Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Pobira nas kot za šalo.

Pobira nas kot za šalo.

Malo pozabljate, da so ljudje, ki so zboleli za kovidom, še  preden se je pojavilo kakršnokoli cepivo, množično  se srečevali s težavami s krvnimi strdki!  Prvi  primeri iz Italije so govorili ravno o tem. Kako je nek športnik umrl zaradi krvnih strdkov itd. Pljučna embolija in kovid gresta z roko v roki. Žal.

 

https://www.rijbewijs-kopens.com/

Buy within a few days an authentic and registered driver’s license,

registered bij de desired database en community zonder het praktische

of om het theoretische vorseite van de exams af te ronden.

 

@fdf Sašo je bil cepljen, za Robija ne vem.

Sašo je bil. Obstaja javni dokaz.

Odgovor na objavo uporabnika
sanjači860, 16.09.2023 ob 08:39

Malo pozabljate, da so ljudje, ki so zboleli za kovidom, še  preden se je pojavilo kakršnokoli cepivo, množično  se srečevali s težavami s krvnimi strdki!  Prvi  primeri iz Italije so govorili ravno o tem. Kako je nek športnik umrl zaradi krvnih strdkov itd. Pljučna embolija in kovid gresta z roko v roki. Žal.

 

a ti butec veš kaj je sploh to kovid19 in od kje je prišel?? gre za biološko orožje, gre za umetno narejeno zadevo, kateremu ne moremo reči virus, saj virusi niso škodljivi, ampak pomagajo telesu. To je biološko orožje in med drugim povzroča tudi strdke. Najprej so naredili biološko orožje, ga spustili nad ljudi, ko so obolevali so prestrašili ljudi, da je cepljenje nujno, če želijo preživeti, potem pa so jih cepili s še bolj močnim biološkim orožjem – to je vsa resnica.

Spoštovana, moja zgodba je takšna.

25.9. 2021 sem se cepil, dejansko pa nisem več mogel bit pri miru, ker vsako zjutro na vratih PODJETJA SI SE CEPIL?DAJ TEST!! TI SI ŠEF HALE, VSI CEPLJENI TI PA NISI. Potem mi je kolega rekel, ČE ME MARSIKAJ ZBOLI, BOM TE TOŽIL.

In sem šel se  cepiti.

E pazite zdaj. 25.9.2022 pozno zvečer sem imel vročico 38,2 brez, da se dala dol.

Točno eno leto po cepivu. 26.9. Imam rojstni dan in sem šel v službo, ker sem že v naprej vse porihtal, da počastim sodelavce.

Točno na rojstni dan ob opoldan me zbolelo. 2 tedna sem bil na bolniški.Plezal sem po stanovanju, ker so noge bile čist mrtve. V prsih občutek nekakšnega straha. Udih je šel na 3x.

Ko sem se pozdravil, ni bilo več kot pre. Vedno se je ponavljal problem občutka straha, tega udiha na 3x.

Zdaj poglejte. 25.9. 2023 ko sem kolesaril, me zgrabilo v prsih, na par sek. 26. spet na rojstni, točno dve leti po cepivu sem  imel  INFRAKT. Enormno veliko maščobo v kri sem imel.Ožilje, kako kirurg pravi je slabše kot pri 75 letniku.Sem star 46 let. Čaka me 3 mesece zdravljenja. Če bošlo seveda.😭😭

Odgovor na objavo uporabnika
Delete, 13.10.2023 ob 20:15

Spoštovana, moja zgodba je takšna.

25.9. 2021 sem se cepil, dejansko pa nisem več mogel bit pri miru, ker vsako zjutro na vratih PODJETJA SI SE CEPIL?DAJ TEST!! TI SI ŠEF HALE, VSI CEPLJENI TI PA NISI. Potem mi je kolega rekel, ČE ME MARSIKAJ ZBOLI, BOM TE TOŽIL.

In sem šel se  cepiti.

E pazite zdaj. 25.9.2022 pozno zvečer sem imel vročico 38,2 brez, da se dala dol.

Točno eno leto po cepivu. 26.9. Imam rojstni dan in sem šel v službo, ker sem že v naprej vse porihtal, da počastim sodelavce.

Točno na rojstni dan ob opoldan me zbolelo. 2 tedna sem bil na bolniški.Plezal sem po stanovanju, ker so noge bile čist mrtve. V prsih občutek nekakšnega straha. Udih je šel na 3x.

Ko sem se pozdravil, ni bilo več kot pre. Vedno se je ponavljal problem občutka straha, tega udiha na 3x.

