Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Pobira nas kot za šalo.

Pobira nas kot za šalo.

Zdaj pa se pojdite še enkrat cepit.

Mladi se pojdite cepit, mladi, ki bi brez problema preživeli covid, se pojdite za vsak slučaj še vsaj 1x cepit.

Bo na svetu malo manj ljudi.

Meni je žal,  da sem to storila. Žal. Ampak prevelik strah so mi vcepili.  Od takrat dalje imam težave s srcem.

Stara 40 let in sedaj iščejo, če imam zamašene žile.

Ko se spomnim…

Lej se dandanes se delate budalo iz darcija pa iz despota…

Odgovor na objavo uporabnika
Plezalka949, 11.09.2023 ob 09:51

Zdaj pa se pojdite še enkrat cepit.

Mladi se pojdite cepit, mladi, ki bi brez problema preživeli covid, se pojdite za vsak slučaj še vsaj 1x cepit.

Bo na svetu malo manj ljudi.

Meni je žal,  da sem to storila. Žal. Ampak prevelik strah so mi vcepili.  Od takrat dalje imam težave s srcem.

Stara 40 let in sedaj iščejo, če imam zamašene žile.

 

Na koga konkretno se ti zdaj jeziš če smemo vedeti? Cepila si se zdaj se jeziš na druge cepljene, v čem je problem?

Naslednji sem ziher jaz na vrsti 😒

Avtorica, kam te je pobralo? Napisala si, da te je pobralo?

Dve zadevi

– za Robija in Sašota nimam pojma, ali sta bila cepljena.

– v moji okolici nas prav nič ne “pobira”. Pobralo je dva cepljena, ampak sta umrla v prometnih nesrečah. Bivši sošolec je storil samomor, predvidevam, da ne zaradi cepljenja. Ostali, kar sem jih poznal, je bilo starostno ali rak. Ne bluzi.

 

Kolikokrat si se cepila?Moji sorodniki imajo tudi težave s srcem,vsi 3 krat cepljeni.Želim ti vse dobro!!!

Pri nas pa ni tako…

Pobira cepljene in vse je infarkt.

Ne govorim o robiju in Sašotu. Za njiju ne vem.

Govorim o mladih, 50 let starih ljudeh, ki so umrli zaradi infarkta. Eden na tenisu – ki ga je igral vse od 20ih let za rekreacijo, drugi na njivi, tretji tudi na njivi, oziroma med košnjo travnika, četrti pred hišo,  ko je s sinom igral košarko ( sin ima 8 let). Peta je pa moja sestrična, ki je umrla v starosti 43 let zaradi infarkta na delovnem mestu. ( v bolnici je bila sestra).

Za 4 od petih vem, da niti covida niso imeli. Samo vsi so bili 3x cepljeni, ali celo 4x. Sestrična z mrna, ostali mislim, da nekaj astra in kasneje mrna,  ampak o vrsti cepiva nisem ziher.

Jezna sem nase, ker se bojim, da sem naslednja na vrsti.

Zdaj pa spet s tem cepivom strašijo,  pa mi greste totalno na živce, tisti, ki to slepo zagovarjate. Zakaj se boste cepili. A zato, da vas pobere, budale.

Želim vam, da se odločite po svoji presoji, vendar če ste mladi in zdravi… dajte razmislit o tem cepljenju, če ga res potrebujete.

Dovolj hudo mi je, da žalujem za sestrično. Mlada, 3 otroci, vitalna, športnica,  vsak vikend v hribih, postavna. Pazila na prehrano, na vnos maščob,  na vnos sladkorja, ni jedla peciva. Ni imela povišanega holesterola in ni kadila. Infarkt ljudje. Lahko verjamete,  da mlade pobira?!

 

Plezalka292, tisti ki je pri petdesetih igral tenis in ga je infarkt, je še veliko dočakal. Pri teh letih so vsi taki športi zelo nevarni, če pa že izzivaš usodo, potem pa…😪

Odgovor na objavo uporabnika
Plezalka292, 11.09.2023 ob 10:29

Pri nas pa ni tako…

Pobira cepljene in vse je infarkt.

