Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Plačljivi testi in prisila svinjska v cepljenje

Plačljivi testi in prisila svinjska v cepljenje

V službi je skupina 10 delavcev. 2 se ne smeta cepit zaradi takih in drugačnih zdravstvenih težav. Potem imamo 4 cepljene, ki se sedaj ne testirajo več, niti ne pazijo več, ne nosijo mask, v tej skupini imamo se 4 necepljene, vsi se morajo redno testirat, od tega se trije se vedno pazijo, maske, razkuzevanje, samo en necepeljen ga svira po svoje, se vedno pa se more testirat.

Zdaj pa jaz vas vprasam, kdo bo prej okuzil tistega, ki se ne sme cepit, cepljen ali necepljen?

O kakšni odpovedi to bluzite? Zakaj bi dali odpoved in se s tem odpovedali odpravnini, zavodu in vsemu? Če je zahteva za delo test je to dolžen krit delodajalec. Isto kot pregled zdravniški. Isto kot varstvo pri delu. Isto kot zaščitna sredstva. Strošek delodajalca. Če ne plača se pač ne testiraš. Če grozi prijaviš. In čakaš na odpoved. Če ti da krivdno se oglasiš pri odvetniku in jo izpodbijaš. Dajte se no nehat it hlapčke. Pa da se ne bo kdo spravil name, sem cepljena. Ker sem se sama tako odločila. Nihče nima pravice silit ljudi. In ja pri nas se moramo tudi testirat če gremo k strankam (stranke zahtevajo), jasno to krije firma.

In zakaj se cepiš in testiraš ter podpiraš fašizem ?

A zato, ker si se odločila živeti v fašizmu in te fašizem osrečuje ?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Robi567, 24.07.2021 ob 09:49

In zakaj se cepiš in testiraš ter podpiraš fašizem ?

A zato, ker si se odločila živeti v fašizmu in te fašizem osrečuje ?

 

Tole je za Robija:

Nisem cepljena in mi niti na kraj pameti ne pade, da bi se cepila. Ampak! Sicer še delam, vendar od doma, vseeno pa sem stara baba brez otrok, živim pa nekaj tisoč kilometrov od Slovenije. Mene seveda nihče ne more prisiliti v cepljenje – pravzaprav me nihče ne more prisiliti v nič, ker mi pač ne more učinkovito groziti. Kaj pa, če bi bila mlada vdova s tremi otroki in ne bi zadela na lotu, v službi bi pa zahtevali. da s cepim ali dam odpoved (primer je resničen)? Od česa bi živela ta ženska in njeni trije otroci?

Ne morejo zahtevat, da se cepiš.

Ne morejo zahtevat, da se testiraš.

Kdor to zahteva, pa ni vreden, da za njega delaš in ga podpiraš. Služb, kjer ne izvajajo nasilja, pa je dovolj.

Zdravje je še vedno pomembnejše. Da umreš od cepiva je več možnosti, kot da umreš od korone.

 

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 24.07.2021 ob 11:06

Ne morejo zahtevat, da se cepiš.

Ne morejo zahtevat, da se testiraš.

Kdor to zahteva, pa ni vreden, da za njega delaš in ga podpiraš. Služb, kjer ne izvajajo nasilja, pa je dovolj.

Zdravje je še vedno pomembnejše. Da umreš od cepiva je več možnosti, kot da umreš od korone.

 

Daj ne bluzi. Saj vem da ti je internet dohtar to povedal, ampak statistika pač ne laže. Tako se jeziš nad ljudmi ki hočejo prisilit ljudi v cepljenje, pa si isti osel ki hoče prisiliti ljudi v necepljenje drugače jih pa z neki blodnjami o fašizmu in nacizmu obkladaš. Kar zelo veliko pove o tvoji inteligenci. Mene ni nihče v nič prisilil. Sem se sama odločila. Ker zagovarjam da se ljudje sami odločamo. Če je kdo nacistično usmerjen si ti, ker misliš da se morajo vsi odločati kot ti rečeš. Zase se brigaj budalo nesocializirano. Kdo si ti da boš ljudem govoril kaj naj delajo s svojim telesom. Raje se zamoti z iskanjem roba zemlje namesto da tle najedaš.

