Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu po tridesetem

po tridesetem

večkrat sem slišala, da ženska po tridesetem drugače doživlja in dojema seks…kaj se mene tiče lahko rečem ‘res je’

zadnje čase so moji orgazmi veliko bolj intenzivni in božanski;)))))))))))))))))))))))))))))))

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kak sem vesela, da sem prestopila magična leta, hihihihihi

Sončica, kolikor jaz vem je pri ženskah višek tam po 36.! Torej še vse kaj hujšega bo pridivljalo nate! Čisto malo še počak, pa boš videla. Vse psihične zavore ti bodo popustile in takrat po navadi ženska najbolj uživa!
Veš kdaj pa moški? Takrat ko je smreka zelena! Vsaj pri nečem smo pred vami

še štiri leta;)))))))))))))))))))))))

tudi če bo tako ostalo, bo božansko, hiihihihihihi

Še bolš bo, verjemi KIRu….
Povem iz svojih izkušenj!
Včasih sem komaj možička dohajala, zdaj je obratno!

Čez štiri leta pa bo nadbožansko! Oh, ko bi bil takrat jaz tisti srečnež!

Najdi si eno rezervo; tako ko bo vedno korak pred tabo…, steklopihalka, hahahaha

:)))))))))))))))))

Rezervo??????
Hja, ne vem, če je z rezervo lahko tako fajn kot z originalom!

Ti misliš da imam v hlačah nadomestek al kaj? hahahahah

Hm….
Kako pa naj vem, da ga nimaš?

Pod original sem mislila svojega tipčka! In ne tipčkovega tička!

ja, itak… Ko en ne zmore več, ga pa zamenja ;-))))

Res verjem KIR-u. Kar možička prprav v teh 4-ih letih, da ne bo začel zaostajat. Ker če ne bo v formi, ti rezerva ne uide.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

hmm, jaz še sicer nisem stara trideset, pa je že zdaj božansko…

Kaj šele bo, če je že zdaj božansko, le glej, da ne doživiš kakšnega infarkta;-)

he heh, ne ne bom ga…. če ne razumeš najbolj, sem napisala, da je božansko in da uživam… mislim, da lahko to vsak, če se le potrudi…

Ane, kako je lepo;))), čakaj da pridemo čez 40, kak bo šele potem luštn;))

Takrat boš doživela pravi vulkan, a ne?

Upam, da bo vse drugo ja, kot pa kakšen potres, če pa opazujem naravo, se bojim, da nas bo tisti čas, ko bom jaz praznovala 40… pretreslo vse skupi;)) in to ornk.

New Report

Close