Ne govorim o robiju in Sašotu. Za njiju ne vem.

Govorim o mladih, 50 let starih ljudeh, ki so umrli zaradi infarkta. Eden na tenisu – ki ga je igral vse od 20ih let za rekreacijo, drugi na njivi, tretji tudi na njivi, oziroma med košnjo travnika, četrti pred hišo,  ko je s sinom igral košarko ( sin ima 8 let). Peta je pa moja sestrična, ki je umrla v starosti 43 let zaradi infarkta na delovnem mestu. ( v bolnici je bila sestra).

Za 4 od petih vem, da niti covida niso imeli. Samo vsi so bili 3x cepljeni, ali celo 4x. Sestrična z mrna, ostali mislim, da nekaj astra in kasneje mrna,  ampak o vrsti cepiva nisem ziher.

Jezna sem nase, ker se bojim, da sem naslednja na vrsti.

Zdaj pa spet s tem cepivom strašijo,  pa mi greste totalno na živce, tisti, ki to slepo zagovarjate. Zakaj se boste cepili. A zato, da vas pobere, budale.

Želim vam, da se odločite po svoji presoji, vendar če ste mladi in zdravi… dajte razmislit o tem cepljenju, če ga res potrebujete.

Dovolj hudo mi je, da žalujem za sestrično. Mlada, 3 otroci, vitalna, športnica,  vsak vikend v hribih, postavna. Pazila na prehrano, na vnos maščob,  na vnos sladkorja, ni jedla peciva. Ni imela povišanega holesterola in ni kadila. Infarkt ljudje. Lahko verjamete,  da mlade pobira?!

 

Glej, tebe ne bom spljuval. Si dokaj lepo napisala in si vzela čas, poleg tega pa vidim kako zelo se bojiš. Iz teksta vidim, da te je strah.

Povem ti, ne rabi te bit. Veš, trenutna situacija in splošna klima v Evropi je zelo slaba. Od lanskega leta (januarja) do zdaj se je začel sejat strah o vsem, predvsem zaradi te posrane Ukrajine. Ki ne ve, kako bi Evropo zvlekla v vojno. Strah nas je vseh. Posledično smo bili ustrašeni od mrzle zime, ko so celo napovedovali popolni električni mrk (veš kaj pomeni električni mrk v hudi zimi zame tam na skoraj 2000 metrih, kjer živimo z družino), potem so cene šle tako gor da verjamem, da marsikateri ljudje štukajo konec s koncem. Potem so bili otroci prej skoraj dve leti iz šole doma in polna živčna bajta. In partnerji doma in polna živčna bajta in restavracije pa športni objekti zaprti, ljudje so dobesedno umrli za dve leti.

Zakaj ti kracam vse to? Zato da ti povem, da infarkt pride vedno z zamudo. Infarkt se dolgo dolgo počasi nalaga, potem je pa to hop in konec. Jaz na žalost kadim in na škatlici mi žena vedno pokaže da piše kako bom infarkt dobil. In jo gledam, pravim, glej tri mulce tukaj (moji otroci), če jih daš v kombinacijo ista hotelska destinacija oni, tvoja mama in jaz, bo to prej infarkt, kot da jaz tri kamijone cigaret pokadim.

Kaj hočem povedat? Da je stres najhujši ubijalec. In ves svet dela na tem, da ga bo čimveč in to bo naravna selekcija.

Ljudje umiramo. To je popolnoma naravno, da umiramo. In ne, nikoli ni bila življenjska doba tako visoka, kot je bila v času mirne Evrope. In nikoli več ne bo. 45/55 let so kritična leta. Ne vem od kje vam, da so to zdrava leta. To so najbolj kritična leta pri vsakem človeku. Takrat se telo da v funkcijo varčevanja, takrat pri ženskah nastopi menopavza in popolne hormonske spremembe, tudi pri moških pride do hormonskih sprememb. In ja, tudi leta 1951 so ljudje umirali stari 46 let. Tudi. Samo neta ni bilo in ni bilo takoj za vsakega vaškega igralca objavljeno na tv kot škandalozna novica. Pač umrl. Ženska, moški, … Srce. Včasih so rekli, srce. Pač infarkt. Celo obstaja nek fin izraz za to smrt. Božji žvrk, kar naj bi pomenilo da ga je bog pobožal, da je tako hitro umrl. Veliko je bilo v vseh zgodovini takih smrti.

