Najdi forum

Splash Forum Koronavirus PODPIŠITE PROTI OBVEZNEMU TESTIRANJU OTROK

PODPIŠITE PROTI OBVEZNEMU TESTIRANJU OTROK

Odgovor na objavo uporabnika
Ah, 07.11.2021 ob 20:00

Podpisujejo pa isti, ki tudi za šolo na daljavo niste. Pa kaj bi vi splph radi.

Kaj bi radi? Mogoce to, da se zacne ukrepe in omejitve postavljat ljudem, ki zasedajo bolnisnice. Beri starejsi, kronicno bolni…..

In ne vsem ostalim, sploh pa ne otrokom, ker so bili v tem letu in pol ze najbolj prikrajsani.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 07.11.2021 ob 13:50

Starš tu – in ne podpišem. Če se čohajo po nosu je to OK, če se počohajo še z vatirano palčko pa ne? Ker je polna čipov ali kaj drugega?

Lastni mulc mi ne bi dovolil podpisati tega.

nočem te prepričevati, se vidi, da si jjanšist … ti pa niso diht, sama zloba jjih jje, pardon, vas je

 

Odgovor na objavo uporabnika
Dove, 07.11.2021 ob 20:09

Kaj bi radi? Mogoce to, da se zacne ukrepe in omejitve postavljat ljudem, ki zasedajo bolnisnice. Beri starejsi, kronicno bolni…..

In ne vsem ostalim, sploh pa ne otrokom, ker so bili v tem letu in pol ze najbolj prikrajsani.

Najmlajši na intenzivni je star 23 let, vsak teden je en tak noter in veliko 30 – 40 letnikov. A njih prištevaš med stare? Največ je not takih kot si ti, ki so do nedavnega lapali, da se nočejo cepit in da je virus navaden prehladek. Ukrepi in omejitve so postavljeni vsem ljudem. Do zdaj edino otrokom niso bili postavljeni. Napaka, ker otroci ravno tako kot vsi ostali prenašajo virus. Pogoj PCT mora biti za vse ali pa za nikogar, drugače nima smisla.

Sem za prepoved vstopa v šolske prostore otrokom necepljenih staršev in takojšnjo ukinitev testiranja otrok normalnih državljanov.

 

Takoj podpišem vse , tudi odstranitev vseh opozorilnih znakov za zmanjšanje hitrosti pred šolami, takoj sem za odstranitev vseh hitrostnih ovir izpred šol, nobenih posebnih pogojev za ta male, naj hodijo sami iz šole…. naj naravna selekcija naredi svoje.

Vaših sončkov pa res ne smemo omejevat in travatizirat, saj jih boste kar sami.

Tudi podpišem, da šolanje ni obvezno, da ne bodo vaši sončki pod stresom.

 

Budale debilne.

Odgovor na objavo uporabnika
Moje mnenje, 07.11.2021 ob 20:21

Sem za prepoved vstopa v šolske prostore otrokom necepljenih staršev in takojšnjo ukinitev testiranja otrok normalnih državljanov.

 

A ti sploh veš, da so med necepljenimi ljudje, ki se zaradi različnih razlogov ne smejo cept, ljudje, ki jim je to odsvetovano, ljudje ki so preboleli!

Prov nč druzga ne delate kot se sprvljate na necepljene!

Odgovor na objavo uporabnika
333311, 07.11.2021 ob 21:23

A ti sploh veš, da so med necepljenimi ljudje, ki se zaradi različnih razlogov ne smejo cept, ljudje, ki jim je to odsvetovano, ljudje ki so preboleli!

Prov nč druzga ne delate kot se sprvljate na necepljene!

Aja pa lani smo 1 razred oddali pred šolo , iz šole pa smo klicali učiteljico po telefonu ali pod oknom in ga je poslala dol vrtčevske pa skozi terase…. Tko da tud če ne smemo starši v šolo se svet ne bo podrl men je blo še lažje 😀

Očitno smo anticepilci tolk  žleht da nas niti vitus ne prime! Najbolš da ostanemo doma 😛

Odgovor na objavo uporabnika
Neprijavljena, 07.11.2021 ob 17:02

Odgovor na objavo uporabnika
a ni bolje da so šole odprte, 07.11.2021 ob 15:44

Naj se testirajo, samo da šole ostanejo odprte!

Testi so še najmanj v tej korona situaciji.

Ne želim, da se otroci cepijo, niti ne želim, da so zaprti.

Ker smo trenutno v nezavidljivi situaciji s covidom, je testiranje pravzaprav odlična možnost, za ohranjanje odprte družbe ali vsaj normalnega šolanja, treningov in podobno.

Testiranje 3x tedensko ni zaradi preprečevanja okužb, ampak je le predpriprava na cepljenje. V decembru bo EMA odobrila cepljenje otrok nad 5 letom. Tako da jih boste kar lepo postavili v vrste.

Nisem proti testiranju, tudi zdaj smo se doma samotestirali. Ampak 3x tedensko testiranje zdravih otrok je neumnost. In ja v današnjih časih hodijo tudi otroci nad 12 let na PCR, ker s tem dobijo P, kar pomeni pol leta brez problemov.  Za tamale pa ne vem, ampak predvidevam da je tako kot včasih – v vrtec pridejo s smrklji do ust, kašljajo. Take bi bilo potrebno testirati, ampak ti bodo spet izpuščeni.

Pa še nekaj otrok star 6-7 let se ni sposoben sam stestirat.

Me pa zanima kako boste komentirali ker kljub 3x tedenskem testiranju otrok, okužbe ne bodo padle. Kakšen izgovor boste skupaj z vlado spet našli?

Ja bravo. Končno nekdo z razumom.

 

sj ne vedo kaj se dogaja, cepilne ovce sploh ne … tisti k se jim tole testiranje “ne zdi nič takega” pa tud ne … to je podlaga za več in več in več .. v planu je že cepljenje dojenčkov!!!

tale sralec SSDS ki tule trola bo pa tud ko bodo dojenčke hotel cepiti, rekel “ah, to ňi nič takega”

crkne naj

Vau, skoz več nas je :)))

Zmagujemo :)))))

Odgovor na objavo uporabnika
Testiranje, 07.11.2021 ob 13:01

https://otroknedamo.si/testiranja-otrok-ne-dovolimo?fbclid=IwAR33Onafw95qxCV9XTlqwliI-L3UhoSYeDlAoSmXqLzILNpIXK1qYq7cn8M

Kje pa lahko podpišemo ZA?

Odgovor na objavo uporabnika
KJE, 09.11.2021 ob 16:14

Kje pa lahko podpišemo ZA?

Klikneš link (ali skopiras v URL) in na desni spodaj vpises podatke …

Zmagujemooooo 🙂

Mmmm jaz bi se malo zamislila. Sem za testiranje starejših od 12 let. Te se lahko cepijo in so si sposobni poriniti sami palčko v nos (2 cm po navodilih proizvajalcev, globje si nosove vrtajo z prsti). Za mlajše je pa itak vprašljivo, kako zelo so se sposobni samotestirat oz. kako zelo jim bodo pri tem pomagali anticepilski starši.

Je pa oooogrooomno tudi na starših. Če pošljemo otroka, ki smrka in kašlja v šolo ali vrtec brez testa, ahhh saj ni Covid…. GROOOZA! Izpostavljati druge otroke Covidu, zato bi bili potrebni testi.

New Report

Close