Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Po eni strani fouš, po drugi pa zgrožena

Po eni strani fouš, po drugi pa zgrožena

Naš soseda seksata na balkonu. Včeraj ji je on pomagal rože presajat, kao, in si jo jemal od zadaj. Ona pa koda da ni nič, naprej prasaja rožice. Da te kap. Nisem mogla nehat gledat. A veš, kot prometna nesreča, ne bi rad videl, pa ne moreš, da ne bi pogledal. Mi je grozno, ker to delata na balkonu po drugi strani sem jima malo fouš. Jaz že ne bi mogla bit tako ravnodušna do mojega, če bi hotel takole, sredi sobote dopoldne, ampak jaz lahko samo sanjam. Mogoče bi se skrila ali pa bi zvečer v temi, ker imamo tko balkone, da se vse vidi, bi bila pa najsrčnejša. Midva samo ob nedeljah zvečer po tuširanju, ata na mamo, vedno isto. Na to punco sem jezna in nevoščljiva, oboje hkrati. Rada bi začinila najin zakon, a mislim, da sva predaleč zabredla.

Seveda, naj te vodi pasivnost še naprej. Potem pa se sprašuj, zakaj te tvoj ne naskoči…

Odgovor na objavo uporabnika
Ta foušljiva, 03.04.2023 ob 13:03

Naš soseda seksata na balkonu. Včeraj ji je on pomagal rože presajat, kao, in si jo jemal od zadaj. Ona pa koda da ni nič, naprej prasaja rožice. Da te kap. Nisem mogla nehat gledat. A veš, kot prometna nesreča, ne bi rad videl, pa ne moreš, da ne bi pogledal. Mi je grozno, ker to delata na balkonu po drugi strani sem jima malo fouš. Jaz že ne bi mogla bit tako ravnodušna do mojega, če bi hotel takole, sredi sobote dopoldne, ampak jaz lahko samo sanjam. Mogoče bi se skrila ali pa bi zvečer v temi, ker imamo tko balkone, da se vse vidi, bi bila pa najsrčnejša. Midva samo ob nedeljah zvečer po tuširanju, ata na mamo, vedno isto. Na to punco sem jezna in nevoščljiva, oboje hkrati. Rada bi začinila najin zakon, a mislim, da sva predaleč zabredla.

Sej večina, ki obsoja neprimerno vedenje je podzavestono fouš. Razne nedofukanke in podobno.

OMG

03.04.2023. ob 13:15

Seveda, naj te vodi pasivnost še naprej. Potem pa se sprašuj, zakaj te tvoj ne naskoči…

*

In vedno je kriva ženska. A ste dobro prebrali, o čem govori avtorica.  Punca je sadila rože…… Se pravi, da je bil on tisti, ki je tudi tukaj videl možnost obema polepšati dan.

Odgovor na objavo uporabnika
MagdalenaB, 03.04.2023 ob 13:39

OMG

03.04.2023. ob 13:15

Seveda, naj te vodi pasivnost še naprej. Potem pa se sprašuj, zakaj te tvoj ne naskoči…

*

In vedno je kriva ženska. A ste dobro prebrali, o čem govori avtorica.  Punca je sadila rože…… Se pravi, da je bil on tisti, ki je tudi tukaj videl možnost obema polepšati dan.

Ne nabijaj neumnosti, ti kot tip povem, da:

– obstajajo ženske, ki so drugače elegantne ipd., ampak za svojega moškega znajo biti pa xxxx. Taka potem lahko sadi rožice, pomiva posodo ipd. in jo boš želel naskočiti in pof*** kot se zagre. Seveda se ona tega zaveda, foreplay pa se začne že recimo zjutraj….

– ter obstajajo zdolgočasene pasivne ženske, ki ne morejo izven svoje komfort cone, obenem pa bi rade vse kontrolirale.

Poanta? si upam stavit, da je avtorica druga skupina, ker prva skupina je zadovoljena kot se zagre…

Pa iz napisanega ne iščite zakaj ste žrtve ipd., ampak je sporočilnost, da naslednjič, ko presajaš rožice, se malo potrudi oziroma dej kakšen signal…

Ojoj…vcasih ste tko lusni in za nasmejat, vcasih pa se zapalite za takele trole

Ko se udarijo prostaki in troli 🤣🤣

Jaz se pa vsak dan v službi sprašujem, pa kako lahko sploh kdo obdeluje te stare babe. Tudi ko je razpis v JU, zaposlujejo same sive veje. Znorel bom zaradi takega okolja.

Ampak je res kot omenjeno..

Prava zenska je na ulici doma,v kuhinji domacica in v postli k….

