Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Plačilo za prenovo kopalnice

Plačilo za prenovo kopalnice

vrata in kuhinjo.

Vedno placujem po opravljenem delu, najprej predracun, ko je delo opravljeno, pa placam, pa ni vazno kje, v tujini ali Sloveniji. Sicer bi delali tudi povrsno in neresno, ce je ze vnaprej placano. Saj tudi placo dobivamo po opravljenem delu. 🙂

Edino pravilno. Bog ne daj v naprej plačati obrtnikom, ker se lahko zgodi, da ne vidiš več ne njega, ne svojega denarja. Vklopi razum in vedno zahtevaj račun!

V stanovanju, ali pa pri hiši je potrebno čim več narediti sam, ker večina ljudi je omejenih s financami oziroma denarjem.
Trenutno sem v taki situaciji, da bom moral kuhati, potem za računalnikom moram biti, pospravljati bi moral po prostorih, delati bi moral na vrtu…itd…
Idealno bi bilo, če bi se jaz razcepil na vsaj tri delavce.

drug drugega programiramo

Kopalnico težko prenoviš sam. Moraš imeti dobre mojstre, ki se spoznajo na različna področja in da so med seboj usklajeni ter da dobro sodelujejo. To o čem ti pišeš, pa ni problem narediti sam. Odrasla oseba pravzaprav mora te naloge obvladati.

Kopalnico težko prenoviš sam. Moraš imeti dobre mojstre, ki se spoznajo na različna področja in da so med seboj usklajeni ter da dobro sodelujejo. To o čem ti pišeš, pa ni problem narediti sam. Odrasla oseba pravzaprav mora te naloge obvladati.
[/quote]

Kopalnico prenoviti od a do ž absolutno sam je izredno težko in najbrž tudi predrago, ker je treba imeti tudi ustrezna orodja in naprave.
Za začetek, na primer znam odlično štemati, samo štemarco moram imeti v rokah…
Za bolj nežno in fino delo pa uporabim majzel oziroma kamnoseško dleto v levi roki in težje kladivo v desni roki. Lahko tudi obratno.

drug drugega programiramo

Ko smo ravno pri plačilu, sem ter tja se ponuja tudi možnost plačila v naturalijah.

drug drugega programiramo

En teden je kar imam narejeno novo kopalnico. Sami smo kupili tuš kabino,kad,pipe,vse ostalo kar je bilo potrebno cevi,odtoki,kolena…in izvedbo del pa smo plačali na koncu na podlagi izstavljenega računa s točno specifikacijo materiala,odvoza materiala… odlično opravljeno delo in zelo pregleden račun,pošten obrtnik. Smo pa res čakali na vrsto,ampak je bilo vredno!

Zakj ne poveš imena tega obrtnika? Prav je, da se tistega, ki dobro dela tudi pohvali.

New Report

Close