Do leta 1900 pa so ljudje umirali kaj vem, če je bil star 70 let je bil že ultra star. In ne, ni se telo nič spremenilo in to kar govoriš zdrava prehrana in to… Kaj so pa jedli do leta 1900? Samo zdravo prehrano in prav nič špricano. Jabolka z vrta, polnozrnat kruh, jajca kokoši ki se je zunaj pasla, pa malo mesa, ogromno repe, zelja, kaše… Potemtakem bi morali po 120 let dočakat a ne? Pa so umirali pri 60 letih. To je nek naraven proces.

Ne, nobene veze nima cepljenje. Verjemi da nima. Ampak ljudje ste prestrašeni. Glej jaz konkretno pa delam v zdravstvu in verjemi mi, da prav nič več smrti ne beležim med svojimi pacienti, kot pa pred petimi leti. Infarkta je popolnoma enako, kot pred covidom. Tudi med svojci hvalabogu, ali med poznanimi za nikogar zdaj v dveh letih nisem slišal, da bi ga infarkt. Res. Pa verjemi mi, da poznam skoraj celo dolino, pa vse gorske vasi tu do mene. Naj te ne bo strah. Pomiri se in ne pripisuj tega cepivom, ker to delajo samo polpismeni. Človek hitro pozabi veš… Pojdi na net pogledat pod kakšen pogrebni zavod recimo za leto 2018, pa poglej koliko v tvoji okolici jih je umrlo starih pod 55 let…. Ja, tiste so pa slučajno drugi poznali. Te tvoje, pa zdaj ti poznaš, naslednje bo pa tam ena Pepca poznala, pa spet nabluzila da je cepivo krivo.

Lepo te prosim no,cepivo nima s tem veze ,prej covid če že .Živimo v času kjer je stres povečan do te mere,da vpliva na kvaliteto življenja in seveda zdravja.Vedno večja in višja pričakovanja na delovnem.mestu in v okolju kjer živimo,da bomo ja zadostili potrebam in željam okolice ,družine ,prijateljev ,sorodnikov itd.Nezdravo prehranjevanje tudi neredno in v količinah katere so po navadi višje od potreb našega telesa.Ko človek funkcionira v preživetvenem nagonu je to vse prej kot dobro saj je v ozadju strah ,ki v večino vpliva na zdravje in počutje.Samo novice spremljaj in ti je lahko precej jasno … V službah bi morali delat za tri,če četrti manjka še njega pokrivat itd.Ljudje si kar sami povzročamo stres ,ker razmišljamo kaj bo čez 5 ali 10 let in si že v glavi ustvarjamo film o vseh grozotah katere nam pretijo.Namesto,da bi se sprostili in uživali to pa bog ne daj saj to je pa ja greh .Treba je jamrat in se sekirat ,dramatizirat saj to je družbeno sprejemljivo in “normalno” treba se je ubadat z stvarmi katere ne moremo spremenit npr.ne moremo vsi nahranit lačnih otrok v Afriki ,in ne moremo vsi postorit vsega kar se od nas zahteva ali pričakuje . Bo se treba naučit kdaj reči NE ,in brez slabe vesti gledat kar je za nas dobro in sprejemljivo .In potem se čudimo kadar nekdo umre in joj tako dober je bil/a …Do koga ? Do sebe sigurno ne … Sprejet sebe in se imet rad je najbolj pomembno ,pa to nič slabega ali sebičnega kot mnogi mislijo.To je osnova za zdrav način življenja .

Na isti dan kot Sašo Hribar je umrl tudi glasbenik Igor Soklič

Odgovor na objavo uporabnika
vagabundtirolski, 11.09.2023 ob 10:53

Glej, tebe ne bom spljuval. Si dokaj lepo napisala in si vzela čas, poleg tega pa vidim kako zelo se bojiš. Iz teksta vidim, da te je strah.

