Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pofočkaj se!

Pofočkaj se!

A kdo od vas mogoče dela reklame za Mobitel. Mi je hudoooo znana tista, ko sta dva mulca gor. Ena izmed njiju je Asja in piše: Pofočkaj se!

hihihi kako je meni to smešno… le zakaj? :))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hi, hi, hi, hi, Lili, meni tudi, hi, hi!
Je pa dobra reklama, ane! To je tisto, kar je
skušal zajček razložit Lisjaku mende! Ka pomeni – pofočkati se. Mi smo se sicer drugače šli tole igrico: rekli smo: en, dva tri zame! Ali pa: prklovček zame! Pa je bilo, a meni je bolj všeč tale: pofočkati se!

Ej, krompirja nisi, ane? Je too much prevroče, ane? Al’ je pa blo?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

O ja, sem krompir. Sem se eno temo nižje tebi prilepila.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hja, sem že ugotovila in sem si zdaj mislila,
da si šla še ostanke iz kastrole pojest, heh!

Zdaj pa beri moj novi podpis, mi je pravkar kapnil in se smejim, da me kar raznaša! Da človek lahko tako zakomplirica….? Eh, se pardonjeram, ne človek, jaz sem zakomplicirala. Ma bom pustila danes, jutri grem v novo razmišljanje, ha, ha, ha!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Bemti, si zakomplicirala. Veličina? Okej, če ti tako rečeš, hihi

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

A vidiš Lili, zakaj bi bilo enostavno, če je lahko
zakomplicirano. Meni je vse zakomplicirano – vročina
me j….. , ker ne morem še v vrt, me lahko “kapeč”,
vrt pa čaka moje motike, plevel hiti rasti, da že ne vem
več, ali res pulim samo plevel, ali sem populila tudi
kaj tistega, česar naj ne bi. Pol pa grem v vrt, me pa mušice in komarji in kaj vem kakšna mrgolazen še tako obdelajo, da pridem nazaj, kot bi imela par kilogram več – vsa zabuhla in nabrekla tja, kjer bi bilo najmanj potrebno. Pravkar me kliče soseda, je prinesla pirčka, na, pol pa bo še teklo od mene kot od starega soda, ki počasi pušča, heh! Evo ti kmečkog života, bela cesta! Rovnica, motika … mušice, gnoj in ………birčka, birčka…….

Zvečer spet prilezem sem gori, važi! Pridite, nam bo lepo, kot malokdaj, bomo eno kolo zaplesali, z muco bova šli z belo rutico naprej, če se bom spotikala, me boste že pobirali, pa peli bomo, ja, močno in glasno bomo peli, morti me pride sosed pogledat, hik, hik!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

okej, Mariči. Na zdravje!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hehehehe, ziher je kej v povezavi.. z moitelom in Asjo… Ma Asja Mobitel al Si mobil?

Dober večer vsem … zaspancem hehehehehee

Jani, jap, jap, hura, jap, jap, hura, jap, jap,
huuuuuuuuuurrrrrrraaaaaaaaaaaaaaa!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kje si hodil, kje si bil,
da s’ večerjo zamudil,
mi smo pa kofetek “jedli”,
zate, Jani, nismo ved’li!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marička, evo.. šele zdejle smo pršli… z morja :)))) Sicer ni blo kakšnega kopanja.. spet sindikalni turizem pa to :))))

Jani želi Marički lep večer :)))

Uh.. sem jo že od zajčka slišal ja.. da se nisem javil kam in kako grem :))) No ja.. včasih je tud sporočit težko, ker… čas ni vedno na naši strani 🙂

Nazadnje, ko sem preverila, je imela Mobitel. Jep! Javlja se.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Saj nisi dolžan nikomur sporočati svoja pota,
nikar si s tem ne beli glave, to je tvoja in samo
tvoja stvar, le pogrešali smo te, to pa kot pribito
drži.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

No tako še jest se pofočkm..uha nažrta sem čezin počes..mmmm muca se je basala aha..ribicana žaru..pa ribica prekajena..uhhhhhhhhh njamsi…heheh zdej pa spat!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Orka dus, muca, ko te tako berem, bi rekel, da sva midva za skup… IN ves zakaj? cist kratko; NJAMSI, Njamsi….. Sam medicina od mene zahteva hujsanje, jaz pa tako rad papam! Kaj mi je za storit?

heheh zdej pa spat!!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Uf ježko, pojej – medicino, pol pa še, kar bo ostalo!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

No viš, pol je to pol to :))))))))

Jani želi vsem skupaj dobro jutro in en full vroč dan :))))))))))))))

p.s. Lili, kako tenstan krompir?

