Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek podpiram slovensko gospodarstvo

podpiram slovensko gospodarstvo

Miže.

Najprej poiskusi. Spij kozarec mleka, nato kozarec brozge. Pa da vidiš kaj je v glavi. Razlika v okusu je približno kot med cvičkom in pivom. Ne trdim, da je pivo zanič, kje pa. Vendar, če hočem danes piti cviček, potem bom pil cviček, ne glede na to, da je pivo cenejše. Ga bom pa spil, ko bom žejen, celo rajši kot cviček.

Veš kaj, si isti kot moj mož. To vodo bom, une trikrat cenejše pa ne, ker je zanič. Mi pa stočim ven in zamenjam s tapocensko, a misliš, da je pogruntal? Isto s pivom. Union? A si nora? To je scalnica. Je spil celega, pa mu ni kapnilo. Pa ni edini.


Strinjam se z Živo. Prišel sem do spoznanja, da moram slovenske delavce tako ali tako plačati. Lahko jih (pre)plačam, da mi naredijo kak izdelek, lahko pa jim plačam nadomestilo za brezposelnost in odpravljanje posledic tega, da se bodo brezdelni zapili, zadrogirali in delali kraval. V prvem primeru imajo celo še oni nekaj od tega.

Nisem isti kot tvoj mož. Pijem vodo natočeno iz pipe. In pivo Union ni scalnica. Okus pa ima drugačen kot Laško. Pijem pa enega ali drugega in jih ločim po okusu. Mogoče ju ne bi razlikoval, če bi jih spil preveč…

New Report

Close