Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek PIvo in sladoled??

PIvo in sladoled??

Uf ježek, nisem bežala ne, nikakor, le kako
bi lahko. Bežala sem v svoje sanje. In bilo
je tako prečudovito, tako lepo, tako božansko.
In, zdaj, ko te berem, sem pravi videla tisti
migetajoči plamenček od lučke, ki si jo tako upihnil: Piiiiiiiiiiiihhhhhhhhhh!
Prav videla, res.
DOBRO JUTRO, VSI TJAVENDANOVCI ! POKONCI, DAN JE PRELEP, PREČUDOVIT, DA BI GA LAHKO V POSTELJI POL IZGUBILI – P O K O N C I , T A K O J, Z D A J !

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

O Marijaaaaaaa :))))) se ti ne zdi.. da je mal pozno.. vpit pokonci.. ko smo pa nekateri že od 5 na nogah :))))))))

Dobro jutro Marija in en elp dan!

Jani

Oja, sem opazila potem, ko sem šla s te teme
na drugo, heh, da si že zgodaj zgodaj vstal. In
kaj te je gnalo i postelje, Jani, a? A te boli križ od
laminata? Mene od graha, pa fižola, bela cesta.
Pa nekak gre, veš! Se bom pa danes glihala!
Hej, Jani, dobro jutro in evo ti, ker si bil tako priden,
enega cmooooočkkkkkkkaaaaaa (kofetkovega!).
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Sam ? Ti ? Nikoli :))))))))))))))))))

ZTLC!

boli me glava..dobro jutro vsem..aučččččč mater kaj je blo včerej??!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Eni pirčki, pa eno pregrešno lizanje ……tistega,
k nej bi blo vmes tudi nekaj za pohrustat, ja,
pa o tenem utrganju se je tudi govorilo, bemtiš,
pol se je pe tud’ men mal utrgal!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A tako,še na podn centimetrsko mrežo….jaz bi vas vse skupaj v centimetrsko mrežo….:-((

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

….mater kaj je blo včerej??!!

….pokvarjen sladoled!

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

A ti mogoce rabis mlade psičke mesancke ali samo prebujene krscanske mistike posnemas ????..

Mt 6,26-28: “Poglejte ptice pod nebom! Ne sejejo in ne žanjejo niti ne spravljajo v žitnice…Poučite se od lilij na polju… ne trudijo se in ne predejo.”

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close