Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Plačljiva kontracepcija, nov napad na ženske

Plačljiva kontracepcija, nov napad na ženske

Res je. In fajn preživnine plačevali za vsak seks. :))))))

V glavnem, špilferderberji bodo zajebali vse.

Niti ne. Prizadela bo nezaželjene otroke bab in dedcev, ki ne bodo imeli dovolj za kontracepcijo, kaj šele za plenice.

Dobrodošli v ameriki. Čakam samo še na brezdomne otroke po cestah, potem smo pa komplet.

Niti ne. Prizadela bo nezaželjene otroke bab in dedcev, ki ne bodo imeli dovolj za kontracepcijo, kaj šele za plenice.

Dobrodošli v ameriki. Čakam samo še na brezdomne otroke po cestah, potem smo pa komplet.[/quote]
no, če takole v celoti pogledamo, ženske, ki se želijo zaščititi pred vsem tveganjem itak ne jejo tabletk, ampak sexajo s kondomom, ki zaščiti tudi pred spb… poleg tega je bolj prijazen do njihovega telesa in zdravja, ker ga ne fila z umetnimi hormoni in kemijo…
za moje pojme – če se je že ravno odprla ta debata, bi bilo prav,d a se spremeni koncept kontracepcije preko zzzs – in sicer, da so kondomi zastonj na recept… tabletke pa zgolj v primeru, kadar gre za zdravljenje hormonskih motenj – torej kadar gre za uporabo v bolezenskem primeru in jih s tem razlogom napiše zdravnik. V primeru gole zaščite pa naj bodo lepo plačljive. To bi bil zame pravi predlog in tudi stališče zavzemanja s strani žensk.

Predlagam, da se moške dodatno obdavči za kontracepcijo. Tako da jo imamo ženske lahko zastonj.

Niti ne. Prizadela bo nezaželjene otroke bab in dedcev, ki ne bodo imeli dovolj za kontracepcijo, kaj šele za plenice.

Dobrodošli v ameriki. Čakam samo še na brezdomne otroke po cestah, potem smo pa komplet.[/quote]
no, če takole v celoti pogledamo, ženske, ki se želijo zaščititi pred vsem tveganjem itak ne jejo tabletk, ampak sexajo s kondomom, ki zaščiti tudi pred spb… poleg tega je bolj prijazen do njihovega telesa in zdravja, ker ga ne fila z umetnimi hormoni in kemijo…
za moje pojme – če se je že ravno odprla ta debata, bi bilo prav,d a se spremeni koncept kontracepcije preko zzzs – in sicer, da so kondomi zastonj na recept… tabletke pa zgolj v primeru, kadar gre za zdravljenje hormonskih motenj – torej kadar gre za uporabo v bolezenskem primeru in jih s tem razlogom napiše zdravnik. V primeru gole zaščite pa naj bodo lepo plačljive. To bi bil zame pravi predlog in tudi stališče zavzemanja s strani žensk.[/quote]

1. kondom ni zdravilo, ampak pripomoček. Kaj ti bo zdravnik za to recept pisal? je malo škoda njegovega cajta za take oslarije

2. Kondomi so manj zanesljivi pri preprečevanju nosečnosti, ker pogosteje pride do nepravilne uporabe, lahko pa tudi počijo

3. kondomi ne zdravijo hormonskih motenj sploh v nobenem primeru.

a še vedno ni cajt za proteste, revolucijo?

na to kako so škodljive tabletke, bi morale biti plačljive. V Avstriji se plača mislim, da cca. 10 eur na škatljico, medtem ko v ZDA je cena zelo visoka.
Sama sem uporabljala tabletke več kot 10 let in ne bi nobenemu privoščila težav, ki sem jih imela po prenehanju uporabe, ker je bilo telo uničeno. Po več kot 5 letih se je sedaj stanje umirilo. Če bi vedela prej, kar vem zdaj bi vztrajala, da ginekolog poišče vzrok za moje močne krvavitve in ne da mi da takoj (pri 15 letih) tabletke.

Užitke se plačuje! Kaj vam ni jasno?

Kavice, cigareti, prehranski užitki, luksuzna potovanja, alkohol, ostale prepovedane substance… vse to je luksuz, ki se plačuje.

