Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Po katerem ključu moški določijo …

Po katerem ključu moški določijo …

O ja, pa bom odgoril, ne tako kot pravi polarni, da se bom cedil, ker se nočem zamerit, ženski, hehe. Realnih odgovorov si pa itak že dost dobila, avtorica. Ni drug kriterij, kot, dobra postava ženske, torej, postava peščene ure, edino ta, je kriterij za jebozovnost, ko tipu zastane knedel v grlu od poželjenja, tako na prvi pogled. Če tega ni, pa pač karakter, ko se družiš z žensko in te le ta očara zaradi njene, ženske miline, ker se zaveda, da nima adutov v postavi ampak v glavi in je vedno nasmejana, pa tud, če ji je težko, samo je težko, da v takem primeru udari moška pohota in strast na plan, pač obline ženske, eleganca in urejenost so zakon za to kar sprašuješ.
Jebozovnosti ni, pri ženskah, ki se obnašajo kot moški, ali celo govorijo kot moški. Ženska se more počutit žensko in se znat kdaj tud malo blond naredit, čeprav si misli ona svoje in je v bistvu pametenejša od tipa, ne pove, pa vsega kar si misli, hehe.. torej, misli ji grejo bolj v smeri, da jo bi ta tip dobro obdelal v pojstli, njegove pomanjklivosti pa glih zaradi tega spregelda, da ga začuti v sebi, hehe.


O to pa ne, no vsaj meni. Pamet je rajcig.

….kar nadaljujte
Jaz osebno se ob branju zelooo zabavam 😉

Kar si napisala, velja za moške, ki vedo, da z žensko živijo in zato iščejo tople osebe.

Drugi, ki jih imajo samo za potrditev samega sebe, bodo še vedno iskali take, za katerimi se ozre še kdo.


O to pa ne, no vsaj meni. Pamet je rajcig.[/quote]

Hja, tega pa ne moreš vedeti, kako je s pametjo, če jo ne poznaš, edino, če jo opazuješ nekaj časa platonsko, da ona tega ne ve in se ji na kakšn prebrisan (pameten) način približaš in jo že kot tako občudiješ zaradi njene pameti in tistega kar počne, čist možno. Samo, prvi pogled, je pa tisto, ko sediš s kolegom recimo v kafiču, ob promenadi, gre dobra bejba mimo, lahko kakšna, ki jo pač na videz poznaš in je vedno urejena, nejn stil ti je všeč, pač kakor za koga, pa reče en, uhh, ta je pa vredan greha, (ponavad reče to tip, ki je oženjen, kar pomeni, da bi grešil zaradi nje) ker jo ocenjuje po njeni postavi, dočim kolega nagne pir pa reče, lej,… paaa, men pa ni, mi je pa tista, ki zdej prihaja, tako se razvija debata o bejbah vrednih greha, katero bi in katero ne bi dol dal, na koncu pa itak vsi na suhem ostanemo, hehe.

Kar si napisala, velja za moške, ki vedo, da z žensko živijo in zato iščejo tople osebe.

Drugi, ki jih imajo samo za potrditev samega sebe, bodo še vedno iskali take, za katerimi se ozre še kdo.[/quote]

Se strinjam, ampak take ženske, ki se lepijo na take moške zame niso greha vredne, ampak samo lahke.
Je pa tako, da zadnje čase tut ženske jamrajo, da je malo moških, vse več je nekih tipov, ki bolj ko za ženskami gledajo sebe v špeglu, delajo selfije, po cesti hodi ko največji puran al pa se pripelje v bemflu in misli, da drži Boga za jajce. Taki sicer lahko dobijo razne sponzuruše, ker nobena normalna ženska takega ne bo imela niti za 1x.
In kolikor poslušam moške, smo pa res vsi od 35-40, imajo tudi moški tak problem, da ni nekih hudih žensk. Al so take, ki sicer zgledajo v redu, ampak se jim že na daleč vidi, da so večkrat uporabljene, al pa so take, ki jih 15 let nazaj ne bi niti pogledal. Seveda obstaja tudi nekaj vmes in vedno več je takih, ki tudi te vmes jemljejo kot “greha” vredne.

Kakorkoli pa, toliko kot je ljudi toliko je okusov in vsak najde nekaj zase. Mi je pa smešno, ker se ženske toliko obremenjujejo, kaj je tipom všeč, kero bi in katere ne bi. In polvidiš eno z ritjo Kardasianke pa drugo z Angelininimi žnabli…. ženska naj bo, kar je. In s svojo naravnostjo grem stavit, da bo koga ujela :-))

lp

Men je enkrat en zlo dober kolega ob pijački (ob velik pijačke) prostodušno razlagal, da je to takole:
(Pa me fantje popravte, če ni res)
Dečko pravi, da ob vstopu v prostor prečekira situacijo, naredi grobo evaluacijo (najde svoj tip, estetski minimum) , potem pa pristopi k tisti, za katero ima občutek, da ima pri njej največ šans, da dobi še isti večer, ali najkasneje v par dneh. Da tudi oceni, koliko je punca spila, pa kakšno družbo ima, ampak to so že detajli.
Tko nekak.

