Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pofukane vile…

Pofukane vile…

Ejla gmajna moja…

Saško se vam s težavo oglaša, saj imam anulirano desno roko.
Hudič je vzel šalo in Bog me je pokaznoval za nedeljsko delo.

S fotrom sva nakladala gnoj….tisti pravi hlevski, na uni trosilc, pa ko sem jaz vzel zamah za fuknit vile gnoja gor, je foter že z njimi zamahnil in me z gnojnimi vilami napičil v desanko šakič, jebemti sudbinu jebenu….

Zdej sem na bolovanju…se hodim previjat in si dajat špunte proti tetanusu in une pizdarije, žrem antibiotike ipd…..za božji lon, se je moj izbrani zdravnik razsul na smučanju v ITA in ga tudi ni.
Največja zanimivost danes je pa bila, da sem v čakalnici nabasal na Gabriela, ki ga je tudi neki zvilo in sva si tam jamrala in si trdila…..

Mi je full zal, ker sem mislil ta teden ujet malo ritem tu gor, pa da malo obiščem sosede “brezveznjake” ki se jim že en čas čutim oglasit in dat časti ker so tudi na našem forumu tako lepo zasijali.

Ampak je pizdarija, ker so dela ki jih lahko delam in taka ki jih ne morem.
Tole sem spisal po velikih mukah….avto vožnja še nekako gre….najbolj pa trpijo razne igrice. Rokomet recimo, al pa igra z miško….

Pa še ena anti za Kebra…če ne bi bilo šnopca pri gomili, bi bil zdej že v mapi history, evo…..

Pozdravček prav vsem….možakarjem na zdravje, punčkam pa vročega cmoka na popka……

Sala Maleikum.

Saško!
Midva nisva še bila na vezi.
Sem pač iz podna,en štuk nižje.In ker ti nimaš možnosti prit dol v našo kletko,sem jaz od spodaj prišel k tebi!
Dejmo ga srat tako,da se vidi!Ej,slutim,da bomo mi ta dva naša foruma združli v prihodnosti,ker eni in drugi tako d(i)rkamo gor in dol po štengah,da smo včasih kar upehani.
zajček,ne brat!sav se dobila dva iz Vietnama!
Sp

Moj bog ! Moj bog ! Presunilo me je , ampak najprej nad naslovom teme .
Svinjsko ! Ko pridem do sape pišem dalje…

ha, ha ej …
sem odprla in me je kar streslo…
vedno hujši je Saško vedno hujši.
Ampak me je res zadel :)))))))))))))))))))))))))))))
dva iz vietnama , zdej bo cirkus…

zajček gre po vatko za v uhlje , ker ima občutek , da je na svinjski sledi…

Sprevrženc, kar mi oko na hitro prinese si taka poživitev za ta forum, kot Remus za kak avto….

Izgovoril si to, kar se meni že en cajt plete po glavi…

Če se globalizirajo tisti ki nas vsak dan jebejo, se dajmo še mi in združimo te forume :))))))))))))

Lepo te pozdravljam…bom drugič kej več napisal ker me kljuva v zapestji…

Sem opazil, da si iz krajev ki so zame brez primere na svetu.

Sej imaš prav zajček.

Gnoj smo trosila po njivi kjer bo krompir, pesa, repa ipd….kar bomo vse lapo skuhali svinjam in prascem, da bojo žrli…mi pa potem njih.

Bottom line…….karkoli človek dela, vedno je to v zvezi s prasci.

Ojej ojej…Oprosti ampak sem vsa solzna..od smeha sevede..Pa vem,nebi smela..ampak tole si enkrano spisal..
Piham tam kjer boli..Pih pih pih..da le ne bi bolelo preveč..Oh ti Saško ti..maš pa res srečo!

Da niso še tri dobre vile prletele…aa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čak mal , tole moram premislit :)))))))))))))))))))))))))))))

Saškooooooooooooo!!!! Ma…. je važno da je glava cela bemti… sej roka se bo pocelila, prsti se bodo spet zmigali in… je pa neki pozitivnega v vsem skupaj…. na šiht pa le ne bo treba :))))

Čimprej pocajtej pa.. se beremo :))

Joj…Saško…naj se tole hitro zaceli…predvsem čim manj bolečin in komplikacij…te crkljam veš to…ti ti revček…poglej v sončka tam zunaj in ti je takoj topleje…ni res???

Cmoka, da se hitro vrneš nazaj na forum! pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ojej !

Saj boš zdržal , saj si drvar 😉

Nikita pa je najpraj pomislila , da se je Saško spravil že na vilinska bitja , ker mu zemljanke niso več zadosti …

hahah…

Hvala za blago sapico muca….se priporočam še za u živo :)))))))))))))

Ja, Janči….sem pa imel eno prijetno misel poklicati te glih iz tega tedna na šihtu….no ja…pa sej valda ne boš vbejk pobejgno….

Zauh Jani.

Sonček ti si res pravi sonček :)))))))))))))))

Hvala za pockrlanje….Saško ne pozabi takega…..bom obilno vrnil čim bom malo bolj opravilno sposoben…

Cmokca zate….

Drvar pozdravlja svojo Nikitko in ji sporoča da ne bi imel prav nič proti kakemu kozmičnemu orgazmu s kakšno vilo….ker pri zemljankah mu zvezde ne stojijo preveč dobro…..čeprav ostalo stoji vse :))))

No…če mi že vilinka ne bi dala za f****…..bi mi mogoče pa vsaj kakšno željo izpolnila……

Saško…hvala…sonček te še malo pocrklja za lepo ninanje in pa-pa!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa pa sonček…se kej v priliki preberemo.

UUU ti si pa hiter…te rokce že bolje ubogajo…pa-pa pa hitro ninat!

pa še eno cmoko za lepe sanje,))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ma lahko me kličeš dopoldan al popoldan :)))), če me tisti trenutek ni… sem tuki čez pol ure ziher :))))

ojla Saško!!!

New Report

Close