Morda je služb dovolj, morda ne, ne vem. Eksistenčna prisila, še posebej, kadar gre za eksistenco otrok in/ali bližnjih, je nedvomno najbolj perfidna, saj se ji je najtežje upreti. Tega tvoje razsajanje prav nič ne spremeni. Problem s tabo je namreč v tem, da hočeš prav tako kot politika, farmacija, zdravstvo … prisiliti ljudi v nekaj, česar iz kakršnegakoli razloga nočejo. Zato tudi doživljaš afront in te ljudje ne jemljejo resno niti tam, kjer imaš prav.

Odgovor na objavo uporabnika
neumnost, 24.07.2021 ob 11:42

Daj ne bluzi. Saj vem da ti je internet dohtar to povedal, ampak statistika pač ne laže. Tako se jeziš nad ljudmi ki hočejo prisilit ljudi v cepljenje, pa si isti osel ki hoče prisiliti ljudi v necepljenje drugače jih pa z neki blodnjami o fašizmu in nacizmu obkladaš. Kar zelo veliko pove o tvoji inteligenci. Mene ni nihče v nič prisilil. Sem se sama odločila. Ker zagovarjam da se ljudje sami odločamo. Če je kdo nacistično usmerjen si ti, ker misliš da se morajo vsi odločati kot ti rečeš. Zase se brigaj budalo nesocializirano. Kdo si ti da boš ljudem govoril kaj naj delajo s svojim telesom. Raje se zamoti z iskanjem roba zemlje namesto da tle najedaš.

Zemlja nima roba ali konca, tako kot tvoja debilnost ne.

 

Odgovor na objavo uporabnika
problem263, 24.07.2021 ob 11:45

Morda je služb dovolj, morda ne, ne vem. Eksistenčna prisila, še posebej, kadar gre za eksistenco otrok in/ali bližnjih, je nedvomno najbolj perfidna, saj se ji je najtežje upreti. Tega tvoje razsajanje prav nič ne spremeni. Problem s tabo je namreč v tem, da hočeš prav tako kot politika, farmacija, zdravstvo … prisiliti ljudi v nekaj, česar iz kakršnegakoli razloga nočejo. Zato tudi doživljaš afront in te ljudje ne jemljejo resno niti tam, kjer imaš prav.

Od debilov nikoli nisem pričakoval karkoli.

Debili boste tudi žensko obsodili, če se bo uprla posiljevalcu.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Robi567, 24.07.2021 ob 11:53

Od debilov nikoli nisem pričakoval karkoli.

Debili boste tudi žensko obsodili, če se bo uprla posiljevalcu.

 

. Jasno mi je, da odgovarjaš z žaljivkami, ker nisi sposoben debate, toda toliko, da se razumeva – imam 64 let, sem intelektualka in živim med dostojnimi ljudmi, zato tak način komunikacije pričakujem celo na tem forumu. Žal kaže, da se ga je zaradi nivoja, kakršen je tvoj, bolje izognti. Torej nehajva.

Če pričakujem, da ljudje ne podpirajo fašizma, je pa to res huda prisila.

Tista analogija je za debile res popolna. Saj bi debili obtožili žensko nasilja, ker se je uprla posiljevalcu.

Koliko je nek debil star mi je vseeno. Vsak, ki podpira fašizem, je debil in sramota za družbo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Robi567, 24.07.2021 ob 13:35

Če pričakujem, da ljudje ne podpirajo fašizma, je pa to res huda prisila.

Tista analogija je za debile res popolna. Saj bi debili obtožili žensko nasilja, ker se je uprla posiljevalcu.

Koliko je nek debil star mi je vseeno. Vsak, ki podpira fašizem, je debil in sramota za družbo.

 

Daj namesto da tu visiš cele dneve raje kakšno zgodovinsko knjigo vzami v roke, potem se pa opraviči vsem žrtvam fašizma. Če po vsem prebranem misliš da si še žrtev in na istem kot oni (medtem ko lahko ravno kar se ti sprdne pišeš tu!) se pa prijavi v kakšen zaprti oddelek.