Loh tud anglcek ..pa mal k…

Sam pametni tipi vidjo da ko ena bajsa zacne tm nezno stokat je zaigrano😂😂ne gre skup.

Mas ali nimas…pa to itk ni treba igrat..ko je privlacnost med dvema… pride moski zadaj za zensko ko se kuha in ji da vedt kok jo hoce,isto zenska komaj caka da pride iz sluzbe da moskemu pokaze da ga hoce

Srecni mi vsi ki po 15letih. To se dozivljamo  🙂

Pridejo hudi casi pac komu ni do tega pa kaj zato ne letas h drugemu takoj

Vsak je kdaj utrujen,bolan…ima svoje tezave v sluzbi..ce moski zna pristopit v najtezjih trenutkij bo tudi zenski vec do seksa 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
dolgolaskica, 04.04.2023 ob 12:32

Ampak je res kot omenjeno..

Prava zenska je na ulici doma,v kuhinji domacica in v postli k….

Loh tud anglcek ..pa mal k…

Sam pametni tipi vidjo da ko ena bajsa zacne tm nezno stokat je zaigrano😂😂ne gre skup.

Mas ali nimas…pa to itk ni treba igrat..ko je privlacnost med dvema… pride moski zadaj za zensko ko se kuha in ji da vedt kok jo hoce,isto zenska komaj caka da pride iz sluzbe da moskemu pokaze da ga hoce

Srecni mi vsi ki po 15letih. To se dozivljamo  🙂

Pridejo hudi casi pac komu ni do tega pa kaj zato ne letas h drugemu takoj

Vsak je kdaj utrujen,bolan…ima svoje tezave v sluzbi..ce moski zna pristopit v najtezjih trenutkij bo tudi zenski vec do seksa 🙂

Je na ulici dama sm hotla napisat, ne doma 😂😂😂😂jao

Ja sigurno je sadila rože 😂 sploh ni bil dogovor med njima in ni vedla kaj bo, da jo tm poje…e, rože so samo krinka pa še to oko sokolevem od sosede ne uide nič. 😂

    Eh punca omisli si nekaj podobnega pa boš takoj drugače mislila. Treba je poizkusiti in imaš potem čisto drugačno mnenje.

Ja pizda pejt pa k svojemu ko nekaj šravfa v garaži in se nastavi, oziroma malo podraži. Boš vidla, kak te bo nabrisal…

Al boš pisarila na forumu?

Nabavi sexy perilo 8n pleši pred njim. Parfumi. Poze. Zagrabi ga za jajca in ukaži, sedaj sem jaz zgoraj. In s celo težo skoči gor.

Odgovor na objavo uporabnika
Simona76, 07.04.2024 ob 13:07

Nabavi sexy perilo 8n pleši pred njim. Parfumi. Poze. Zagrabi ga za jajca in ukaži, sedaj sem jaz zgoraj. In s celo težo skoči gor.

“In s celo težo skoči gor.”

Uf, kaj pa če fali? To če se zlomi, bog ve kok časa rabi, da se zaceli nazaj, ni kot kost, da daš lahko v gips. Za začetek rajš ne s celo težo gor skakat.

Sem za taksne in drugacne igrice, ampak ne pred vsemi. Jaz ji ne bi bila faus, ampak bi se zgrazala. To je folk potreben pozornosti, da ja vidijo vsi, bolani ljudje.  Taki se pred otroci seksajo. In tudi ta dva je sigurno videl kak otrok.

Kaj bolj pametnega se spomni. Že brano, tole.

Ah si pozabil, da boš tudi ti enkrat star, In če boš takrat še lahko svojo naskakoval, bodi vesel.

namenjeno  forumašu 04042023

Pridi k nam v gore kdaj mimo, z veseljem te prekucnem za skalco.

No dobr, na balkonu da te vsi vidijo, ni treba. Ampak zakaj te ne bi od zadaj v kopalnici?  Zakaj misijonarski položaj? Pa ti nanj zlezi, pa povej da želiš kaj drugega, od zadaj, da si gor. Tvoj ne bo imel nič proti. Seksa se ko je volja ne na določen dan. nič nista zabredla, ljudje ki po 10 let nimajo intime, znajo vzpostaviti nazaj odnos. Vidva pa še vedno seksata, le bolj dolgočasno. Torej je še vse živo. Kar pogumno.

Ha ha si jim navošljiva sicer kej te briga za druge ljudi sej le enkrat se živi pa iskoristit vsako minutko za se le če se da. Pa boš videla kako boš uživala pa čeravno te bo tisoč ljudi gledalo. Probaj

Mož ti se kurba

Delaj na tem, da se osrečil, osrečila boš lahko tudi moža

New Report

Close