Povem ti, ne rabi te bit. Veš, trenutna situacija in splošna klima v Evropi je zelo slaba. Od lanskega leta (januarja) do zdaj se je začel sejat strah o vsem, predvsem zaradi te posrane Ukrajine. Ki ne ve, kako bi Evropo zvlekla v vojno. Strah nas je vseh. Posledično smo bili ustrašeni od mrzle zime, ko so celo napovedovali popolni električni mrk (veš kaj pomeni električni mrk v hudi zimi zame tam na skoraj 2000 metrih, kjer živimo z družino), potem so cene šle tako gor da verjamem, da marsikateri ljudje štukajo konec s koncem. Potem so bili otroci prej skoraj dve leti iz šole doma in polna živčna bajta. In partnerji doma in polna živčna bajta in restavracije pa športni objekti zaprti, ljudje so dobesedno umrli za dve leti.

Zakaj ti kracam vse to? Zato da ti povem, da infarkt pride vedno z zamudo. Infarkt se dolgo dolgo počasi nalaga, potem je pa to hop in konec. Jaz na žalost kadim in na škatlici mi žena vedno pokaže da piše kako bom infarkt dobil. In jo gledam, pravim, glej tri mulce tukaj (moji otroci), če jih daš v kombinacijo ista hotelska destinacija oni, tvoja mama in jaz, bo to prej infarkt, kot da jaz tri kamijone cigaret pokadim.

Kaj hočem povedat? Da je stres najhujši ubijalec. In ves svet dela na tem, da ga bo čimveč in to bo naravna selekcija.

Ljudje umiramo. To je popolnoma naravno, da umiramo. In ne, nikoli ni bila življenjska doba tako visoka, kot je bila v času mirne Evrope. In nikoli več ne bo. 45/55 let so kritična leta. Ne vem od kje vam, da so to zdrava leta. To so najbolj kritična leta pri vsakem človeku. Takrat se telo da v funkcijo varčevanja, takrat pri ženskah nastopi menopavza in popolne hormonske spremembe, tudi pri moških pride do hormonskih sprememb. In ja, tudi leta 1951 so ljudje umirali stari 46 let. Tudi. Samo neta ni bilo in ni bilo takoj za vsakega vaškega igralca objavljeno na tv kot škandalozna novica. Pač umrl. Ženska, moški, … Srce. Včasih so rekli, srce. Pač infarkt. Celo obstaja nek fin izraz za to smrt. Božji žvrk, kar naj bi pomenilo da ga je bog pobožal, da je tako hitro umrl. Veliko je bilo v vseh zgodovini takih smrti.

Do leta 1900 pa so ljudje umirali kaj vem, če je bil star 70 let je bil že ultra star. In ne, ni se telo nič spremenilo in to kar govoriš zdrava prehrana in to… Kaj so pa jedli do leta 1900? Samo zdravo prehrano in prav nič špricano. Jabolka z vrta, polnozrnat kruh, jajca kokoši ki se je zunaj pasla, pa malo mesa, ogromno repe, zelja, kaše… Potemtakem bi morali po 120 let dočakat a ne? Pa so umirali pri 60 letih. To je nek naraven proces.

Ne, nobene veze nima cepljenje. Verjemi da nima. Ampak ljudje ste prestrašeni. Glej jaz konkretno pa delam v zdravstvu in verjemi mi, da prav nič več smrti ne beležim med svojimi pacienti, kot pa pred petimi leti. Infarkta je popolnoma enako, kot pred covidom. Tudi med svojci hvalabogu, ali med poznanimi za nikogar zdaj v dveh letih nisem slišal, da bi ga infarkt. Res. Pa verjemi mi, da poznam skoraj celo dolino, pa vse gorske vasi tu do mene. Naj te ne bo strah. Pomiri se in ne pripisuj tega cepivom, ker to delajo samo polpismeni. Človek hitro pozabi veš… Pojdi na net pogledat pod kakšen pogrebni zavod recimo za leto 2018, pa poglej koliko v tvoji okolici jih je umrlo starih pod 55 let…. Ja, tiste so pa slučajno drugi poznali. Te tvoje, pa zdaj ti poznaš, naslednje bo pa tam ena Pepca poznala, pa spet nabluzila da je cepivo krivo.

