Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek podpora slo družini

podpora slo družini

Vse socialne transferje ukinit, pa naj gredo lenuhi delat za 650 evrov. Dela je za vse dovolj.

Prvo, kar sem opazila, je to, da je hisa cista podrtija in to, da imajo ogromno mack. Druzina bi se nujno mogla preselit v neprofitno stanovanje, ker tako hiso obnavljat nima smisla, stran vrzen denar!

Kje so bili prej? Glih pred zimo so ugotovili, da je hisa zanic? Nikoli ne bom razumela, da eni delajo otroke neodgovorno, treba je premislit, ce se da prezivet vse, ne pa ko po tekocem traku. Ubogi otroci pa se pred kamero jih izpostavljajo.

S prstom v riti…

Slovenci smo med prvimi narodi, ki pomagamo vsem. Se spomnimo, ko so bile poplave pri južnih bratih, kolone tovornjakov je peljalo na poplavljene dele, hrano, obleke, tudi naši reševalci s psi so šli dol in iskali ljudi in reševali tudi živali. Osebno tudi jaz, več ne dajem humanitarnim organizacijam ampak osebno. Ker, če se pogleda vse države, kjer jim te humanitarne organizacije pomagajo ni nič boljše, veliko slabše. Oprah, saj jo vsi poznate, je s svojim denarjem naredila šole. In veliko ljudi, ki imajo ogromno denarja veliko boljše pomagajo, kot pa humanitarne organizacije. Ker zgradijo šole imajo vpliv, da se nekaj premakne v teh državah. Humanitarci pa samo hrana in v druge države jih pošiljajo, kjer so zbegani in ne poznajo kulture in se počutijo manjvredni.

Ne izmišljuj si.
[/quote]

Zakaj? Delaš v nasprotju z lastnimi željami? To je vendar čisto človeško.

Nek internetni trol napiše rasističen post, zaradi česar ti ne boš pomagala pomoči potrebnim? Resno?

Sem te pa imela za bolj zrelo od tega…

Nek internetni trol napiše rasističen post, zaradi česar ti ne boš pomagala pomoči potrebnim? Resno?

Sem te pa imela za bolj zrelo od tega…
[/quote]

Seveda, točno tako.

kar s epa zrelosti tiče…..Hja…kaže, da si ti tista s pol ure psiho-izobraževanja, he he.

New Report

Close