Najdi forum

Splash Forum Koronavirus PODPIŠITE PROTI OBVEZNEMU TESTIRANJU OTROK

PODPIŠITE PROTI OBVEZNEMU TESTIRANJU OTROK

Odgovor na objavo uporabnika
Neprijavljena, 07.11.2021 ob 13:36

Odgovor na objavo uporabnika
jaz ne, 07.11.2021 ob 13:18

Po tedenskem poročilu novih okužb strani Our World in Data je Slovenija po številu okužb na milijon prebivalcev pristala na neslavnem prvem mestu. Na svetu.

Pa poglej še sledilnik. 20% aktivnih okužb je v starostni skupini od 35 do 45 let, sledi ji skupina od 45 do 55 let s 15%. Velika večina pozitivnih je med odraslo populacijo, ampak važno je da se bodo otroci testirali 3 x tedensko. Me res zanima od kje potem dobimo te cifre?

V gostilnah in po zidanicah bodo zgleda martinovali samo otroci. Ja oni res ogrožajo zdravstveni sistem.

Pa tista ki navaja starost covidnih bolnikov – bodi fer pa navedi še starost in število hospitaliziernih z RSV in bronhilitisom. A to pa ne? Njih se še tesira ne, kaj šele da bi se kje objavljalo. So vam čisto ne pomembni. Dvoličneži.

Večina pozitivnih je med odraslo populacijo, to pa zato, ker otrok sploh ne testirajo, tudi če so “malo smrkavi”. Ne nosijo ne mask v javnih prostorih, niti se ne testirajo (vsaj velika večina ne), zdaj se pa čudiš, da jih ni veliko med dokazano okuženimi. Ja, seveda jih ni, butara, če otroci blago prebolijo in jih starši ne stestirajo, da bi videli, če so okuženi. Vsa čast izjemam.

In ja, sem starš, trije šoloobvezni otroci. In ne, ne mislim podpisat.

Ne razumem, zakaj se ne bi otroci obvezno testirali v soli?

Kaj je razlog proti temu?

 

Nisem cepljena, a proti testiranju nimam nic, ce se mene vprasa, bi se morali vsaj 1x tedensko testirati vsi, kdor ima pa tako delo, da ima stik z vecjim stevilom ljudi, potem testiranje vsak drugi dan.

Stroske testiranja naj krije drzava.

Odgovor na objavo uporabnika
zato ker, 07.11.2021 ob 14:10

Večina pozitivnih je med odraslo populacijo, to pa zato, ker otrok sploh ne testirajo, tudi če so “malo smrkavi”. Ne nosijo ne mask v javnih prostorih, niti se ne testirajo (vsaj velika večina ne), zdaj se pa čudiš, da jih ni veliko med dokazano okuženimi. Ja, seveda jih ni, butara, če otroci blago prebolijo in jih starši ne stestirajo, da bi videli, če so okuženi. Vsa čast izjemam.

In ja, sem starš, trije šoloobvezni otroci. In ne, ne mislim podpisat.

Debilno fašistično, zabetoniraj se v bunker. Podpiranje terorja nad otroki zaradi prehlada je debilizem in fašizem.

zakaj se ne bi testirali? Letos so že bili v karanteni zaradi bolnih sošolcev. V službi se dnevno testiramo, pa  čeprav eni cepljeni. Imamo veliko stikov, občasno nam sporočijo, da je bil kdo okužen. Gre za kolektivno odgovornost, predvsem pa, da vem ali so otroci zdravi. Da se nekdo noče testirati, ne dokazuje ničesar. Btezbrižno lahko nevede  trosi virus okrog. Je treba pomisliti na nosečnice, majhne otroke, bolne ljudi okrog nas, ki jih lahko po nepotrebnem ogrozimo. Ampak egoistu nima smisla razlagati, izguba energije.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Robi917, 07.11.2021 ob 14:13

Debilno fašistično, zabetoniraj se v bunker. Podpiranje terorja nad otroki zaradi prehlada je debilizem in fašizem.

A si že podpisal, da ne boš iskal pomoči v bolnišnici v primeru tega prehlada ti in ostali anticepilci? Je kje taka peticija?

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 07.11.2021 ob 13:50

Starš tu – in ne podpišem. Če se čohajo po nosu je to OK, če se počohajo še z vatirano palčko pa ne? Ker je polna čipov ali kaj drugega?

Lastni mulc mi ne bi dovolil podpisati tega.

Kdo je skrbnik koga? Kdo mladoleten in kdo polnoleten :))))))

 

ko BO mulc polnoleten, ti bo podpisal evtanazijo v veterinarski ambulanti :))))

Naj se testirajo, samo da šole ostanejo odprte!

