Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poglejte kako perverzijo z otroki so si privoščili španski istospolni aktivisti

Poglejte kako perverzijo z otroki so si privoščili španski istospolni aktivisti

govoriš zelo tehnično, kot da taki ljudje nimajo čustev, nimajo pravice izrazit kako se počutijo oni.
pa ne gre samo za hemafrodite, gre za vse, ki se v svojem telesu ne počutijo tako, kot okolica od njih pričakuje.[/quote]
Absolutno lahko povedo, kako se počutijo v svojem telesu, vendar pa tega kot dojenčki še ne zmorejo. Zato je čisto prav, da se v njihovem imenu ne odločamo mi in jih predelujemo po svojih merilih, temveč sledimo genotipu, nato pa naj oseba, ko je dovolj stara, pove, kaj čuti.[/quote]

Ampak v družbi taki ljudje, ki imajo težave s svojo spolno identiteto, še vedno veljajo za duševno bolne. In to je še lep izraz, saj lahko velikokrat ravno na MON-u preberemo, kaj si ljudje mislijo o takih ljudeh, ki čutijo drugače od večine.

govoriš zelo tehnično, kot da taki ljudje nimajo čustev, nimajo pravice izrazit kako se počutijo oni.
pa ne gre samo za hemafrodite, gre za vse, ki se v svojem telesu ne počutijo tako, kot okolica od njih pričakuje.[/quote]

Torej če tako vzamemo je ta reklama po eni strani zelo dobra. Odvisno kako je gledamo. Kajti ne poznam človeka, ki bi se sprejemal v celoti in ki bi bil zadovoljen sam s seboj in zaradi tega imajo skoraj vsi ljudje na tej zemlji probleme katere okolica noče ali ne razume saj tudi lastni starši ne razumejo svojih otrok in otrok se razvija kakor ima pač možnost glede na okolje. Torej vsi ljudje ne samo ljudje, ki se ne sprejemajo zaradi spola, ki ga imajo, Se mi zdi vsaj po mojem občutku, da ljudje najmanj sprejemajo še vedno duševne bolnike. Kruto ampak resnica. Ob sebi bi raje imeli zdravega transa kot pa duševnega bolnika. In tu upam, da bodo v tej reklami videli ljudje, da je izogibanje, poniževanje, odmikanje od ljudi največje zlo, kar delamo sočloveku.[/quote]

to, da se nekdo v svoji koži ne počuti najbolje, je pa povsem prepričan o svoji spolni identiteti, je nekaj povsem drugega o tega, da se človek ne more poistovetit s svojo spolno identiteto, ker dejansko čuti, da ni to, kar kažejo njegovi spolni organi.

glede nesprejemanja drugih človek samo pokaže, kako zelo omejen je on sam.


Absolutno lahko povedo, kako se počutijo v svojem telesu, vendar pa tega kot dojenčki še ne zmorejo. Zato je čisto prav, da se v njihovem imenu ne odločamo mi in jih predelujemo po svojih merilih, temveč sledimo genotipu, nato pa naj oseba, ko je dovolj stara, pove, kaj čuti.[/quote]
Ampak v družbi taki ljudje, ki imajo težave s svojo spolno identiteto, še vedno veljajo za duševno bolne. In to je še lep izraz, saj lahko velikokrat ravno na MON-u preberemo, kaj si ljudje mislijo o takih ljudeh, ki čutijo drugače od večine.[/quote]
Jaz pišem o ljudeh z ambivalentnimi spolovili in o testikularni feminizaciji, kar ni nujno povezano s težavo v spolni identiteti. Napisala sem smernice, kako naj strokovnjaki s takšnimi osebami ravnajo, da jih ustrezno usmerijo in preprečijo kakršnekoli težave.
V resnici pa ima večina ljudi, ki ima težave s spolno identiteto, popolnoma normalno razvite notranje in zunanje spolne organe. Moj prvi odgovor je bil namenjen izključno Barci (in ni bil del obravnavane teme), ker je dajala vtis, kot da se vsako leto rodi po deset hermafroditov, pri katerih se potem starši in zdravniki odločijo, kateri spol imajo rajši – kar seveda ni res in se ne dogaja.

“Obstajajo punce s penisi in fantje z vaginami. Tako preprosto je. Večina jih na dnevni ravni doživlja stiske, ker družba zanika njihovo realnost. Govorimo o njih. “
Tu je govora o perverziji, malokdo pa se vpraša ali je to dejstvo ali ne. Če to ni dejstvo, je perverzija, če pa je dejstvo, potem je pa perverzija zanikanje tega dejstva.
Mislim da ima večina nas srečo, da smo fantki s penisi in punčke z vaginami. In si kaj drugega ne znamo niti predstavljati (kot si težko predstavljamo, kako je življenje in dojemanje nekoga ki je slep ali gluh),
In test, ali je nekdo ženska ali moški, se nam zdi nadvse preprost, po poslancu: “Preglejte jim mednožje!”
A sem slišal, da imajo z nekaterimi atleti/atletinjami precejšnje probleme pri ugotavljanju, ali je moški ali ženska. Torej morda zadeva le ni tako enostavna.
En nad mano je tudi jasen – tega je zanemarljivo malo. Zanima me, od kod mu to. Če hkrati (z večinsko podporo) ne želi nikomur priznati, da se je pač počutiti žensko v moškem telesu (ali obratno), tudi možno. In nekateri pač se. Lahko rečemo da so “prizadeti”, da “niso normalni” (če je “normala” res 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moški in 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ženska pač res niso “normalni”). Toda, ali nas to, da nekaterim med nami pač ni dano, da so “normalni” res ogroža? Nas avtisti, ljudje z Downovim sindromom, slepi, gluhi ogrožajo?
Nekoč v davnini (100 in več let nazaj?) so tudi njim odrekali marsikatero osnovno človeško pravico (celo do življenja). Verjamem da bodo čez nekaj 10 ali pa 100let ravno tako z gnusom gledali na naše sedanje (ne)razumevanje spolnih “nenormalnosti”