Je rekel človek ki je TOTALNO predan uradni medicini=farmakomafiji, eden in edini Vagabund tiroski.

Verjetn je c02 i PRDEC krav uzrok Myocarditisa…

Seveda je stres tudi doprinesel kateri USTVARJAJO mediji 3 lata covid ustrahovanja vsiljevanja in laganja 24/7 every day.

Če ne bi bilo medijev, ne bi nihče opazil da je karkoli blo glede lazi covid..

V em svetu rabite DNEVNIK da vam pokaže lažne statistike i paniko, da bi vam kontrolirali percepcijo in vas prepričal da ljudje umirajo od virusa, čeprav nikjer niste videl da je kdorkoli umrl doma, vsi so UMIRAL V bolnišnicah kje so jih zaradi navadnega čiščenja telesa od strupov (gripa, ali prehlad) žive dajal na umeten kisik, oz respirator…zaradi teh protokolov so LJUDJE UMIRALI.

Vse ostale smrti so le lazirane statistike katere so sami tudi priznali da je nekdo ki je bil testiran 27 dni pozitiven na kovid in če ga je auto ubilo, bil uveden u statistiku COVID smrti.

Vagabundo je del te krimilalne MAFIJE, teški zagovornik CEPLJENJA, za kaj je tudi MASNO PLAČEN…

 

Zdaj ko ljudi res pobere od cepiv, krive su KRAVE Co2 in vojna v Ukrajini..

Pa sej to ne moreš verjeti..

Ja cepite se, sej bo novi soj, nimam nič proti, IZVOLITE… krive bodo Kimatske spremembe…vagabudno je ekspert… a resno????

 

A ti ljubica si pri 40ih predstavljaš da spadaš med mlade?

😂

Nekaj vsekakor je na na tem. Moj oče nikoli nobenih težav. Ko se je cepil kar naenkrat polno težav, predvsem kar naenkrat srčno popuščanje. 1 mesec kasneje umrl. Poznam osebo, zdrava ko dren, po cepljenju kar naenkrat rak v zadnjem stadiju, še par mesecev pred tem, nič, popolnoma zdrava. Katja, mlada, zdrava punca, dokazano umrla zaradi cepljenja. In ne to ni edini in osamljeni primer, večina ne pride v javnost, to je.

Zagotovo je nekaj na tem.

Kar se tiče smrti vas naj ne bo strah.

Prav tako naj bi bilo med cepivi veliko placeba, tako, da ne veste kaj ste dobili.

Je pa STRAŠNO in nekako zelo naivno, da ne veste, kaj ste dobili pa čeprav ste si pustili to brizgati v kri.

Če hočem sedaj samo en zob, da si popravim pri zobozdravniku bom ne glede na to, d aplačujem zdr. zavarovanje čakal in čakal, da ne bo več kaj popravljati, sicer pa če ne bi hotel čakati bi moral sam plačati.

Za cepiva se je govorilo, da so izdelana na novejših tehnologijah in po novih spoznanjih. Pa so se kar ponujala “ZASTONJ”? RESNO?

Če sedaj najdejo neko zdravilo za raka, prav tako se omenjajo neka nova zdravila za mnoge bolezni, povejte so ZASTONJ, BREZPLAČNO? Vi berete kaj, glede teh zadev, kako DRAGO zna biti kakšno zdravilo?

Ok pustimo to.

Televizijski mediji in tisti, ki so v kompanjonu skupaj z nekimi oblastmi, korporacijami zavajajo, lažejo, potvarjajo resnice v laži in to počnejo non stop. NA VAS , SMAO NA VAS JE, da razumete svet, ki s vrti na način, KDO BO KOGA (PREVARAL). To jim je grda umazana igra in vi sodelujete v tem, če niste prisebni.