No money no funney
no money no honey
no money no problems!


no, če takole v celoti pogledamo, ženske, ki se želijo zaščititi pred vsem tveganjem itak ne jejo tabletk, ampak sexajo s kondomom, ki zaščiti tudi pred spb… poleg tega je bolj prijazen do njihovega telesa in zdravja, ker ga ne fila z umetnimi hormoni in kemijo…
za moje pojme – če se je že ravno odprla ta debata, bi bilo prav,d a se spremeni koncept kontracepcije preko zzzs – in sicer, da so kondomi zastonj na recept… tabletke pa zgolj v primeru, kadar gre za zdravljenje hormonskih motenj – torej kadar gre za uporabo v bolezenskem primeru in jih s tem razlogom napiše zdravnik. V primeru gole zaščite pa naj bodo lepo plačljive. To bi bil zame pravi predlog in tudi stališče zavzemanja s strani žensk.[/quote]

1. kondom ni zdravilo, ampak pripomoček. Kaj ti bo zdravnik za to recept pisal? je malo škoda njegovega cajta za take oslarije

2. Kondomi so manj zanesljivi pri preprečevanju nosečnosti, ker pogosteje pride do nepravilne uporabe, lahko pa tudi počijo

3. kondomi ne zdravijo hormonskih motenj sploh v nobenem primeru.[/quote]
1. očala tudi niso zdravilo – ampak pripomoček in se jih dobi preko zzzs… torej neumen argument tvoj škoda tvojega cajta, če ne znas celostno razmišljati. Enako torej bi se lahko naredilo tudi za kondome… kaj po tvoje je torej škoda tudi dohtarjevega cajta, ko ti predpiše očala? Nič ni škoda – s kondomom se preprečijo tudi druge spb, kar se s tavbletami ne… in bi zelo veliko korist naredili s tako potzrošenim časom…
2. tudi tablete ne ščitijo popolnoma, če se jih ne jamlje pravilno – če človek sexsa je valjda rtudi toliko bralno sposoben in odgovoren, da zna prebrati navodila in se naučiti pravilne uporabe… če tega ni zmožen, ne bo zmožen poskrbeti niti tudi ne za pravilno uporabo drugih sredstev kot so vsa druga zdravila in tudi kontracepcijske tablete… pa še v primeru, da kondom poči – se to vidi in se lahko gre po jutranjo tabletko – torej se lahko pravočasno prepreči nezaželjene posledice…
v primeru, da kontracepcijske tablete zatajijo (kar se tudi dogaja), pa akterja nimata jasnega dokaza, da se je to zgodilo in ne moreta pravočasno ukrepati, da bi preprečila nosečnost, in še huje če je ne preprečita pravočasno pri KT – je to lahko nevarno za plod, ker imajo na razvijajoči se zarodek vpliv… v primeru zatajitve kondoma in hipotetično neugotovitve da se je to zgodilo in da pride do nenačrtovane nosečnosti – pa to nima nobenih neželjenih in nevarnih učinkov na razvijajoči se zarodek /(kot to obstaja pri KT)- tore v celoti j3e tvoj ragument zelooo neumen
3. ne vem a imaš težave z branjem ali kaj je narobe s teboj – ker sem napisala,d a v primeru bolezenskega stanja in za namene zdravljenja hormonskih motenj bi bile tabletke zastonj…

Niti ne. Prizadela bo nezaželjene otroke bab in dedcev, ki ne bodo imeli dovolj za kontracepcijo, kaj šele za plenice.

