Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pizza

Pizza

hahahhaah čaki zdej te bo še zmasiral..pa večerjo naredu..hihi pol pa še eno vročo kopel naštimal..ma ti rečem marička..ozemljitev je bla..hahahahah

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:)))))))))))))))

bo ugotovil , da je zajadral v prelepo uničenje sveta , kjer je le ” zadetek ” ki nekaj velja…
in rekel bo : še !

hahah če bom zadela.bo reveš čisto preč v ponedeljek spet! Hmmm boh ve kaj ženička dela z njim doma..reveš pa pol cel teden kruncla tuki po gmajni…zajček ga pa cajta in mi vsi crkljamo..ma bo treba vikende malo pod nadzor vzet…Mislim ejjga…mal je pa treba imet omejitev a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A veš kaj, ja, je bla ja ta čas ozemljitev ali bolje
rečeno: prizemljitev. Mi je dejal, da bi kaj jedel, ej,
jedel da bi. Ma ne ga srat’, mu rečem jaz, pa zakaj
bi ti jedel, a veš, da tako pozno ni dobro jesti. In
on še kar naprej, da bi jedel in da bi mu prav pasale
…….. palačinke. Mater ej, bi šla jaz testo narediti, oja,
sam kar vidim tisto reklamo pred seboj: Marija sedmica,
ko je ena tajnica dobila sedmico, pa je šefu kravato
razrezala in mu kavo na glavo zlila. In jaz bi maso za
palačinke prav tako nekam …….. zlila ………. da bi se
gospodje štromarji malo prizemljili.!!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hihihi ojej…ma reč ti tvojmu,da bi teb sedla ena klobasa..hahaha malo senfa malo kruha..pa čebula……
Boš vidla kolk jo bo voljan postreči..hihihihi
Ojej mArička mene trga tko po kosteh,da sem čist fertik…

Tud moj neki filozofira,tuki zraven pa sem mu sam rekla psstttt…:))) hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej, muca, dej mu nardit neki za pojest, pol pa
zravno še en glažek Tabasca, ta nar ta bol
močnega, tistega, da bo pol pol nočke pokonci
skakal, pa na WC-ju malček stokal …… hi, hi, hi!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

točno bo treba nadzor še med vikendom nad njim..
jaz ga hočem namreč celega , ne po delih :)))
muca, nič kar pripravimo se vse tri…

he, he..
ma so res tako zahtevni , ej cool :)))))))))))))))))

New Report

Close