Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Po naključju izvedela, da ni otrokov oče

Po naključju izvedela, da ni otrokov oče

Moj mož ni biološki oče najinemu otroku. Sin ima določene zdravstvene težave in so bila potrebna razna testiranja in preiskave in tako se je izkazalo, da moj mož ni otrokov oče.

Nikoli nisem pomislila, da bi bilo lahko kakorkoli drugače, saj ga nisem varala. Ko sva se poročila nisva bila prav dolgo skupaj, poročila sva se deloma zaradi nosečnosti. Malo preden sem začela z zdajšnjim možem sem pustila bivšega fanta.

Sin je bil rojen tri tedne prezgodaj. Sedaj preračunavam, sin ni bil rojen prezgodaj, pač pa je njegov biološki oče očitno moj bivši. Možu bo strlo srce. Ne vem kako naj mu sploh predstavim situacijo ali naj to skrivnost rajši obdržim zase.

Če se sinu zdravstveno stanje zakomplicira bo mogoče lahko pomagal biološki oče. Konec me bo od skrbi. Hudo mi je za vse nas, saj je vse skupaj splet nesrečnih okoliščin. Kaj mi je storiti?

 

Povej po resnici. Ni druge. Saj se ne gre pri starševstvu za to, kdo ga je naredil ali rodil. Starševstvo je dosti več.

 

Si pa bivšega hitro prebolela če si prej kot tri tedne po razhodu že z drugim začela

Odgovor na objavo uporabnika
Sam vprašam, 23.05.2022 ob 23:49

Si pa bivšega hitro prebolela če si prej kot tri tedne po razhodu že z drugim začela

Verjetno ga je “prebolela” že dolgo predtem, a pač ni bilo “boljšega” na vidiku 😉

 

Težko je biti pameten v primeru kot je tvoj. Ker gre navsezadnje za tvojega otroka in kot praviš bi mu lahko pri zdravju pomagal biološki oče je najbolje, da se prvo pogovoriš s svojim možem, potem z advokatom (da ti razloži kakšne pravice lahko zahteva bivši in podobno) in potem poveš še bivšemu. Pri takiko kompliciranih zadevah je najboljše imeti odprte karte.

Hrvatje pravijo, tako mlada pa že slovenka…

Odgovor na objavo uporabnika
Težko rečem, 24.05.2022 ob 00:05

Težko je biti pameten v primeru kot je tvoj. Ker gre navsezadnje za tvojega otroka in kot praviš bi mu lahko pri zdravju pomagal biološki oče je najbolje, da se prvo pogovoriš s svojim možem, potem z advokatom (da ti razloži kakšne pravice lahko zahteva bivši in podobno) in potem poveš še bivšemu. Pri takiko kompliciranih zadevah je najboljše imeti odprte karte.

Multinično čoknjeno, tema je namreč izmišljena. Ginekologi niso tako butasti, da ne bi prej ugotovili starost ploda. Tako da greš lahko mirne duše spat, ne bo hudega ☝️😁 Verjetno kakemu podgani Darčiju Čaterju seka nočni dolgčas , po tem ko je preživel dnevnega in večernega  na monu in odpira take teme.

Tough luck

Ti si tud pr fuknjena. A naj bi bila mlada ženska v celibatu 5 let po prekinitvi zveze z kakšnim bebčkom. Pač je našla novega fanta. Zato vam pa partnerji oziroma partnerke skačejo čez plot ,ker ste spolno in ljubezensko zarukani.

nehaj si jo mesti na izmišljene teme pa bo.

Če misliš, da sinu ne boš maredila škode, molči. Pojma nimaš kako vam to lahko zakomplicira življenja.

Odgovor na objavo uporabnika
Ruk, 24.05.2022 ob 06:23

Ti si tud pr fuknjena. A naj bi bila mlada ženska v celibatu 5 let po prekinitvi zveze z kakšnim bebčkom. Pač je našla novega fanta. Zato vam pa partnerji oziroma partnerke skačejo čez plot ,ker ste spolno in ljubezensko zarukani.

Do takih težav pa pridejo potem taki, ki ne pomislijo niti enega koraka naprej, npr nepomembne zadeve kot je “morda sem zanosila ob zadnjem nezaščitenem spolnem odnosu” ali “morda bom prenesla kakšno bolezen novemu, če se vmes ne testiram” ipd nepomembnosti… Mislim, da je pošteno počakati vsaj 3 cikluse preden se noro zaljubljeni kot nikoli dotlej podajate v spet nezaščitene spolne odnose in potem čudite kako le je to ratalo (otrok, bolezen…)? Biologija cvek.

