kaj bi se zdaj moralo zgoditi? Pira tako ni vec, sladoled je tud muca ze ponjamsala…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

….. uf, napad na hladilnik, kjer se še hladijo
tri ali štiri piksne, ampak, pol, pol, po tem, ko
teh piksn ne bo več, je pa res vprašanje
nadaljnjega večera, ki so bo počasi prevesil v noč? Pol bom šla pa na balkon, naši kužiki bom z balkona dol zaželela lahko noč (jo trajba, veste, jo luna nosi, bi rada psička, pa ne bo nič, ne ne, naj le hodijo vaški kužki lajat k njej, ne bo nič, ne ne!!).
Pol bom še eno odsanjala kar pri odprtih očeh in če se bo glasnost dihanja oz. takoimenovanega spanja kaj utišala, bom legla na križ, če ne, pridem pa nazaj!
Pol pa do jutranjih ur …… pijanka in pjevanka!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Uf Marici, se malo izgubljam, ker nisem ravno z vsem na forumu na tekocem.. Sam zdaj tebe nisem cist razumel. pri meni je ze zdavnaj vecera konec, se malo pa bo polnoc.. Posebej mi ni jasna kontrancepcija pri tvoji kuzki, saj pravis, da ne bo nic, ceprav kot razumewm si jo vaski kuzki zelijo.. Upam, da ne bos presenecena nad njihovo znajdljivostjo.., hehe.. Kuzko lahko zapres na podstresje pa se ni ziher, da ze ni prepozno.. Glasnost dihanja uredi s potenciometrom, bemti saj je danes petek…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Pozdravljen zajcek,
a si ti tud pri piru?

Kaj sicer pomeni ha,ha?.. Ježek danes slabo kuzi forumske dialoge…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Uf ježek, upam, srčno upam, da bo to, kar praviš
o kužkih le držalo. Spet je revica zalajal, očitno nekdo
hodi okrog njenega domovanja. Nič, obili smo je v
še eno ogrado, morda samo s centimetrsko mrežo,
pa še to smo dalo navzkriž z drugo mrežo in če to ne bo zaleglo, pa naj revica uživa, bog ji požegnja! Kaj čmo druzga reč, bo že gospodar potrem poskrbel za naraščaj!

Ja, večer se resda počasi preveša v noč, spanje v zgornjem nadstropju, no ja, še vedno je glasno in tu ne bo šlo le s potenciometrom, bo le treba še kaj!
Nočko, ježek, lepo sanjsko nočko ti želim.
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Muca, kam si izginila… Lizat ne mores tako dolgo, torej jelene klices?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ja, pivo sem popila, zadnje, ne bom nikoli več…oziroma izredno redko..
ha, ha, pomeni, da me je Mariči pogruntala, da sem v bližini….
in ti je vse oki?

Moje izkusnje so take, da mora biti pod ograjao armiran beton, sicer obojestranko podkopljejo.. Strast je strast in tu ni pomoci…

Marici tudi tebi enako lepo nocko, da bos pa z gospodarjem uredila na najboljsi nacin sploh ne dvomim.. Bemti ce sedaj ne, potem ne bos nikoli, hehe.. Se pol ure pa bo sobota…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ce je Ok, grem pogledat v hladilnik, a je se pri men kak pir ostal… Ja, zdi se mi, kot da Marici nekaj namiguje v zvezi z nama, a ti mogoce ves kaj?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Seveda vem !
Zajček ima ježka rad, pa kaj?

To pa ni nic novga, pa saj velja tudi obratno, pa kaj? Sam zarad tega res Marici ne bi morala bezat pred nama, kaj mislis?..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Pojasnilo: Muca ne more tako dolgo lizat tistega sladoleda, ker bi se ze zdavnaj stopil, da ne bo kaksnih nesporazumov…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Mislim, da ni bežala…tudi upam tako, če pa je, pa to ni potrebno, res ne!

Eno lepo nočko zate,
se bereva jutri, oki?

Najbrz res ne, saj sem napisal, da imam le tak obcutek…. Tudi tebi eno lepo nezno nocko..

Zdaj bom pa kar lucko ugasnil, muca se bo ze znasla z jeleni, saj ima macji vid, hehe..

PiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHHH,
Tjavendan- LAHKO NOČ

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Je že tako, da ko se dogajajo najlepše stvari, pridem prepozno. Upam, da je bil pir res tolk dober in sladoled res tolk sladek, da o lizanju sploh ne govorim, da je bilo vredno tole brat…. en dan po dogajanju :)))))

Jani želi vsem skupaj eno lepo sončno dobro jutro in še veliko pira s polizanim sladoledom :)))

Jani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MOJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zajčeeeeeeeek :))))))) smo pa zgodnji a ne :))

Jani je vesel, da v tem jutru ni čist sam v tej gmajni :)))

New Report

Close