Resnica se vedno napada, ker ne prinaša izkoriščanja nad ljudmi. Resnica osvobaja, laž pa vam daje dolgove.

Vsakega človeka kdaj in kdaj v nečem prevarajo in vi niste edini. Nekoga so prinesli naokrog pri nakupu avta druge pri tem, da so se cepili z neznanimi snovmi. Tudi, ko kupujete avto, lahko piše kako je fajn in kaj vse ima, kaj pa dobite pa je lahko drugače, od tistega pisanega. Zakaj pri cepivih ne bi bilo? Sami se vprašajte.

Zavedajte se, da nobenega politika ne skrbi dan in noč konkretno za vas. ODRASTITE, ZBUDITE SE,ker nekaterim nam je zelo težko iz dneva v dan biti na tej zemlji povsem sami, ker se ljudje obnašajo, kot živi mrtveci. Povsem zaupajo nekim igralcem, ki jih v bistvu briga le za svojo rit.

Vse dobro in ne nasedajte več na laži, če se le da.

Jaz sem star 46. Stres kateri doživljam je v takih količinah da bi moral že imeti 300000 infarktov.

Izogibam se v ŠIROKEM krogu uradni ne-medicini -farmaceutski mafiji.

Ne cepim se, ne pijem nikdar nobenih tablet. Ne kupujem niti te alternativne neumnosti katere prodajajo kod “zdrave”, ker je v ozadju ista MAŠINERIJA.

Glede hrane, se izogibam strupom kolikor lahko.

Kadim tobak, in to domači, brez arom in dodatkov.

Ne živim od vedno tako kot zdaj, v preteklosti sem imel ZELO ne-zdrav življenski slog.

Sem imel močna razstrupljanja organizma večkrat ( radi imenujete to uradno GRIPA).

Vem kaj ej bil uzrok, ne bakterija, ne virus, nego zastrupljanje samega sebe z ne zdravimi življenskimi navadami.

Torej če te pobere, verjemi ni zaradi Co2, ili PRDCA od krave, niti od UKRAJINE niti od stresa, ponavadi se umre ali razstruplja zaradi STRUPOV od telesu in konstantnega ZATIRANJA telea z umetni zdravili, cepivi, da IZVAJA svoje naravno instaliran PROCES čiščenja..

 

In ja zaradi cepiv se umira. To samo budala negira. Ali plačenec kot je vagabund.

Znam ja njega zelo dobro.

Odgovor na objavo uporabnika
nekaj je, 11.09.2023 ob 14:40

Nekaj vsekakor je na na tem. Moj oče nikoli nobenih težav. Ko se je cepil kar naenkrat polno težav, predvsem kar naenkrat srčno popuščanje. 1 mesec kasneje umrl. Poznam osebo, zdrava ko dren, po cepljenju kar naenkrat rak v zadnjem stadiju, še par mesecev pred tem, nič, popolnoma zdrava. Katja, mlada, zdrava punca, dokazano umrla zaradi cepljenja. In ne to ni edini in osamljeni primer, večina ne pride v javnost, to je.

Namesto da tukaj nakladaš v tri dni, nakaladaj državi

https://www.informiran.si/portal.aspx?content=cepljenje-odskodnina&showMenu=1&showRightFrame=1

Da ne boš zastonj garalo in laglo. Ves kaj pravijo, probat ni greh 😂

Le koga od znanih bo pobralo danes, včerajšnji in predvčerajšnji nista bila cepljena za Kovid19

samo toliko..

Ena pesmica od mojega kolege iz Dubrovnika

još niko nije vidio virus
virus koji je ni mrtav ni živ
vjeruj struci mikroskop je kriv
grjesima budi preplašen
samo je pravi vjernik spašen
za to služe prsti
da se s njima vjernik
dezificijentom krsti
cjepiva su pričest prava
sastojci u njima tajni
od njih usahne bor
i krava i trava
nevjernike bjesna milicija hita
ginu ljudi gore no za vrjeme tita

 

Imaš prav- Vagabund-…glede stresa, je bilo strokovno objavljeno, pač neki iz kardiologije, da je največ stres povzročitelj in zelo malo kaj drugega.