Bluziš, da se kr kadi…

Tole pa še zna biti veselica. Ne znam ti svetovati, ti pa želim, da bo na koncu vse dobro, predvsem za sinčka.

E bejž bejž, zdravstvene težave, pri katerih ugotavljajo DNK predispozicijo pa so?

Odgovor na objavo uporabnika
HALOŽANKA, 24.05.2022 ob 15:57

E bejž bejž, zdravstvene težave, pri katerih ugotavljajo DNK predispozicijo pa so?

No sej ne rabiš ravno Dnk analize da se ugotovi da nisi oče. Lahko se ugotovi na podlagi krvnih skupin (seveda če sta potencialna očeta iz druge krvne skupine haha) pač tak sam za info😁

Odgovor na objavo uporabnika
Lol538, 24.05.2022 ob 16:02

No sej ne rabiš ravno Dnk analize da se ugotovi da nisi oče. Lahko se ugotovi na podlagi krvnih skupin (seveda če sta potencialna očeta iz druge krvne skupine haha) pač tak sam za info😁

Ja seveda, ker krvna skupina se izve kdaj? Veš katere smo rodile, smo imele materinsko knjižico le poglej kaj vse tam piše!

PS

Pa ti sploh veš koliko so testi krvnih skupin starševstva zanesljivi?

Na prvem gin.pregledu te vprašajo po zadnji menstruaciji. Na podlagi tega se izračuna datum poroda. Da ne govorim o UZ, kjer spremljajo razvoj (velikost) fetusa.

Zato je čisto vseeno, ali si pred zadnjo menstruacijo seksala s Franceljnom ali Pepijem. Predčasnega poroda zaradi tega ne more biti. Se ti mal hecaš, a nr?

Odgovor na objavo uporabnika
Pametna, 24.05.2022 ob 09:11

Če misliš, da sinu ne boš maredila škode, molči. Pojma nimaš kako vam to lahko zakomplicira življenja.

zdravje je res najmanjši problem v življenju človeka.

 

Odgovor na objavo uporabnika
HALOŽANKA, 24.05.2022 ob 16:07

Ja seveda, ker krvna skupina se izve kdaj? Veš katere smo rodile, smo imele materinsko knjižico le poglej kaj vse tam piše!

PS

Pa ti sploh veš koliko so testi krvnih skupin starševstva zanesljivi?

Joj pravim samo haha, ne bodi zdaj užaljena jesus fukin christ 😂

In ja testi krvnih skupin so čist zanesljivi ker se te dedujejo. Če maš krvno skupino od mame in krvno skupino od očeta nardiš križanje. Se pa to itak ne uporablja za teste očetovstva samo tak za zanimivost kako še lahko drugač ugotoviš😂

povej da ga je prinesla štorkla

obrazloži ti to njenemu možu, ki se je z njo poročil, predvsem zato, ker je zanosila….

Evo, ne zmanjka tepcev, da nasede nelogični, za lase privlečenu zgodbi. Ste sešteli ena plus ena? Valjda da ne. Budale.

Moram začet nategovat ljudi, ker se na neumnosti in naivnosti očitno da mastno zaslužit.

Se pa hitro skurbala pa se tujga otroka nekomu podtaknala…. Bogo dete

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7044, 23.05.2022 ob 23:45

Moj mož ni biološki oče najinemu otroku. Sin ima določene zdravstvene težave in so bila potrebna razna testiranja in preiskave in tako se je izkazalo, da moj mož ni otrokov oče.

Nikoli nisem pomislila, da bi bilo lahko kakorkoli drugače, saj ga nisem varala. Ko sva se poročila nisva bila prav dolgo skupaj, poročila sva se deloma zaradi nosečnosti. Malo preden sem začela z zdajšnjim možem sem pustila bivšega fanta.

Sin je bil rojen tri tedne prezgodaj. Sedaj preračunavam, sin ni bil rojen prezgodaj, pač pa je njegov biološki oče očitno moj bivši. Možu bo strlo srce. Ne vem kako naj mu sploh predstavim situacijo ali naj to skrivnost rajši obdržim zase.

Če se sinu zdravstveno stanje zakomplicira bo mogoče lahko pomagal biološki oče. Konec me bo od skrbi. Hudo mi je za vse nas, saj je vse skupaj splet nesrečnih okoliščin. Kaj mi je storiti?

 

KAJ LAŽEŠ KURBA FUKALA SI SE OKROG Z DRUGIMI PRASICA SKURBANA ZJAHANA   LP  LOJZE

New Report

Close