Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek plešavost

plešavost

Zelo luštkan odgovor.[/quote]

zakaj pa ni tega napisal pri taraztegnjeni??
ima mogoče majhnega in je plešast hehe?

Jaz razumem avtorico. Če je po pleši vsaj malo podoben Janezu Janši, tudi meni ne bi ščegetavček zaberlel.

joj kok te razumem…mene tut plešavost ful odbija, sploh me ne rajca to. tut vin diesel mi ni všeč, sploh ne štekam tistih, ki jih to pali. ni ga lepšega kot gosta mehka griva, tko mal daljši lasje mmmm. sm kr mokra ratala.

Med obdelovanje muce ga rada primem za grivo, da ga pravilno usmerjam. Kaj naj s plešo? Ga naj za ušesa vlečem?

Avtorica, prosi dragega, da si začne puščati lase na zatilju tako dolgo časa, dokler ne bodo tako dolgi, da jih lahko začeše na čelo. In voila, čupa je tu. Ali pa od strani, pri ušesu in čez čelo do drugega ušesa in pleše ni več.

Pa sej to ni res. Če te moti pleša, kaj bi bilo šele, če bi se mu kaj drugega zgodilo.

Skratka čisto nezrelo in otroško razmišljanje.

Zelo luštkan odgovor.[/quote]

zakaj pa ni tega napisal pri taraztegnjeni??
ima mogoče majhnega in je plešast hehe?[/quote]

Hmm, to sem pa šele zdej videl. Kaj si ti Gost,….. ženska al moški, se mi zdi da bolj ženska. Če si ženska ti lahko oboje pokažem in “plešo” in tiča, če si moški jebi ga, ti ne morm pomagat
Sm kakšne veze ima taraztegnjena s to temo, mi pa ni jasno, bom pogledal.

Zadnja dva stavka sta ok. Ostalo brez veze. Moška plešavost je dedno pogojena oziroma odvisna od nivoja testosterona in žal, pri moškemu se na naraven način ne da pomagat nič. Ko se začne, se nadaljuje. Obstaja nekaj “zdravil”, vendar imajo čista VSA kot stranski učinek močan ali celo popolni učinek na potenco oziroma izgubo le te. Tak da, lahko izbira lepe, goste lase in mehkega tiča ali pač golo glavo in potenco.[/quote]

Verjetno bi bilo najbolje da bi istocasno imel lepe goste lase in trdega tica oziroma potenco.

Če je pa men s takim fukat tko, kt bi z mrličem …

Potem pa pač se ne fukat z njim. Če ti je s takim fukat tako kot bi z mrlicem potem pač ne fukati z njim. Nihče te ne sili da fukaš z njim če ti to ne paše.

Če ne želiš fukati z njim in se ti on gabi potem pa si najdi drugega jebača. Jasno?

New Report

Close