Zdaj poglejte. 25.9. 2023 ko sem kolesaril, me zgrabilo v prsih, na par sek. 26. spet na rojstni, točno dve leti po cepivu sem  imel  INFRAKT. Enormno veliko maščobo v kri sem imel.Ožilje, kako kirurg pravi je slabše kot pri 75 letniku.Sem star 46 let. Čaka me 3 mesece zdravljenja. Če bošlo seveda.😭😭

Dobro je to. Torej veš, da bi letos točno na 25.9. že moralo crknit, pa nisi.☝️Mislim, ena budala večja od druge. Kaj vam to špila v betici in kaj imate od tega? Sam recimo še letnice ne vem kdaj sem se cepil, sem pozabil😁. Kaj šele datum. In nikoli ne razmišljam o tem.

Odgovor na objavo uporabnika
Jaz vem☝️, 01.11.2023 ob 22:02

Dobro je to. Torej veš, da bi letos točno na 25.9. že moralo crknit, pa nisi.☝️Mislim, ena budala večja od druge. Kaj vam to špila v betici in kaj imate od tega? Sam recimo še letnice ne vem kdaj sem se cepil, sem pozabil😁. Kaj šele datum. In nikoli ne razmišljam o tem.

V O S U !

dokazano je in v EU parlamentu so o tem razpravljali, da bo cca 5% cepljenih umrlo v roku 3 let po cepljenju, 42% jih bo živelo z bolj ali manj težjimi boleznimi in bodo na koncu predčasno umrli kot posledica cepljenja, 23% bodo imeli blage stranske učinke 30% pa brez stranskih učinkov… te podatke je predstavil ameriški zdravnik v EU parlamentu

ČE STATISTIKA SPLOH DRŽI.

MI NI JASNO kakoooo so uspeli prepričat 90 % slovenije da se cepi ????!?!?!

a ste nori ljudje ? saj odločite se po svoje ampak kaj je z vami, za gripo se vas ni 20 % cepilo za tole pa ste šli ko nori. namesto da bi vsako leto ne samo ko je korona pazili, si umivali roke, ne hodili naokoli bolani in razkuževali stvari se pa cepite eh.

ampak res v trgovinah in gostilnah zakaj se ne razkužuje več tako intenzivno in miz in usega SAJ JE SEZONA GRIP. PROSIM ČE DELATE tam tudi zdaj razkužujte, rešite ljudi s tem, ne pa s cepivom ah.

Nobenega pravila ni, da če si se cepil, da boš crknil, tako kot ni bilo nobenega pravila, da če si dobil korono, da boš crknil.

Iz svojih izkušenj ti povem, da poznam ljudi ki so se cepili (skoraj vsi moji sorodniki, moji prijatelji, sodelavci) Še nihče od njih ni rekel, da ima kakšne težave. Mnogo od teh, vključno z menoj smo tudi kljub cepljenju preboleli korono. Sama sem jo imela 3x! Prvič sem jo dobila pred cepljenjem in bila 3 tedne doma, grozno bolana, mislila sem da bom umrla… Pa sem preživela. Po cepljenju druge doze, pa sem ponovno zbolela, ampak samo tako, da sem malo smrkala in pokašljala vsake toliko. Po tem sem po tretji dozi zbolela še tretjič…. ampak nobenih znakov nisem imela, samo test mi je 2x pokazal pozitivno. Sama sem se počutila čisto ok in nobenih bolezenskih znakov nisem imela.

Torej stara sem 45 let, zdrava ko riba, od leta 2021 še nisem bila bolna nič več! Sem zdrava, polna energije, v najboljši formi do sedaj.

 

Imamo enega takšnega zagretega v mestu. Jaz se še spomnim ne več na COVID, on pa še vedno trobi in trobi, piše po socialnih omrežjih, o COVIDU. A se vam res da?!
Pač avtorica, se nikoli več ne boš cepila. Ok, takrat si se odločila kot si se, sedaj daj pa mir, pa živi življenje.

Odgovor na objavo uporabnika
nrhere, 05.04.2024 ob 11:22

Imamo enega takšnega zagretega v mestu. Jaz se še spomnim ne več na COVID, on pa še vedno trobi in trobi, piše po socialnih omrežjih, o COVIDU. A se vam res da?!
Pač avtorica, se nikoli več ne boš cepila. Ok, takrat si se odločila kot si se, sedaj daj pa mir, pa živi življenje.

jaz in moja družina bi se prav radi NE spomnili covid19, ampak se ne da, da se ne bi, ker imamo preveč težav po cepljenju, če ni eden pri zdravniku je pa drugi, zelo težko je res, bodi srečen če si zdrav

    Tudi moj moz 3x cepljen, srcna kap…jaz sem prepricana da od cepiva…

New Report

Close