Testi so še najmanj v tej korona situaciji.

Ne želim, da se otroci cepijo, niti ne želim, da so zaprti.

Ker smo trenutno v nezavidljivi situaciji s covidom, je testiranje pravzaprav odlična možnost, za ohranjanje odprte družbe ali vsaj normalnega šolanja, treningov in podobno.

Odgovor na objavo uporabnika
Testiranje, 07.11.2021 ob 14:44

Kdo je skrbnik koga? Kdo mladoleten in kdo polnoleten :))))))

 

ko BO mulc polnoleten, ti bo podpisal evtanazijo v veterinarski ambulanti :))))

Mogoče, če ne bom več sam odgovarjal zase.

A ni problema – njegovim odločitvam zaupam. Če se bo tako odločil bo imel zelo verjetno prav – in bi se tudi jaz sam, če bi lahko takrat normalno razmišljal.

P.S. Najstniki niso več čisto otroci brez znanja in sposobnosti razmišljanja – čeprav tudi še niso čisto odrasli.

Odgovor na objavo uporabnika
Testiranje, 07.11.2021 ob 13:01

https://otroknedamo.si/testiranja-otrok-ne-dovolimo?fbclid=IwAR33Onafw95qxCV9XTlqwliI-L3UhoSYeDlAoSmXqLzILNpIXK1qYq7cn8M

Budale egoistične! Pa kaj, če se testirajo glede na situacijo. Pa sej ne morem verjet, da je v Sloveniji toliko butlov. In zdej res privoščim, da če že imamo na intenzivni in v bolnišnicah toliko ljudi, da jih bo čimveč iz takšnih egoističnih vrst. Res, ker nič vam ni prav. Vsaj šole bojo odprte.

Odgovor na objavo uporabnika
333311, 07.11.2021 ob 13:32

Odgovor na objavo uporabnika
Nehajte ze, 07.11.2021 ob 13:22

Podpisem. Ker se tudi moja toleranca in solidarnost nekje konca.

Otroke bodo zdaj maltretirali s testi in maskami, da so bodo lahko ogrozeni starci setali po soping centrih in kulturnih prireditvah? Ma ni govira. Dost je blo.

Enako

Sem proti obveznemu testiranju v šoli dokler cepljeni nosijo virus nakoli. še malo pa bodo še 3 letnici v vrtcu hotl palčko v nos rint….

Zakaj pa ga nosijo in kje so ga dobili? Pri necepljenih.

Pri dovolj visokih replikacijah na PCR testu, lahko prikažejo tudi 90% pozitivnih.

Odgovor na objavo uporabnika
Gorenčka, 07.11.2021 ob 16:07

Zakaj pa ga nosijo in kje so ga dobili? Pri necepljenih.

Kako pa veš, da so ga dobili ravno pri necepljenih? Mar misliš, da cepljeni ne morejo biti prenašalci virusa?

 

Odgovor na objavo uporabnika
a ni bolje da so šole odprte, 07.11.2021 ob 15:44

Naj se testirajo, samo da šole ostanejo odprte!

Testi so še najmanj v tej korona situaciji.

Ne želim, da se otroci cepijo, niti ne želim, da so zaprti.

Ker smo trenutno v nezavidljivi situaciji s covidom, je testiranje pravzaprav odlična možnost, za ohranjanje odprte družbe ali vsaj normalnega šolanja, treningov in podobno.

Testiranje 3x tedensko ni zaradi preprečevanja okužb, ampak je le predpriprava na cepljenje. V decembru bo EMA odobrila cepljenje otrok nad 5 letom. Tako da jih boste kar lepo postavili v vrste.

Nisem proti testiranju, tudi zdaj smo se doma samotestirali. Ampak 3x tedensko testiranje zdravih otrok je neumnost. In ja v današnjih časih hodijo tudi otroci nad 12 let na PCR, ker s tem dobijo P, kar pomeni pol leta brez problemov.  Za tamale pa ne vem, ampak predvidevam da je tako kot včasih – v vrtec pridejo s smrklji do ust, kašljajo. Take bi bilo potrebno testirati, ampak ti bodo spet izpuščeni.

Pa še nekaj otrok star 6-7 let se ni sposoben sam stestirat.

Me pa zanima kako boste komentirali ker kljub 3x tedenskem testiranju otrok, okužbe ne bodo padle. Kakšen izgovor boste skupaj z vlado spet našli?

me prav zanima če ste vsi tisti ki podpisujete tole cepljeni?

ker samo tako se odreši tole mučenje otrok, ga ni drugega načina!

