Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pogledam skozi okno …

Pogledam skozi okno …

… vidim eno čudno belo stavbo, brez nobene pametne oblike (neka ovalno kvadratna reč) … par dreves, ki komaj čakajo, da jih kdo poseče … in nad vso to pustinjo … prelepo modro nebo … brez enega oblačka … Vsake toliko rahlo zapihlja vetrič in zamaje krošnje tistih dveh dreves … in zdi se, kot da bi ti mahale … Skoraj jim že pomaham nazaj, ko se zavem, da me ne morejo videt … nemreč drevesa nimajo oči …

Potem pogledam spet svojo pisarno … Hm … na polici je tista uboga rožica, ki je nisem zalila že skoraj cel mesec (še sedaj ne vem, kako je lahko živa … tolikokrat sem jo že pustila več mesecev brez vode) in me s svojimi povešenimi listi prosi, naj se je usmilim in jo zalijem … No .. mogoče jo bom potem … če se bom spomnila …

Pogledam mizo … uh … polno papirjev … praznih, polnih, cel kup nekih brezveznih pogodb, ponudb, predračunov, … Kaj naj z vsem tem … Uh … tukaj je tudi koledar … Zanimivo … do konca tedna ni napisano nič … se pravi … lahko uživam mir … :))) Jah … no … prav sigurno … Imam tak občutek, da se bo prav hitro napolnil ta koledarček … :(((

In sedaj pogledam naravnost predse … Monitor … Dolgočasno kvadraten … umazano bele barve (pa ne zato, ker bi bil umazan … ampak take barve je) … .. … … in pol pomislim … Osem ur na dan buljim v to hišto … ki poleg tega, da je ostudno dolgočasna … še SEVA … in potem se še čudim, da pridem domov zje*ana do amena in nimam volje za nič … !!!!!!

Da bi bla ta kišta vsaj kašne druge barve!!!!

——————————————————————-

No … drugače pa vsem želim en lep sončen dan in vam pošiljam en koš poljubčkov … :))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… lepo si napisala. Res, pa če ti je v tolažbo, čisto na istem sem…

Ja, pravzaprav te pa iščem, tvojo pomoč bi rabila – en lisjak me nekaj heca, pa bi rada razvozljala tole pentljo – a mi pomagaš?! Proooosim.

?????????????????? Ehm … z veseljem bi ti pomagala … samo čisto nič ne zastopim, kaj je problem …

Kakšen lisjak??? Kaka pentlja?????

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kaj tole pomeni?! :-))) (pa slovničnih napak ne prevajaj, prosim lepo)

Questa sera possiamo andare ballare, e doppo,forse anche qualcqua cosa piu seria,che te ne pensi?

Hvala, bom enkrat tvojo rožico namesto tebe zalila…prav?!

Allora … :)))))))) (torej) …

Čeprav je italijanščina taka, da sem se mogla sam smejat zraven … :)))) … pomeni približno nekaj takega …

“Danes zvečer bi lahko šla plesat in potem, mogoče, še kaj bolj resnega. Kaj praviš?”

Ho ho … žverči … :))))) … luštno to … :))))))) ;))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A si me nascala rojakinja!
Sp

????????? Zakaj … ???? Je pa res, da me tišči lulat … sam ne vem kaj ima to pri tem …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja žverčiju sem nekaj napisal po naše,pa se nisem preveč trudil s slovnico in ji tega nisem hotel prevest,pol je pa tebe vprašala in ti pred celim svetom to prevedeš,zraven še popljuvaš slovnico in jaz sem čist out.
Imej se!
Sp

Jah … Sprevžči … bog pomagej … Mar bi napisal po Bovško … pa po pravilno Bovško … namreč Italijansko ti res ne gre od rok … :)))) ;)))) Sam zaradi tega pa res ne smeš bit jezen … :))

Na žalost ne berem vseh postov, ker jih je preveč … tko da nisem videla, kje si to pisal … Čene ji ne bi prevedla … :(((( Soooooooooooooooorrrrči …

A mi oprostiš? Plosim plosim plosim plosim …

“Se mi perdoni FORSE andro io a ballare con te … Che ne pensi?” :))))

Cmooooooooooooooooočka …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Žie dobro!Buom upruostu!
Vieš kej!Kar sm se jes uču taljanščino,je žie skori duajst liet an člobk marskej u tm cajte puzabi.
drgači pa,sej be šu s tabo rajet,pa sm tak štuor,de be te u hipe use dou padlo.
Kontent?
Tuoj ti’s liepa!
Sp

:))))))))))))))))))) Ej … tup je bluo pa tkuo lejpu povjedanu, de’j še jst ne’b znala bujš … Taku taku … kar taku gouor … :)))))))))))))

A de’s štuor prauš … Hm … po’l s pa tak ku muoj mišek … :)))))))) ;)))))))

Zdele sem pa kontenta, ja … :))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Lep popoldan dol v GO!
Sp

Lep popoldan tudi tebi tam gor na Bovškem.

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close