Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek plača ZZZS lasersko OP krčnih žil?

plača ZZZS lasersko OP krčnih žil?

Morda kdo ve, ali ZZZS že plača lasersko operacijo krčnih žil?
Samoplačniško stane 1200-1500 euro, kar je kar veliko.Sem gledala na njihovi spletni strani, pa se nekako ne znajdem.
Hvala.

Plačajo. Jaz sem čakala na operacijo 2 leti, če bi si sama plačala, bi bila takoj na vrsti!
Mislim, da v Rožni dolini ni treba toliko čakati!

Hvala, buča:)

Mislim da ni ravno tako.Če imaš res hudo okvaro, ker bi bila pri klasični operaciji kar dobro načeta – potem plača in čakaš, čakaš. Drugače pa je plačljivo, v NG v bolnici lani 600 evrov, v MB spomladi 1200 evrov – privat sanatorij. Res pa je da te kar tako – ker ti želiš – ne operirajo lasersko. Samo dodatek k informaciji. Kajti če bi res vsakega operirali in plačali to ZSSS – potem bi pač vsi šli na laserske, ker si na klasični način – kar grdo obdelan .Res pa se v Rožni dolini v Sanatoriju ne čaka dolgo kot drugod. Zanimivo, operirajo pa isti doktorji pri katerih čakaš leta v bolnišnicoi !

Saj si dohtarji ne pišejo sami razporeda delovnega časa.Delajo ga tisti, ki pojma nimajo o tem.

Da ki pojma nimajo oz. ga imajo da tile dohtarji postrani služijo v sanatoriju. Zanimivo, na plačljiv pregled prideš takoj k njemu v sanatorij, on pa te v svojo ordinacijo po tem plačljivem pregledu naroči preko vrste, hahahah. Hudo! In se voziš iz svojega kraja kjer ima ordinacijo oz. dela v bolnici, v drug kraj kamor neseš denar za pregled, čez teden dni prideš v svojem kraju na pregled k njemu – ker si mu že plačal v Lj., samo s to razliko da šišneš 1 letno vrsto. Sramota !

Plačajo. Moja mama je bila ravno pred 3 tedni na laserski operaciji krčnih žil na Otočcu, kjer imajo koncesijo.

Šla je na napotnico.

https://www.facebook.com/actio.si

New Report

Close