Dobrodošli v ameriki. Čakam samo še na brezdomne otroke po cestah, potem smo pa komplet.[/quote]
no, če takole v celoti pogledamo, ženske, ki se želijo zaščititi pred vsem tveganjem itak ne jejo tabletk, ampak sexajo s kondomom, ki zaščiti tudi pred spb… poleg tega je bolj prijazen do njihovega telesa in zdravja, ker ga ne fila z umetnimi hormoni in kemijo…
za moje pojme – če se je že ravno odprla ta debata, bi bilo prav,d a se spremeni koncept kontracepcije preko zzzs – in sicer, da so kondomi zastonj na recept… tabletke pa zgolj v primeru, kadar gre za zdravljenje hormonskih motenj – torej kadar gre za uporabo v bolezenskem primeru in jih s tem razlogom napiše zdravnik. V primeru gole zaščite pa naj bodo lepo plačljive. To bi bil zame pravi predlog in tudi stališče zavzemanja s strani žensk.[/quote]

Nekako ti ni uspelo razumeti. BMK za neodogovrne ženske in dedce. Bolj me zanimajo nezaželjeni otroci in to, kakšno otroštvo bodo imeli ob njih. Bomo te otroke poslali na zavarovalnico ali k vam, ki zagovarjate koncept vsega plačljivega, če ni na novo plačljivo ravno tisto, kar vi uporabljate?

Naj potem tudi otroške dodatke ukinejo, če ljudje svojih otrok ne morejo sami preživeti. Po vaši logiki naj jih potem pač ne bi imeli, ne? Naj se kar vse ukine in naj se vsak znajde, kot želi. Če se ne bo, njegov problem. Mislim vse. S plačano porodniško vred. To bo zanimivo, ko bodo naši povzeli še ameriški koncept tega. Takrat se bo pa lahko kdo drug vašim otrokom in vnukom smejal v glavo, ko se bodo imeli namen razmnoževati.


no, če takole v celoti pogledamo, ženske, ki se želijo zaščititi pred vsem tveganjem itak ne jejo tabletk, ampak sexajo s kondomom, ki zaščiti tudi pred spb… poleg tega je bolj prijazen do njihovega telesa in zdravja, ker ga ne fila z umetnimi hormoni in kemijo…
za moje pojme – če se je že ravno odprla ta debata, bi bilo prav,d a se spremeni koncept kontracepcije preko zzzs – in sicer, da so kondomi zastonj na recept… tabletke pa zgolj v primeru, kadar gre za zdravljenje hormonskih motenj – torej kadar gre za uporabo v bolezenskem primeru in jih s tem razlogom napiše zdravnik. V primeru gole zaščite pa naj bodo lepo plačljive. To bi bil zame pravi predlog in tudi stališče zavzemanja s strani žensk.[/quote]

Nekako ti ni uspelo razumeti. BMK za neodogovrne ženske in dedce. Bolj me zanimajo nezaželjeni otroci in to, kakšno otroštvo bodo imeli ob njih. Bomo te otroke poslali na zavarovalnico ali k vam, ki zagovarjate koncept vsega plačljivega, če ni na novo plačljivo ravno tisto, kar vi uporabljate?

Naj potem tudi otroške dodatke ukinejo, če ljudje svojih otrok ne morejo sami preživeti. Po vaši logiki naj jih potem pač ne bi imeli, ne? Naj se kar vse ukine in naj se vsak znajde, kot želi. Če se ne bo, njegov problem. Mislim vse. S plačano porodniško vred. To bo zanimivo, ko bodo naši povzeli še ameriški koncept tega. Takrat se bo pa lahko kdo drug vašim otrokom in vnukom smejal v glavo, ko se bodo imeli namen razmnoževati.[/quote]

oprosti, ampak ti ne razumeš mojega zapisa – od kje ti pride na pamet in kje znotraj mojega zapisa si prebrala,d a jaz zagovarjam vse plačljivo….
no mene pa skrbi za take starše kot si ti, ki obsojaš po dolgem in počez. brez da se sploh prepričaš prej… ubogi tvoji ot5rioci – bodo kar vsega krivi na podlagi tvojih fanatičnih predstav v tvoji glavi, ki si jih boš zamislila o njih, neglede na to, kaj bodo v resnici naredili ali rekli.
pskrbi pred tvojim pragom in razumevanjem…

zdaj pa še zate, če je nekdo odgovorna oseba – bo poskrbel za zaščito- ali pa pač se tega ne bo šel na tak način…
če pa je neodgovorna oseba in ji ne bo mar tega zavedanja, pa bo taka oseba sexsala tudi povprek in počez, tudi ob dejstvu in možnosti zastonj KT, in bo raznašala bolezni med ljudmi.
torej stvar je odgovornosti v glavi – odgovorna oseba bo odgovorna vedno, neodgovorna pa neodgovorna vedno – niso zastonj KT tiste, ki žensko naredijo odgovorno…


Dedc plačuje, baba se pa goni že sedaj, kakšna bo razlika?


