Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pofočkaj se!

Pofočkaj se!

He, he, po mojem ne. Ampak če verjameš ali ne, zdajle kuham krompir v srajčki za stenstat. Pismo, sem bila včeraj lačna, ko sem brala ta krompir, zdajle ga bomo pa jedli. :)))
Najbolj paše šnicl z mal zoska, al pa dunajski al pa piščanec, pa evo zakon…govedina iz župe, te pa nimam ):

Kaj ti je za storit ??????????????????????

Zraven ribe gre lepo kuhan mlajši krompir, droben, pa ga potem posujem z čaki kaj je že, aja, z koprom in stisnem vanj malo limonce, uhuhu…pa peteršiljček drobno nasekljan….

heheh zajček moj pa znaaaahaaaaaaa!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Komu a meni? al tebi ..al nam vsem…hehe mi smo najboljši team…aha ker znamo mešat, papapat s taveliko žlico…jaja..če se pa še ker najde..naj prisede pa naj oooogrooooomno žlico prinese pa DOBER TEK!! hehehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hu, muci**** znam še kaj drugega, samo bom ježku pokazala a veš ? 🙂

heheh pametno,pametno…tiste prave adute- skrite je treba v zadnjem momentu razkriti..hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Wauuuuuuu, Jani, a resssssss, a reeeeeeessss!
A ni res luštno, a. Ti bom še kaj skenirala in poslala,
a prou, a, a prou?

Ja, je res lepo in nadejam se, močno se nadejam temu, da boste enkrat vsi Tjavendanovci to lepoto tudi videli in doživeli! Prav z vami bi jo rada delila, res!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ma neeeeeeeeeee.. spet riba :)))))))))))))))))))))))))))))

Jani ugotavlja, da je Lili mal… žleht in ji lahko pove.. da k ribi paše.. krompirjeva solata :)))))))))))))))))))) ( vuau.. kje sem zdej to našel ) :)))))))))))

Ja, Jani ****, ko nagaja zajčku, a ne ?
Priden Jani !

Ne, Lili ni žleht, samo zajčka je treba malo v akcijo spravit, hehehehe… drugače pa imaš prav. K ribi gre krompirjeva solata.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hja kaj si pa mislila moj bratec je kuhar..aha..je še mene nauču jaja

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, to še jaz vem, da Jani dobro kuha.
Enkrat sva, pa vi še ne veste, eno soboto skupaj kuhala govedino in riž….
To je pa najina skrivnost, ki je zdaj odkrita. In ker sva se še zaklepetala, je ilo potem potrebno hitro , hitro skuhati…..ha, ha, Jani se spomniš, kg govedine si imel, mene je bilo kar strah, kako jo boš spekel…

Hmm ke sem pa jets bla da nisme nič tega opazila..aaa a mata vidva ene druge kanale odprte..aa za posebne prilike hehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, veš, saj je že dolgo nazaj…bo Jani povedu :))))))))))))

hmmma mi je spomin začel kihat al kaj? hmmmmm

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

O, ne, samo tebe zraven ni bilo, sva res bila tam sama….sva se zmenila in se dobila tam…..tam kot ti in jaz včasih pozno zvečer…
le, da je bila takrat sobota in je bil dan…
no na klepetu, da ga ne spravim v kak zos….

Lili.. kako kaj.. ribe :))))))))))))))

Jani je vesel, da ima smisel za… solato :)))))))))))))) in želi Lili tud en full lep dan in službo s klimo :)))))))

Kaj sem tebe namuču? :)))))

Jani je vesel sestrce, ki ga obrajta :)))))))))))

Hahahahaha :))))))) ja se spomnim.. ampak, je blo potem to narejeno po skupnem receptu… goveđi odrezak u sosu, sa prilogom od riže :)))))))))))))

Jani je bil takrat zelo vesel zajčkovih nasvetov :))))))))

Naka :)))))))) nimava :))))

Tud spomin včasih.. kiha :)))))))) Ampak, je blo eno dolgočasno soboto…. nobenga ni blo nikjer, midva z zajčkom sva kofetkala in ker sem mel težave s kilo mesa, mi je dala izjemne kulinarične nasvete. Tko!!!

Eh.. kakšen zos :))) Zos sem potem takrat naredil… z zrezki :))))))) Čaki, mislim, da sme jest takrat bil neki.. boljestan?

Janiju tud mal spomin kiha :))))

Ne, ne, bil si zdrav ko vidra :)))))))
Prejšnji dan smo obdelovali tangice.
Doma si bil dežuren za kuho, ker si bil sam.

Pravzaprav je bil izjemen dan, ja :))))))

New Report

Close