Ma folk, dejte se že vsi cepit, po bo konec teh korona časov.

Verjemite zdravnikom, ko se že vsi sami cepili in cepili tudi svoje najstnike, in ne posameznim neizobraženim idiotom, ki širijo naokoli neke absurdne norosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Nika P, 24.07.2021 ob 13:47

Ma folk, dejte se že vsi cepit, po bo konec teh korona časov.

Verjemite zdravnikom, ko se že vsi sami cepili in cepili tudi svoje najstnike, in ne posameznim neizobraženim idiotom, ki širijo naokoli neke absurdne norosti.

Cepljenje ne pomaga proti širitvi okužb.

Blagor vam, ki vam je lahko oprati možgane.

Tudi ti misliš, da si se cepila in da je zdaj za vekomaj konec nevarnosti?

Se slišimo čez par mesecev, ko bo treba osvežiti.

Odgovor na objavo uporabnika
skratka, 24.07.2021 ob 14:19

Blagor vam, ki vam je lahko oprati možgane.

Tudi ti misliš, da si se cepila in da je zdaj za vekomaj konec nevarnosti?

Se slišimo čez par mesecev, ko bo treba osvežiti.

Tole je za Niko P

Odgovor na objavo uporabnika
Łukasz Pedalski245, 24.07.2021 ob 14:18

Cepljenje ne pomaga proti širitvi okužb.

Cepljenje pomaga le širitvi korporacij.

Nobena reklama ni zastonj.

Brez veze guč.

DSO-ji so ze napovedali da bodo prevalili ta strosek na oskrbovance.

 

Gremo dalje….

Mater eni so končno dobili nek namen v življenju. Se lahko počutijo kot da vedo nekaj več od “ovčk, ki verjamejo v znanost”. So pogruntali kako svet deluje. So nekaj posebnega :).

Vsi se cepite + vseeno se pazite + ne hodite v rdeče države

Potem pa bo korona definitivno izginila! In takrat bomo spet lahko živeli normalno.

Odgovor na objavo uporabnika
Nika P, 24.07.2021 ob 15:01

Vsi se cepite + vseeno se pazite + ne hodite v rdeče države

Potem pa bo korona definitivno izginila! In takrat bomo spet lahko živeli normalno.

Ti si brez pik, ziher. Ti dam še malo žajfe, da se še bolj opereš…če je to sploh še mogoče

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4674, 24.07.2021 ob 15:21

Ti si brez pik, ziher. Ti dam še malo žajfe, da se še bolj opereš…če je to sploh še mogoče

To pa res.

Kot, če bi rekli, dajmo vsi hodit v cerkev, da bo hudič izginil.

 

Vsi, ki nas silijo v testiranja in jih pričakujemo, bi morali dati odpoved. Večina takih, ki jih poznam, bodo to vnaprej napovedali. Ni nas malo.

Odgovor na objavo uporabnika
Mathilda, 23.07.2021 ob 21:12

Torej če bomo hoteli hoditi delat se posebno minimalno plačo bomo morali odšteti 36€ in več tedensko za teste? Kdo vse? Sama delam v dso. Tudi 7 dni na teden. Torej pade tudi 4x testiranje na teden 48€ potem bom delala za 550€.

Torej bo treba dat odpoved.

Če ste podpirali SDSovske fašiste, da so zmagovali nad zatiranimi manjšinami, ko niste šli na referendum o družinskem zakoniku podpreti istospolno usmerjenih, potem si zaslužite vse to mučenje, ki ga zdaj SDSovski fašisti izvajajo nad vami.

Kar plačujte teste, potem pa naj spet uveljavijo šolanje na domu, da boste spet lahko izgoreli od napora. 🙂

Jaz menim, da če si ne moreš privoščiti izgube službe in menjavo le te potem te lahko ta virus še najmanj skrbi. Tudi ne vidim nekega veselja v takem življenju. Jaz nimam neke dobre službe pa jo lahko menjam ali pustim čez noč. To ve tudi šef in nisem edini. Tako tudi postaviš mejo do kje lahko gredo. Morate verjeti vase, da lahko jutri začnete drugje. Vse ostalo je borba, ki nima nekega rezultata.

New Report

Close