Odgovor na objavo uporabnika
Kako pa veš, 07.11.2021 ob 16:35

Kako pa veš, da so ga dobili ravno pri necepljenih? Mar misliš, da cepljeni ne morejo biti prenašalci virusa?

 

Lahko, ker je možno da so ga dobili od necepljenega debila.

Podpisnikov je tako malo da ne objavljajo vmesnega razultata, tole kar se gredo tile je običajni fišing, pač ujameš kar prileti mimo in se ima voljo vpisati

 

Ker ste vsi debili, vam še enkrat povem, začne se najprej s prostovoljnim testiranjem, cepljenjem, ki se kmalu spremeni v obvezno testiranje in cepljenje. In potem debilne ovce, boste pustili, da vašega 6 letnika prisilno cepijo kot se to dogaja na Kostariki????? Zaradi enega prehladnega virusa, ki ga otrok preboli mimogrede, boste zastrupljali otroke s temi strupenimi neraziskanimi cepivi katetih stranski učinki sploh še v celoti niso znani!!!!

Prekleti bodite vsi, ki podpirate te omejitve, ukrepe, ki nam uničujejo zdravje.

Odgovor na objavo uporabnika
Kar strinjajte se, 07.11.2021 ob 17:50

 

Ker ste vsi debili, vam še enkrat povem, začne se najprej s prostovoljnim testiranjem, cepljenjem, ki se kmalu spremeni v obvezno testiranje in cepljenje. In potem debilne ovce, boste pustili, da vašega 6 letnika prisilno cepijo kot se to dogaja na Kostariki????? Zaradi enega prehladnega virusa, ki ga otrok preboli mimogrede, boste zastrupljali otroke s temi strupenimi neraziskanimi cepivi katetih stranski učinki sploh še v celoti niso znani!!!!

Prekleti bodite vsi, ki podpirate te omejitve, ukrepe, ki nam uničujejo zdravje.

Res je. Sramota.

Starši bodo zaradi varovanja pred kvazi virusom, podprli pobijanje otrok s strupenimi zvarki.

To je nepredstavljivo, da je narod lahko tako glup.

Odgovor na objavo uporabnika
Sam fprašam, 07.11.2021 ob 14:26

A si že podpisal, da ne boš iskal pomoči v bolnišnici v primeru tega prehlada ti in ostali anticepilci? Je kje taka peticija?

Sem ti že odgovoril, da podpišem takoj, če se me neha stigmatizirati in segregirati ter posiljevati z brezveznimi testi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
pa kaj bi radi, 07.11.2021 ob 13:17

A vam ni dovolj, da smo prvi na svetu po številu okužb? Kaj še hočete?

Naj uvedejo obvezno cepljenje, ker vam ni pomoči! Izsilili ste odprte šole, najmanj, kar se lahko naredi, je obvezno testiranje. Razumem, da se vam je težko spoprijemati z realnostjo, ker ste imeli permisivno vzgojo, a dve leti ste imeli časa.

tako mali a prvi v svetu… in še vedno vam ni jasno zakaj je temu tako.. v pomoč prišep-ni zaradi otrok.

Odgovor na objavo uporabnika
Testiranje, 07.11.2021 ob 13:29

Odgovor na objavo uporabnika
Jaz podpišem, 07.11.2021 ob 13:23

Aja, pa podpišem tudi to, da se te kastrira o.z sterilizira, ker ubogi otroci ne bi smeli trpeti pod takšnimi starši.

To je pa res to z raznoraznimi podpisi.

Daj link do peticije.

Sem končala razplojevalno dobo, ne skrbi.

Upam da tvojih stvorov ni in nikdar ne bo.

Ko bodo otroci začeli umirati zaradi covida, bo to zaradi neodgovornih staršev, ki se jim ne zdi pomebno testirati otrok, kaj šele cepiti. Komu je več do otroških življenj, naj vsak presodi sam.

Odgovor na objavo uporabnika
ni pošteno, 07.11.2021 ob 17:44

Podpisnikov je tako malo da ne objavljajo vmesnega razultata, tole kar se gredo tile je običajni fišing, pač ujameš kar prileti mimo in se ima voljo vpisati

Kako ne objavljajo, jaz vidim da je trenutno nekaj vec kot 28.000 podpisov.

Koliko težav imajo necepljeni… Cepljeni pa nobene.. V Italiji je preceljenih 70% mladine med 12 in 18 leti. Pri nas pa 7%. Nikoli se ne rešimo tega.Če si  cepljena družina nimaš nobenih težav. Peticoja zaradi samotestiranja otrok ? Pa niste normalni.

Podpisujejo pa isti, ki tudi za šolo na daljavo niste. Pa kaj bi vi splph radi.

New Report

Close