Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek po dolgem času……

po dolgem času……

Vas vse prisotne in prisebne(pa tudi tiste manj prisebne) lepo pozdravljam.
Tedne sem bila brez ……..računalnika in Vam povem muka Isusova.Danes sem spet preverila vse tukaj živeče in vidim, da je tu resnično pomlad…..več vas je.Miselno in intelektualno, sanjsko na paši s fantazijo, ki se prepleta in zapleta z upanjem, da ostane zamotano v najlepši rožnati pentlji.No, prijetno je biti spet na tem travniku, kjer je mak v razcvetu in diši po šmarnicah.Zdaj pa se vračam v realnost, v mojo “poslovno knjigo”, kjer bom prepletala številke in jih skušala spraviti v čim manjši skupni znesek.čao s sončne Primorske.

paty

paty

Jojjjjjjjjj Paty..če verjameš ali ne…ravno danes sem se spraševala kje si??!!!lepo da si nazaj..pogrešala sem te res!!!

kako je biti brez pc..pa sem tudi ze skuzila parkrat…te čisto razumem..res so muke!!Tantalove–čist prave!!hehehe
welcome v našo gmajnico…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zdravo muca, res , počutim se kot , da sem bila nekje na potovanju in sem spet doma.Prav pogrešala sem večere ob prebiranju tukaj napisanega.
Sicer je pa vreme tukaj tako krasno, da se jaz že “lupim”po hrbtu(kača, menjam kožo).Piknikov, pa posedanja na soncu ni manjkalo.Nekje v bližini imamo namreč vikend, z njivicami, kjer se telesno in psihično preizobražujemo, oblikujemo in kar je zame najpomembnejše relaksiramo in vpijamo zeleno barvo.
Zdaj pa res pojdem …….lep večer.

paty

paty

Paty…. je bilo čutiti tvojo odsotnost. No, prepričan sem, da boš sedaj večkrat pokukala sme gor :)))

Jani vrača pozdrav na Primorsko in želi vsem skupaj prov luškano dobro jutro 🙂

Jani, čeprav je že trda tema, dan je bil nadvse zanimiv.In paše še pa še pogledat sem gor.
čao
paty

paty

New Report

Close