Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Podpeško jezero

Podpeško jezero

Dober dan junački in junaki.

Danes se grem kopati na Podpeško jezero. Še kdo pride? Bom na drugi strani jezera, kjer ni ljudi. Sončila se bom zgoraj brez. Spoznal me boš po rjavih, daljših, kodrastih lasjeh. Tam bom med 15.00 in 17.00. Me pride kdo namazati po hrbtu?

Jaz nemorem ampak sem star 16 let ali bi me lahko naučila sexat?

Pridi, pa te mogoče naučim.

karolina daj mail, če si punca in resna, sem prijeten moški, vitek, pridem tja.Lp

takega oglasa noben pri zdravi pameti ki pzna tole, ne bo jemal resno, saj je tukaj kopica drkadzij ki se ves cas zaj… in pol pohotneži hodijo na lokacije. skratka, če si punca mi napiši mail na [email protected] pa se zmeniva. sem moški lepe postave.

Odgovor na objavo uporabnika
spet en drkadzija, 17.07.2024 ob 13:45

takega oglasa noben pri zdravi pameti ki pzna tole, ne bo jemal resno, saj je tukaj kopica drkadzij ki se ves cas zaj… in pol pohotneži hodijo na lokacije. skratka, če si punca mi napiši mail na [email protected] pa se zmeniva. sem moški lepe postave.

RECES NE bo jemal resno, pol pa pustis svoj mail 😜😱😃, res si resen zeloooo

pa ste me pogruntali. lol. kok ste eni tipi glupi, jaz dam vsake tok časa takle oglas in pol tile polnojajčniki skačejo tam naokol pa iščejo neobstoječo žensko. kak ste smešni

Zakaj pa nisi čist gola te pridem namazati cmok

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1387, 17.07.2024 ob 14:06

RECES NE bo jemal resno, pol pa pustis svoj mail 😜😱😃, res si resen zeloooo

a si ti glup drgač. ravno zato, ker gre najbrž za nat…daš mail, preveriš zahtevaš telefon in ugotoviš ali je ženska ali moški, no ugotovljeno je da gre za zaje…..kot sem pravilno predvidel

 

Star sem 16 in bi se rad naučil mi prosim pišeš na mail [email protected]

Ojla,piši mi na mail [email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
Potreben 685, 17.07.2024 ob 14:17

Star sem 16 in bi se rad naučil mi prosim pišeš na mail [email protected]

Če se že izpostavljaš z e-mailom, dej si vsaj piratskega naredi :DDDDD

ne vem kdo je večji buksl, bebci ki reagirajo ali bebec, ki se mu jih da zavajat. Ali morda jaz ker tole pišem. Verjetno vsi našteti:)

Odgovor na objavo uporabnika
Karolina482, 17.07.2024 ob 13:18

Dober dan junački in junaki.

Danes se grem kopati na Podpeško jezero. Še kdo pride? Bom na drugi strani jezera, kjer ni ljudi. Sončila se bom zgoraj brez. Spoznal me boš po rjavih, daljših, kodrastih lasjeh. Tam bom med 15.00 in 17.00. Me pride kdo namazati po hrbtu?

Piši mi na [email protected]

Zanima me če si večkrat tam

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnoxxii, 30.07.2024 ob 20:36

Piši mi na [email protected]

Zanima me če si večkrat tam

večkrat.danes čez eno uro grem spet tja, bom bolj zadaj zgoraj brez in v tangicah.

 

New Report

Close