Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Podaljšana bolniška omicron

Podaljšana bolniška omicron

Ali je kdo podaljšal se po 10 dnevih izolacije? Kaj vam je bilo

Odgovor na objavo uporabnika
Nc jh, 01.02.2022 ob 10:53

Ali je kdo podaljšal se po 10 dnevih izolacije? Kaj vam je bilo

Rabis utemeljen razlog za valjanje doma, a ne? Drugi pa naj delajo namesto tebe? Kako prikladna je ta corona omikron, ko za prehladek obrnes dohtarja, da ti podaljsuje lenarjenje!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10651, 01.02.2022 ob 11:17

Rabis utemeljen razlog za valjanje doma, a ne? Drugi pa naj delajo namesto tebe? Kako prikladna je ta corona omikron, ko za prehladek obrnes dohtarja, da ti podaljsuje lenarjenje!

Kaj pa imaš ti, da si tako negativno in agresivno nastrojeno? Covid to ni.

Njemu je morda res všeč lenarjenje, morda ga pa jebe in rabi počitek. Tebi je všeč delo in delaš. Oba živita.

Sam ne mi rect, da bo trajal več kot 10 dni. Dons je zame 7mi dan. Tok mi gre že na živce vse. Glava me boli, kašljam, smrkam. Btw, prehladek je pri meni navadno trajal 3 dni max. Tole se je pa 5ti dan šele začel, prej pa par dni vročina in neznosno trganje po kosteh.

31.1.2022 sem bila pozitivna na PCR. O tem obvestila osebno zdravnico, da mi odpre bolniško.

Danes dobim sporočilo od nje da imam bolnisko oz. Izolacijo od 31.1. do 9.2. 2022. To se pravi 10 dni in ne 7 dni kot je bilo po medijah.

Zaenkrat nimam tezav zaradi covida. Malo kaslja. Sem pa imela vrocino cez vikend in kar mocne bolečine po mišicah in sklepih. Sedaj je ok. Me je pa vceraj usekalo v krizu , da tudi stati in hoditi ne morem. Ne vem kako si naj pomagam. Dobila tablete nalgesin 500 mg 2 x1. Boli pa grozno.

Odgovor na objavo uporabnika
Covid+križ, 01.02.2022 ob 14:16

31.1.2022 sem bila pozitivna na PCR. O tem obvestila osebno zdravnico, da mi odpre bolniško.

Danes dobim sporočilo od nje da imam bolnisko oz. Izolacijo od 31.1. do 9.2. 2022. To se pravi 10 dni in ne 7 dni kot je bilo po medijah.

Zaenkrat nimam tezav zaradi covida. Malo kaslja. Sem pa imela vrocino cez vikend in kar mocne bolečine po mišicah in sklepih. Sedaj je ok. Me je pa vceraj usekalo v krizu , da tudi stati in hoditi ne morem. Ne vem kako si naj pomagam. Dobila tablete nalgesin 500 mg 2 x1. Boli pa grozno.

Ma ja kr neki. In temu pravimo prehlad? To je dost bolj zakomplicirano sranje. Ampak baje večina težav izzveni po par mescih.

Jaz ti pa resno predlagam, da prosiš za testiranje protiteles za borelijo.

Poznam več identičnih primerov.

Ali si bila cepljena?

Odgovor na objavo uporabnika
borelioza, 03.02.2022 ob 10:30

Jaz ti pa resno predlagam, da prosiš za testiranje protiteles za borelijo.

Poznam več identičnih primerov.

Ali si bila cepljena?

Jaz ti pa resno predlagam, da prosiš za testiranje protiteles za borelijo.

Poznam več identičnih primerov.

Ali si bila cepljena?

 

 

Testiranje  za boreliozo  je  za “covid + križ”.

(nagaja citiranje)

Pravilno, da ljudje to izkiriščajo, če le morejo. Ker to kar se gredo z nami presega vse meje razuma, tolerance in vsega ostalega… Zahteva pa to stroka in vlada, da so zdravi doma. Ostali s prehladi, ki so hujši kot kovid, morajo pa delati…

New Report

Close