Heheheheheh tud prekajene ribe.. če bo šlo še noter!!!!

Jani ve, da prazna vreča ne stoji pokonci :))))

Ja, pa men so full všeč tkole, eno malo, eno
čisto miceno bolj okrogla bitja, ne tiste prave
štangice, tiso malček tkole zaobljeno, da glih
ne grejo roke okrog. In ko mene kdo objame, pravim hipotetično, de se nau zdej kdo
prestrašu, ko mene prijatelji objamejo, si v njihovem objemu želim prave in resnične varnosti, ne občutka, da moram zdaj jaz nekaj prijeti, da se ne sesuje in zaropota po tleh. In ne bom pozabila Štumpijevega objema, mater, ko sem se začela kar malce topiti, ne glede na njegov strah, da bo moral vložiti pri zavarovalnici zahtevo, da je bil po…….. in tako dalje, heh, heh, heh.

Oh, Jani, kje misliš da hodi naš Štumpi. Zdaj pa njega močno pogrešamo. Vidiš, tako je s tem forumom: kakor hitro eden izmagli, umanjka, kot umanjka en košček puzle v sestavljanki, kot umanjka en miceni, a najbrž najlepši košček mozaika, ki predstavlja neko celostno in prelepo podobo. In ta košček je zdaj tudi naš Štumpi. Paty je tu, BGV se najbrž kje odmara, dopustuje na motorju ….. levček razmišlja, katere besede bi revež uporabil, da bojo prave, Lisjak nekje za drevjem modruje in se bo oglasil, ko bo začutil potrebo ……. pa kaj bi, vsi manjkajo, posebej pa naša dva “ta glavna”, naš Brusko in naša Nikitka. Še dober, predragi Jani, da delamo vreme tu gori ane, da hodimo po stezici in jo glancamo, da ne bodo zašli, ko se vrnejo, da bodo našli to našo stezico tja v gmajno, ane?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija, tud men zadnje dni bolj poredko rata glancat poti naše gmajnice, pa vendarle…. Jaz mislim, da se vsak pokaže, ko ima čas in začuti potrebo po… nas :))) Toren, ni glih za obupat :)) Marija, lep dan in orenk žurko!!!

Jani je prejšnji dan kupil eno revijo in prebral vse o Marijinem lepem kraju hehehehehe. Duš veter… mate pa res.. lepo t’m gor :)))))

Ma ne morem verjet. Spet smo pri krompirju :))))

Še danes se mi sline cedijo za tistim včeraj. Njami!!!

Tudi tebi dobro jutro – pa ostalim tudi

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

OOOOOOOO ježek moj dragi…klinc pa medicina.veš ob takih dobrotah,ki jih mava rada midva tud medicina zamiži na obe okici..hehehe ….jaja sva za skup kaj si pa mislu..čakaj tud jest čakam..na priliko tisto tapravo aha mmmmm *********************************

Pa še neki pravim,če je taprav ali taprava ..pol se meša do nezavesti..potem tud medicine ni potrebno..hehehehTko zdej veva kaj nama je za storit! več mešanja..s tapravo žlico..hihihi Poljubčkeeee ježek..hej ježek dej povej ti men..zakaj se jest tko rada s teboj še prav posebej tkole lupčkam aaa??*****+++++++¸¸¸¸********¸¸¸¸¸¸*****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A pr tenstanem, he, he……

hihihi, ja zajček. A si že jedel tenstan krompir in ribo????? A to sploh paše skupaj?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

New Report

Close