Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Po 13 urah smo prišli na morje, tu pa je svinjsko mraz. Hrvati, hvala lepa za take počitnice

Po 13 urah smo prišli na morje, tu pa je svinjsko mraz. Hrvati, hvala lepa za take počitnice

pravzaprav je “kazen” (13 ur, mraz …) še preniska za bedarijo, da ste pri Hrčkih na dopustu

Kaj je zdaj?

ni kaj – res prijazno .. da te ocurijo

http://siol.net/avtomoto/nasveti/pirati-na-hrvaskih-avtocestah-ne-nasedajte-avtovlekam-ki-strasijo-s-kaznimi-422095

ni kaj – res prijazno .. da te ocurijo

http://siol.net/avtomoto/nasveti/pirati-na-hrvaskih-avtocestah-ne-nasedajte-avtovlekam-ki-strasijo-s-kaznimi-422095%5B/quote%5D

Glej, nepismenih bebcev je kar nekaj. Če so neumni in se pred odhodom ne informirajo, prav.

a prav razumem, da zagovarjaš lopove – kjer naj bi se šli turizem, poštenost do gostov, celo kaj pomoči … ups, aja, gre za hrčke ☺☺

Dovolj bi bilo pogledat vremensko in poročila o stanju na cestah, opozoril je bilo dovolj.
Tipično slovensko…..bebci

Vremena še ni mogoče nadzirati,… Vsaj občutno, ne,…. Če misliš, da veš, da temu ni tako, bi ti prijateljsko svetoval, da obiščeš profesionalno pomoč

Naj še jaz povem svoje mnenje…
Dopustek sem dober mesec prej rezervirala na Braču. Seveda sem pred odhodom videla vremenske napovedi vendar je bilo za odpoved rezervacije že prepozno. Odpravila sem se z družino (2 majhna otroka) v četrtek 14/07, na lepo vreme pa bi bilo treba počakati kar do ponedeljka po napovedih. Odšli smo med tednom da se izognemo gužvi na cesti ter zelo zgodaj zjutraj, da sta otroka še večino časa spala. Na cesti nobene gneče, tudi na trajektu ne. Prispeli smo še z lepim vremenom a se je že naslednji dan pooblačilo, v soboto pa zelo mrzlo, deževno in vetrovno. No, v nedeljo pa smo že lahko odšli na plažo kjer smo uživali še celih 5 dni. Res je, voda je bila kar mrzla vendar smo se vsaj ohladili. Tista dva dni slabega vremena smo izkoristili za krajši izlet, igranje kart ter uživanje v dobri hrani;)
Sedaj pa… zakaj na Hrvaško? Ker trenutno menim, da je nevarno iti kamorkoli drugam glede na to kar se dogaja po svetu. Ker ne izbiramo glede na državo ampak kar nam je všeč. Živimo na obali, imamo morje pred nosom vsak dan, vendar se naše plaže in vode ne da primerjati z Hrvaško. Naj omenim še, da za iskati parking (pa ne tik ob plaži) potrebujemo najmanj pol ure, in ga plačamo od 1,50 eurov naprej na uro (pa tudi do 3 nekje) na plaži je gneča (no sej to je povsot v sezoni) voda je umazana, cene pa žudi pri nas zelo visoke.
Vsekakor nam tega dopusta ni žal, vsi bi raje imeli lepo sončno vreme, prazne ceste pa poceni hrano in pijačo. Vendar kadar se odločimo za dopust vemo kam odhajamo, vemo koliko smo pripravljeni porabiti in se zavedamo da vremena ne moremo nadzorovati.

New Report

Close