Je velika razlika med izrazom greha vredna in ena ki bi jo danes podrl. Ni to isto.

Je velika razlika med izrazom greha vredna in ena ki bi jo danes podrl. Ni to isto.[/quote]

Verjetno res.
To je bolj odgovor na tisto o ključu za izbiranje žensk…

Več tipov žensk, več tipov okusov. Na koncu pa je zadeva taka, ” odvisno od okusa ” je rekla opica in ugriznila v drek.

Moški so tko simpatično enostavni, da jih prav moraš imet rad ˆˆ

Kako lepo napisan komentar, Popay, če bi vsi moški razmišljali kot ti, bi bil raj na zemlji. Blagor tistim, ki so te imele možnost spoznati. Res, pravi dec, pa to mislim resno, brez zafrkavanja. Aja, pa ženska sem;)


O to pa ne, no vsaj meni. Pamet je rajcig.[/quote]

Hja, tega pa ne moreš vedeti, kako je s pametjo, če jo ne poznaš, edino, če jo opazuješ nekaj časa platonsko, da ona tega ne ve in se ji na kakšn prebrisan (pameten) način približaš in jo že kot tako občudiješ zaradi njene pameti in tistega kar počne, čist možno. Samo, prvi pogled, je pa tisto, ko sediš s kolegom recimo v kafiču, ob promenadi, gre dobra bejba mimo, lahko kakšna, ki jo pač na videz poznaš in je vedno urejena, nejn stil ti je všeč, pač kakor za koga, pa reče en, uhh, ta je pa vredan greha, (ponavad reče to tip, ki je oženjen, kar pomeni, da bi grešil zaradi nje) ker jo ocenjuje po njeni postavi, dočim kolega nagne pir pa reče, lej,… paaa, men pa ni, mi je pa tista, ki zdej prihaja, tako se razvija debata o bejbah vrednih greha, katero bi in katero ne bi dol dal, na koncu pa itak vsi na suhem ostanemo, hehe.[/quote]
Meni je v največje veselje kakšni čisto povprečni,taki, ki se najrajši v kotu skriva… hudičke v oči priklicat:-))) Sicer pa, ja razumem, kar si napisal.

je, dokler je telo normalno toplo. Na svetu ni takšne ženske, da se ne bi našel moški, ki bi jo hotel poseksati. Dokler diha seveda.

Kako lepo napisan komentar, Popay, če bi vsi moški razmišljali kot ti, bi bil raj na zemlji. Blagor tistim, ki so te imele možnost spoznati. Res, pravi dec, pa to mislim resno, brez zafrkavanja. Aja, pa ženska sem;)[/quote]

Huh, si me pa spravla v nerodn položaj, hvala za pohvalo. Častim drink, pa obljubim, da ne bom gledal bejbe, ki bodo mimo hodle, hehe…, ker, ko si ob ženski, se tega ne dela.

Saj veste kako je….po 4 velikih pivih gredo grde domov…. lol

Očitno “greha vredna” zate pomeni zgolj to, da se jo podre.

Samo tako mimogrede, ko že govorimo o grehu … nad 1000 m nadmorske višine greha NI.
Potem tudi tam ni greha vrednih žensk … kako pa na to dejstvo gledate moški?

Pridi pokazal to bom …

Očitno “greha vredna” zate pomeni zgolj to, da se jo podre.[/quote]

Kaj pa zate pomeni greha vredna? Da človek res naredi nekaj slabega?
drugač pa večinoma moški delujejo tako kot pravim, vse ostalo je zgolj hvaljenje

Očitno “greha vredna” zate pomeni zgolj to, da se jo podre.[/quote]

Kaj pa zate pomeni greha vredna? Da človek res naredi nekaj slabega?
drugač pa večinoma moški delujejo tako kot pravim, vse ostalo je zgolj hvaljenje[/quote]

Moški delujejo tako kot delujejo … zato ker imajo zgornjo glavo povečini prazno, spodnjo pa vedno polno, tudi 90 letniki niso izjeme! Ni mi pa čisto jasno zakaj je tako, kot je? Hm?

Očitno “greha vredna” zate pomeni zgolj to, da se jo podre.[/quote]

Kaj pa zate pomeni greha vredna? [/quote]

Sem že replicirala v tej temi in očitno je, da tudi pojma “topla” dojemava enako:

Kar si napisala, velja za moške, ki vedo, da z žensko živijo in zato iščejo tople osebe.

Drugi, ki jih imajo samo za potrditev samega sebe, bodo še vedno iskali take, za katerimi se ozre še kdo.[/quote]

Po nobenem, ker izbirajo ženske in ne moški.
Če bi izbirali moški, potem bi vse prišle na svoj račun, ker mi ne kompliciramo toliko. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

New Report

Close