Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Počitnice

Počitnice

No , opažam , da se je forum zavil v nekakšen medijski molk , pa se sprašujem , če je večina udeležencev že na zasluženem zimskem dopustovanju.
Če še niste , pa povejte , kakšne namene imate !

veselo v še vedno hudo zimo – lisička

He he he, moje idealne zimske počitnice si lahko prebereš na temi Svetilnik, drugače pa…. s tako kratko špago….. bodo tudi kakšne manj eksotične počitnice bolj želja kot pa realnost. Ampak, sem prepričan, da enkrat, oja, enkrat pa bodo tud zimske počitnice.

Z veseljem v mrzel dan!

Jani

p.s. Tud mene zanima tale medijski molk…. no, ja.. kakor kdo ve, a ne :))

Aha , he , he !

lisička na zelooo kratki špagi

nova
Uredništvo priporoča

Dobro jutro! Uf počitnice, kako lepa tema. V soboto grem za teden dni na Pohorje, kjer mislim, da bomo vsi zeloooo uživali.

Ku kuc…špegam,špegam še iz tople posteljce.Muca si je včeri privoščila malo pohajkovanja..pa danes še prihaja k sebi..
Sam,da me kavica prebudi..potem pa hahaha

PS.hmmmm mi nekaj sumljivo diši tole jep molk…aha!Mi zajček vibracijsko sporoča,da ga ježek ne spusti izpod kovtrčka.Eko viš,skupaj preverjata tehnične zmogljivosti in baje imta pri tem malce problemov.heheh Zajček držim pesti.Samo,da se ne bosta zapletla preveč z rokami in nogami..psttt ti pa izdam eno skrivnost,,ježek namreč obožuje žgačkanje po podplatih..heheheh probaj,boš videla da ti rata…

Marijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Medoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Liliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Sašoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Zajčekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk*+0*Ježekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Bemti ŠTRUMPI!!!Kako si nas lahko pozabil??????
Barbaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ZAJECCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
Sandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mambicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Dorotejaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Čebelicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
……………………………………………..

KU KUC-KJE STE VSI LENUHI!!!!!!!???????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uh sem vedla,da sem še zaspana….

ŠPELAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
SVETNIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
PAPILLLOOOOOOOOOOOOOOOONNNNNNNNNNNNNNCEK
POSAVCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
WOLFEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
hmmmm dejte spomnite se še koga..hmmmmm
muca se še preteguje in prede bgrhjkl.ghtrbjkmk.jhgfdrtzu.bghuzh *0+=eskimski in jeziček..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj pa počitnice muca, to je tema! Zbudi se in …. vem da imaš skoz “počitnice” une prave bi se ti pa prilegle, kar priznaj

Blagor ti !
A se sicer situacija kaj umirja oziroma gre na bolje ?

lisička veliko misli na Špelo

Dobro jutro vsem,

Počitnice so za mano, sedaj nic pocitnic do poznega poletja, samo garanje.., ki bo doseglo vrhunec maja..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

uuuuuuuuuuu Teri pamlme na otoku srečeeeeee..lalalalalallalalalal aha!!! Bišla ama pod urgentno..daleč stran,čisto aleč stran pa enga mačkona bi vzela ss eboj..hihihi

Ma kaj čm..sm navihana.*******????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

OHO ježek moj…cmoka!Kje si mi pustu zajčka..a je še pod tuhno zavit..in dosanjuje..heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zajcek ni pod odejo, ker vsak dan ze zgodaj zjutraj okrog rogovili… Zdaj najbrz svoje piscancke in male zajcke pedena in mu verjetno spet nagajajo…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Muca, vedno sem in bom obcudoval tvoje lepo drenje…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Oprosti, Špela, ko sem se na tebe nehote nalimal…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ej lisici, pri nas imamo vec kot petnajst centimetrov snega…, pa se vedno prav na drobno prsi.. Auuu, kako sem se ga vceraj popoldne nakidal…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Jao , ljudi , sem vedno imela en rahel sum , da sem naredila napako , ker se nisem vrnila na rodno grudo , pa se še zmeraj nastavljam tej pasji primorski burji , bljak !

lisička ljubi novo zapadel sneg , yeessss

ježek , povaljaj se notri še namesto mene :)))

Aha, povsod je pri nas :))) Če ni druzga, me veseli vsaj to, da nisem sam… na zelooooooooooooo kratki špagi

He , he , al si ti žleht – dosanjuje , kaj ?!
A ti misliš , da ježek ne bi tega opravil kot bog zaukaže ?

lisička je mogoče malo v dvomih , he , he , do predložitve materialnih dokazov

Očitno, Špela, ti pa nisi na zeloooooo kratki špagi :))

Hja , zdej , možnosti sta dve :
– špaga je kratka , ker jo je skrajšala gazdarica zaradi tvojega neprimernega vedenja
– špago so skrajšali hudi življenjsko pogoji ( penezi ne padajo z neba , položnice pa od vsepovsod:(((

Zdej – če si v dreku izpod točke dva , evo ti ruke , ne morem te potegnit ven , ker sem tudi sama notri , ma je pa družba dobra , a ne :))
– če pa si not zaradi prvega razloga , hja , a te je tako mama učila ?! Neposlušnosti ?!
Ti bom poslala mal filmskega materiala , pa boš videl , kako huda bi šele čahko bila kazen 🙂

pravičniško razpoložena lisička

heheh men verjemite..piščančki so tolk pridni..jo pustijo v dosanjanju..ježek pa tuki neki nas farba..heheh ma ježek moj ma nismo mi po supi..hihihi******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

heheh Bemti koolk energije ma tale naš ježek..Ježek lahko prideš k men..sem se že zbudila..hihihi
Pod koutrčkom je pa še toplo…*0*0*0+0*0*0*0

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zvita ko vse mačke ….

lisička ježku še vedno slepo zaupa !!!
he , he tud v njegove zmožnosti , he , he …

Draga lisička, Bog mi je priča, da me je mama lepo naučila in da moja gazdarica to iz vseg asrca spoštuje… no, mogoče sem se prej slovnično nepravilno izrazil in sem uporabil ednino. Moral bi dvojino, če ne že zaradi drage mi dece, celo množino. Torej smo hudo hudo na kratki špagi…… pod točko 2. In bodo naše počitnice lepo doma…

He , saj sem čisto dobro razumela , ma sem ti dala šanso , da se malo považiš , tako kot tisti , ki je prišel k zdravniku , veš , in ga je prosil , da če že umira (zaradi diareje) naj dohtar , lepooo prosim , napiše , da zaradi aidsa. Pa pravi dohtar ves zgrožen , joj , pa zakaj tako ? Uni revež pa nazaj , ja zato vendar , če že moram umret , naj ljudje raje misliljo , da sem umrl kot jeb… ne pa kot drekač !

lp lisička

New Report

Close