Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pofočkajmo se na novem forumu!

Pofočkajmo se na novem forumu!

Še jaz, še jaz….

Lenča, stara 30 let, priznam, da sem že dve leti odvisna od foruma Starši staršem – zdaj Starševski čvek. In obljubim, da se ne bom poboljšala.

Sicer imam 3 otroke, stare 2,5 leti, 6 mesecev in najstarejšega, ki noče priznat, da je še otrok, 34 let.

Sem iz Ljubljane, neporočena in trenutno na “dopustu” (seveda, na porodniški, kot se pravilneje reče, ne pa porodniški dopust).

Lp, L.

Zadnje čase ne prav redno zahajam na ta forum, pa vseeno sem obiskovalka teh strani že od leta 2001 in sem mama 3 letnega nagajivca, oglašam pa se iz Lj, čeprav sem Primorka,
Lep dan vam želim vsem skupaj,
Darja

Glede na to, da je zadnji odgovor na to temo šele en teden star, si dovolim in se pofočkam.

Kitty, tliintlideset (kot pravijo moje starejše kolegice)
poročena 8 let
tavelka hči 7 let, tamauček 2 leti
Primorka, ampak na Vrhniki

Na forumu več kakor dve leti, včasih 24/7, zadnje čase pa tako poredko, strašno poredko, le ko me sestrica opozori na kakšno temo. Potem pa pol delovnika berem, kaj se je dogajalo zadnja dva tedna (sama svoj šef :), delam pa šele zvečer, ko gre mularija spat…

---------------------------------------- Prevajanje ni poklic, to je stanje duha. http://17slon.moj-album.com http://slovoni.blogspot.com

Kar 3 leta sem tu nekje.
36 let
otroci: 14,12,6, in 1 leto.
Forum: najzanimivejše branje in izbor

Goldi, stara 33 let, dve deklici skoraj 9 let in 6 let, iz okolice Logatca, v službi v Ljubljani.

Petka stara 32 let iz okolice Ljubljane
sinko star 16. mesecev
poročena
na forumu SS kakšni 2 leti

Stara 34 let.Poročena 10 let.Imam 2 otroka:10 in 5 let.Smo iz okolice Postojne,službeno pa po celi Sloveniji.
Na forum zahajam pogosto in tudi že zelo dolgo,sem pa med tistimi bolj tihimi gosti,le poredko se oglasim,saj me še vedno spremlja ena zelo neprijetna izkušnja z enega podobnega foruma.

Tana, 30 let, Ptuj
sinko – 3 leta in mož
na forumu od tag poletja, večinoma berem, a sem se nekajkrat že opogumila in tudi kaj napisala
LP

*Tanja
*večna Ljubljančanka
*36 let (aja? od kdaj…)
*poročena 7,5 let
*dva mladička: punčara dobra 4 leta in fantiček 2 leti
*forum odkrila pred zadnjo porodniško, rednejša neredna obiskovalka kakšne pol leta

Haj !
Mura,
Celjanka (odraščala v MB, živela tudi v LJ, zasidrala v CE)
30 let (še do konca novembra),
na koruzi,
dva razbojnika – starejši 2 leti, mlajši 7 tednov,

Na forumin med.over.neta še iz časa, ko sva z mojim koruznikom hodila na daljavo, ter skozi med ustvarjanjem družine in doma. Vendar ne pod istim nickom.

-Sem Keni
-25 let
-koruznica že 8 let (pa ne po svoji krivdi)
-sine je star 5 mesecev (trenutno pančka)
-sem iz zasavja
i-z foruma o nosečnosti sem se preselila sem in glej zlomka, saj tu je kar nakaj poznanih nickov:)

jasmi/jasminka
35let
8 mesečni sinko adrian
na forumu sem od novembra 2003

kirka;
gorenjka
26 let
poročena 2 leti
2 penzlna – 3 leta pa 5,5 m
tle se pasem od rojstva malega, prej pa na “nosečnost”-i

Trenutno mamica m, če se javim iz službe mamica (to mi je ostalo, ker sem se na enem forumu prijavila kot mamica dvoletnika, ker pa potem to ni bilo več aktualno, sem dvoletnika preprosto črtala in sem le še mamica-kako domiselno in izvirno, a ne?), prej sem bila tudi že vse sorti, se ne spomnim več, ker vsakič ko moj najdražji zamenja windowse, mi računalnik javi, da je že drug uporabnik s tem imenom….vidiš ga vraga…potem pa zamenjam nick….