Dedc plačuje, baba se pa goni že sedaj, kakšna bo razlika?[/quote]

kako maš ti doma zmenjen ni relevantno za debato tukaj.


Dedc plačuje, baba se pa goni že sedaj, kakšna bo razlika?[/quote]

kako maš ti doma zmenjen ni relevantno za debato tukaj.[/quote]
Odgovori, kakšna bo razlika.

Ko bi vi vedeli, kako škodljiva je kontracepcija, se ne bi takole razburjali. Boste rekli, da jo nujno potrebujejo tiste z motnjami v menstrualnem ciklu in z endometriozo (predvidevam, da v tem primeru ni plačljiva). Se pa da motnje in endometriozo zdraviti drugače, brez te svinjarije. Kontracepcijske tabletke samo zakamuflirajo težavo – ne zdravijo, po drugi strani pa povzročijo še kaj drugega, predvsem avtoimunega.

Briga me, kaj bo, ali bo plačljiva ali ne bo. Če bo plačljiva, kar naj bo. Toliko pa še imam denarja, da si bom lahko doplačilo enih klinčevih KT lahko privoščila!

Katera si jih ne bo mogla privoščiti, naj ne fu*a ali pa naj njen porivač poskrbi za zaščito.

Se babe razburjate kot da je konec sveta!!! A doplačila pri zobarju pa nobenega ne motijo??? Pa to, da mora človek privat k zobarju in ga fajn plačat, če želi imeti porihtane zobe???!!! A privat zdravstvo in dolge čakalne dobe so pa OK???!!! Vse v tem kur*evem zdravstvu in zobozdravstvu je v pi*di in je narobe – ampak babe se pa zdaj s KT ukvarjajo… Ni za komentirat, res.

kako maš ti doma zmenjen ni relevantno za debato tukaj.[/quote]
Odgovori, kakšna bo razlika.[/quote]

s kom se pa baba goni? Z vsemi drugimi moškimi, razen s teboj?


Odgovori, kakšna bo razlika.[/quote]

s kom se pa baba goni? Z vsemi drugimi moškimi, razen s teboj?[/quote]
Če nimaš pojma ti ni treba komentirat.


Splav je tako ali tako legalen umor;
kontracepcijske tablete so pa vzrok za slabo počutje ženske, posteljne pasivnosti ter nastanki rakavih obolenj.
Če jih ženska jemlje, ji ni do ničesar. Če pa jih ne, pa narava naredi svoje, Samo poslušati bi morali naravo, pa ne bi bilo nobenih težav z nataliteto

Stara sem 50 let, NIKOLI v življenju nisem jemala kontracepcijskih tablet, imam enega otroka, nič splavov, spolno aktivna z ENIM partnerjem 30 let!!!

Ne vem kaj vam ni jasno???

A ni vseeno? Do sedaj smo dedje tut plačali kondome. Sedaj bomo stisnili pa desetaka v roke ženski pred seksom, da bo mela za tablete

Ja madona, pa saj bi že morale vedeti, da se v tej državi vse plača.
Tudi kapljic za oči ni več na recept. Ok, so, na bel recept:)

Če boste potrebovale kontracepcijo jo boste pač plačale.


Ne skrbi, mi moški jo bomo plačevali.


Ne skrbi, mi moški jo bomo plačevali.[/quote]

Me sploh ne skrbi, je ne potrebujem:)

Papetna babetina itak ne kavsa z desci. Malo manj inteligentna, ki ji je do tega, da desce manipulira prek pičke, da jo vzdržujejo pri življenju, bo itak strošek kontracepcije na njih prevalila. Boš pač plačal tabletke, slinasti, če boš hotel fukat. Samo skrajno zabite bodo ta strošek nase prevzele. To so tiste, ki kavsajo iz občutka dolžnosti, veselja pa nobenega nimajo pri tem.

New Report

Close