Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pogledam v karte

Pogledam v karte

Najlepša hvala!

Smem še vprašati, kako bo šlo s financami, ker sem imel pred časom finančne težave z bližnjo osebo.

Hvala in LP.

Finančno vam dobro kaže, lp

Hvala lepa in vse dobro!

LP.

Zatipk: manjka vsaj za denar jih ne nateguješ.
[/quote]Prenehaj
Nobenmu noče nič slabega.
Morda ljudje potrebujejo samo lep nasvet, ki je vedno dobrodošel.
Takšne negativneže, kot si ti, že v virtuali začutiš, zato se sam spokaj in jo pusti pri miru.
Nobenmu ne obljublja milijonov in zadetkov zato ne smeti teme.
Je prav fajn brat njene odgovore!
Brez kart ti svetujem skuliraj se!

Zanima me, če bom kmalu dobila službo in če mi bo všeč?

Proosim. Hvala.

Boste dobili službo, vam bo všeč, samo boste pa zelo vpeti in bo veliko dela, lp

Žal ste me preskočili (na 5. strani)

Boste dobili službo, vam bo všeč, samo boste pa zelo vpeti in bo veliko dela, lp
[/quote]

Hvala 🙂

Mogoče še enkrat.

Mene pa zanima glede ljubezenskega področja. Pred leti sem spoznala fanta, ki mi je bil všeč in mi je še vedno, čeprav ga že zelo dolgo nisem srečala.

Nimam posebnega vprašanja, se veselim vsakega odgovora. 🙂

Hvala in lp. 🙂

Bom uspela do konca tega leta prit z denarjem vsaj na čisto nulo. Me moški s katerim sem povezana na poseben način ljubi, bi znala ta čustva bit temelj za romantično zvezo enkrat ko bom pripravljena?

ja, si bil.
[/quote]

Kje imaš vest?
👎

Zadeva je bila prekinjena z vaše strani, ker se je on odločal med vami in nekom. Kaže pa možnost obnovitve, vrata niso dokončno zaprta na nobeni strani.
[/quote]

Hvala. točno tako je stvar potekala…

Kako mi kaže z boleznijo oz. ali ne bo nepredovala.

Prosim če lahko pogledate še meni ker čakam odgovor od dopoldne

Zanima me glede službe zame in ženo Ali zamenjati ali vztrajati do kakšnega napredovanja in kako nam kaže finančno.

Hvala

Hvala za odgovor. Prosim ali so mi zadeli z zdravilom, mi bo prijelo oz. delovalo, da se mi bolezen ne slabša.


Vsi odgovori uporabnice Readmi so NAPAČNI! Namesto nje sem jaz pogledala v tolmun resnice in odkrile so se sledeče reči:

Dobiš jo v manjšem prostoru, kjer se boš znašla po nujnosti in ne bo opcije za zapustitev. To se zgodi 17. novembra.
[/quote]

Odlično, najlepša hvala za odgovor :). Če bom še kdaj kaj potrebovala, vem kam priti .

Zivjo,

Sem pisala ze vceraj, tako da prosim za en komentar glede ljubezni.
Hvala! *

Hvala❤️

Mene pa zanima kdaj pride moj sanjski, oz. moški ki me bo vreden in bo res zanesliva oseba, to kar si jaz želim, kemijo in zanesljivost od partnerja v dobrem in slabem, ker si s kom drugim ne predstavljam skupaj življenja. Pa za službo – se kaj odpira jeseni? Hvala.

Kako mi kaže zdravje, prosim?

Upam da dobita oba svojo zlobo nazaj v oblki nesrece svojega otroka itd… norcevat se je iz stisk drugih najlazje. Jaz vama dvema nisem nardila nic.! Ali pac?
[/quote]

To je pa bilo narobe razumljeno. Se sploh ne norčujem! Ravno obratno… če se je oglasil, je že priložnost za to, kar iščeš…kdo ve, lahko je res pravi… jaz ne vem, samo bi bilo pa zanimivo, kajne? Brez zamere.


Proti koncu decembra srečaš človeka (Neslovenca), s katerim se zaljubita in v roku 10 mesecev preide v resno zvezo. Zanosiš. Pri otrokovih 5 letih se zgodi huda manipulacija s strani njegove sestre, zaradi česar te iz njegove družine izženejo, z otrokom ostaneš v zvezi večinoma po skypu, v živo ga boš do njegovega 17. leta redko videvala. Po smrti v njegovi družini se ponovno zbližate, a ne boš opazila, da večinoma zato, da financiraš njihove dolgove, tudi tiste, nastale z rojstvom treh moževih otrok z drugimi ženskami.
[/quote]

Prosim, če osebe, katerih osebni IQ je manjše od IQ amebe (tolmun globoke resnice, princ na belem konju in podobni “kreteni”) nehajo smetiti te teme in se norčevati iz uporabnice Readmi, ki je hotela samo pomagati in dati nekaterim duševni mir. Če v to ne verjamete, lahko to temo preskočite in se ubadate z vam pomembnimi stvarmi.
Readmi, hvala ti za trud in mir, ki ga daješ nekaterim uporabnikom, ki ga potrebujejo!!!

Prosim, če osebe, katerih osebni IQ je manjše od IQ amebe (tolmun globoke resnice, princ na belem konju in podobni “kreteni”) nehajo smetiti te teme in se norčevati iz uporabnice Readmi, ki je hotela samo pomagati in dati nekaterim duševni mir. Če v to ne verjamete, lahko to temo preskočite in se ubadate z vam pomembnimi stvarmi.
Readmi, hvala ti za trud in mir, ki ga daješ nekaterim uporabnikom, ki ga potrebujejo!!!
[/quote]

Prosim, če osebe, katerih osebni IQ je manjše od IQ amebe (tolmun globoke resnice, princ na belem konju in podobni “kreteni”) nehajo smetiti te teme in se norčevati iz uporabnice Readmi, ki je hotela samo pomagati in dati nekaterim duševni mir. Če v to ne verjamete, lahko to temo preskočite in se ubadate z vam pomembnimi stvarmi.
Readmi, hvala ti za trud in mir, ki ga daješ nekaterim uporabnikom, ki ga potrebujejo!!!
[/quote]

Tarot je energija, kaže rešitve in nasvete, nič slabega, lahko noč vsem❤️

Tarot je energija, kaže rešitve in nasvete, nič slabega, lahko noč vsem❤️
[/quote]

Da, Readmi, Tarok se že uporablja več kot 2000 ali več let v takšni ali drugačni obliki in veseli me, da skušaš ljudem pomagati in jim svetovati.
lahko noč tudi tebi. Upam, da boš še naprej pomagala tu in svetovala (ne jemlji si k srcu, ker se nekateri, ki tega ne razumejo, temu norčujejo. Sicer pa sama veš, da karma poskrbi za vse…

New Report

Close