primorka na mrzlem gorenjskem
obožujem knjige
diplomirana in vse kar zraven paše, pa še se izobražujemo, da bomo bolj pametni in lepi
krasnih 38 let
na koruzi
hči skoraj 13 in sin 2,5 leti
sem kukam in včasih kakšne nadvse pametne delim že skoraj tri leta

Jaz sem pa Tatjana, stara 28 let in imam 19 mesecev starega sinka Simona in ljubega moža Markota. Živimo in delamo v Ljubljani, čeprav smo po rodu Štajerci in malo Notranjci. Forum obiskujem toliko časa, kolikor je star najin sinko.

Tudi jaz….:-)

Ime mi je Katjuša(za vas NINJETKA) z mojim partnerjem imava hčerko NINO,ki je te dni dopolnila 19 mesecev.Tu gor dajem nasvete in klatim včasih velike neumnosti že 16 mesecev.Stara sem 26 let in z družino živim v okolici Nove Gorice.

lepo se imejte

l.p.Ninjetka ***************** Kdor ima dobro srce, ta ne potrebuje lepega obraza

Še ena Mariborčanka
stara sem 33 let (saj ne morem verjeti, da se jih je že toliko nabralo!)
poročena 2 leti
najin pikec je včeraj dopolnil 6 mesecev
sem zaposlena, a trenutno uživam (kateri dan bolj, kateri dan pa manj) na porodniškem dopustu
na forumih sem približno 1 leto, kmalu po tem ko sem naredila test nosečnosti, sem našla te strani na netu

A ste videli, koliko nas že je!

Pozdravček vsem.

<http://milamay.moj-album.com/>

Andreja je moje partizansko ime, sem Primorka v Ljubljani.
Moji so trije fantje, en je eno leto mlajši, drugi 29 let, tretji pa približno 35.
Bolj berem kot pišem.

Še ena bolj pri repu…
28 let na svetu
3 leta poročena
imam 3 mesece staro punčko
sodelujem od kar imamo punčko, vendar večinoma le berem, če lahko kaj pomagam, pa tudi napišem

še ena pri repu
marija
v kristusovih letih
hči 6 let in malček 2 meseca
na forumu odkar je malček, največkrat samo berem, če kdo kaj rabi tudi napišem 8 tudi jaz kaj rabim)
nisem redna, kolikor sem tu, imam malčka v naročju!!

Mariči --------------------------------------------------------------- "Človeško življenje je kot olimpijske igre. Nekateri postavljajo stojnice in mislijo na dobiček, drugi si prizadevajo za slavo, ostali pa so samo gledalci." (Pitagora)

ufa, kok nas je :))))

šele zdaj sem opazila, da se takole predstavljate….

Še jaz:
stara 33 let, poročena, trije frocki (od letos vsi šoloobvezni 🙂
hm, na med.over.netu pa od leta 2002, samo da sem bila prej prijavljena pod drugim imenom

pozdravčki :))

Gorenjka
stara 35 let
3 sončki (14 let-pubertetnik,4 leta-zmazanček,1 leto – princeska)
zaposlena(jutri grem prvi dan po porodniški v službo – GROOOZA!!!)
na forumu šele kak mesec, vendar se bom z veseljem ob večerih še naprej družila z vami

punce uživajte!!!! – dokler lahko

-prekmurka v Ljubljani
-31 let
-poročena 3 leta
-sinek 20 mes.
-zaposlena v KC Lj
-na forumu od l 2002(prej imela drugi nick)

Lp!

Še jaz, še jaz:
Karmen, pred dobrim mesecem dopolnila 30
primorka,
neporočena – na koruzi,
prvega sineka starega 4,5 mesece, ki je pravi zaklad in seveda mamina sreča,
Na forumu od nosečnosti, vendar prej bolj brala, več pa pišem odkar mam net doma – kake dva meseca.

42 let, dva mulčka 12 let, 21 mesecev, na forumih od marca 2003 (sedaj bolj poredko, ker sem v službi, zvečer pa …spim!)

New Report

Close