Torej živci, nervi, nervoza, psihoza, strahovi, ki jih namisli psiha…eto zadnjič iz You tuba en dohtar o napadih panike…-Don*t belive your terrifying thoughts..- ne verjemi, kar ti misli slabega sporočajo…ali tvoj um te ima pod kontrolo-strah, izklopi gumb-to nisi ti, prevzemi vajeti v svoje roke, kaj sporoča um- opazuj, si to ti-ali nekaj mimo tebe…

Za pomoč – si rečeš -I*m okay-

-I*m save-

-I*m loved ( by god ! )

…ali glasbene frekvence…alfa ,theta,…maš na You tubu za vsako psiho muziko…

Še tole- včasih so bili ljudje bolj psihično močni, so se bolje soočali s smrtjo in tako dalje…

Dandanes pa se nekateri obnašajo, kot ,da bodo večno…Ni garancije za nikogar, ne mladega, starega…

Potem- način smrti- moj oče se je “matral” leta, pa smo že vedeli, da ne bo šlo na bolje, pa so ga dohtarji prekladali po pregledih ,pa naročaj vamo tamo, kontrole za statistiko in je rekel mene ne boste več prekladali po bolnicah, želim umreti doma…telo pač razpada v svojem tempu…skratka- za nekatere je boljše na hitro, ne rabiš bit za poskusnega zajca po bolnicah v nedogled- izboljšanja pa nikoli več, ne rabiš se naročat po specialistih , hitro umreš, ali v nesreči, ali umor, skratka hitro, brez matranja , neke nepokretnosti po domu upokojencev ,javnih zavodih, kjer si samo v napoto…recimo v žlahti ima nekdo več diagnoz, izboljšanje ni več mogoče, ampak ja, seveda pojdite še tja pa tja, da ga matrajo in secirajo , ker ja, veste se vam bo izboljšala kvaliteta življenja, boste kar za večno, a človek bi želel samo malo v miru, brez tega dohtarskega nadzora in stresa , še malo užiti vsakdan, …skratka neka naravna selekcija, brez pretiranega vmešavanja farmacije ( pač samo za zadnje lajšanje bolečine )…

Odgovor na objavo uporabnika
Hahaha, 11.09.2023 ob 14:29

A ti ljubica si pri 40ih predstavljaš da spadaš med mlade?

😂

Za vukojebince je res pri 40 letih kot stara bakica, ki se poročajo z 9 letnicami…. in to deci pri 50 letih, ker ni spodnje meje ali po domače, ker je pedofilija uzakonjena v sveti knjigi.

Teli s to kamenobodno vero bodo s svojim fuuukom uničili vse človeške gene in vrnili človeka nazaj med opice, genetsko. V  Turčiji se je to dobesedno že  zgodilo. Znanstvni fenomen, kako se človek lahko vrne nazaj med opice…. Lahko, če imaš kamenodobno vero. Očitno gre evolucija tudi kontra v devolucijo in to brez tistega virusa, ki ga povzročajo komarji in ima enak učinek, devolucijo.

 

A si bila med prvimi cepljenimi? Še jasnovidka Sara je v enem članku povedala, da prva verzija cepiva, tam nekje do oktobra se je s to verzijo cepilo, da ni dobra. Mislim, da je vsaka različica malo bolj izpolnjena.

kaj pravite na to- da je in kovid in cepivo…izdelano iz sintetiziranega strupa najstrupenejših kač…in razredčeno nalašč spuščeno v vodne sisteme držav in tudi v cepivo dozirano po številkah, nekateri več, drugi manj, tretji samo placebo…in v osnovi to ni respiratorni virus- temveč čisto nevrološka zadeva, kot ob ugrizu kače- kako in na kaj deluje kačji strup…in tudi teorija, da nikotin zaščiti, tudi o tem, da so bili kadilci manj izpostavljeni…

Dr, Brayn Ardis…ima o tem dobre debate, video, intervjuje…

Matej Rotovnik- Zaper x- Strup kobre..

New Report

Close