Ampak v družbi taki ljudje, ki imajo težave s svojo spolno identiteto, še vedno veljajo za duševno bolne. In to je še lep izraz, saj lahko velikokrat ravno na MON-u preberemo, kaj si ljudje mislijo o takih ljudeh, ki čutijo drugače od večine.[/quote]
Jaz pišem o ljudeh z ambivalentnimi spolovili in o testikularni feminizaciji, kar ni nujno povezano s težavo v spolni identiteti. Napisala sem smernice, kako naj strokovnjaki s takšnimi osebami ravnajo, da jih ustrezno usmerijo in preprečijo kakršnekoli težave.
V resnici pa ima večina ljudi, ki ima težave s spolno identiteto, popolnoma normalno razvite notranje in zunanje spolne organe. Moj prvi odgovor je bil namenjen izključno Barci (in ni bil del obravnavane teme), ker je dajala vtis, kot da se vsako leto rodi po deset hermafroditov, pri katerih se potem starši in zdravniki odločijo, kateri spol imajo rajši – kar seveda ni res in se ne dogaja.[/quote]

Kadar pride do neskladja bioloških znakov spola, brezprizivno mnenje podajo zdravniki« in interseksualne dojenčke – v slovenski endokrinološki evidenci je zabeleženih štirideset interseksualcev, torej eden do dva dojenčka letno – spremenijo v ženske ali moške.
http://www.ljudmila.org/siqrd/fglf/26/spol-interseks

http://dk.fdv.uni-lj.si/diplomska/pdfs/zadnik-tonja.pdf
stran 24 cca 2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}


Jaz pišem o ljudeh z ambivalentnimi spolovili in o testikularni feminizaciji, kar ni nujno povezano s težavo v spolni identiteti. Napisala sem smernice, kako naj strokovnjaki s takšnimi osebami ravnajo, da jih ustrezno usmerijo in preprečijo kakršnekoli težave.
V resnici pa ima večina ljudi, ki ima težave s spolno identiteto, popolnoma normalno razvite notranje in zunanje spolne organe. Moj prvi odgovor je bil namenjen izključno Barci (in ni bil del obravnavane teme), ker je dajala vtis, kot da se vsako leto rodi po deset hermafroditov, pri katerih se potem starši in zdravniki odločijo, kateri spol imajo rajši – kar seveda ni res in se ne dogaja.[/quote]

Kadar pride do neskladja bioloških znakov spola, brezprizivno mnenje podajo zdravniki« in interseksualne dojenčke – v slovenski endokrinološki evidenci je zabeleženih štirideset interseksualcev, torej eden do dva dojenčka letno – spremenijo v ženske ali moške.
http://www.ljudmila.org/siqrd/fglf/26/spol-interseks

http://dk.fdv.uni-lj.si/diplomska/pdfs/zadnik-tonja.pdf
stran 24 cca 2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}[/quote]
Tale zmazek je pisala oseba, ki nima niti malo pojma o medicini, in še to 10 let nazaj. V resnici govori o osebah z neprimerno razvitimi zunanjimi spolnimi organi. Tega se pri dojenčkih ne spreminja, zdravi se starejše osebe – če je to potrebno. Recimo prevelik klitoris se povleče v trebušno votlino.


Jaz pišem o ljudeh z ambivalentnimi spolovili in o testikularni feminizaciji, kar ni nujno povezano s težavo v spolni identiteti. Napisala sem smernice, kako naj strokovnjaki s takšnimi osebami ravnajo, da jih ustrezno usmerijo in preprečijo kakršnekoli težave.
V resnici pa ima večina ljudi, ki ima težave s spolno identiteto, popolnoma normalno razvite notranje in zunanje spolne organe. Moj prvi odgovor je bil namenjen izključno Barci (in ni bil del obravnavane teme), ker je dajala vtis, kot da se vsako leto rodi po deset hermafroditov, pri katerih se potem starši in zdravniki odločijo, kateri spol imajo rajši – kar seveda ni res in se ne dogaja.[/quote][/quote]

Kadar pride do neskladja bioloških znakov spola, brezprizivno mnenje podajo zdravniki« in interseksualne dojenčke – v slovenski endokrinološki evidenci je zabeleženih štirideset interseksualcev, torej eden do dva dojenčka letno – spremenijo v ženske ali moške.
http://www.ljudmila.org/siqrd/fglf/26/spol-interseks

http://dk.fdv.uni-lj.si/diplomska/pdfs/zadnik-tonja.pdf
stran 24 cca 2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

In se potem tak postopek pred njimi skriva celo življenje? Dvomim, da potem še kdo spremlja
njihovo življensko pot …

Torej če tako vzamemo je ta reklama po eni strani zelo dobra. Odvisno kako je gledamo. Kajti ne poznam človeka, ki bi se sprejemal v celoti in ki bi bil zadovoljen sam s seboj in zaradi tega imajo skoraj vsi ljudje na tej zemlji probleme katere okolica noče ali ne razume saj tudi lastni starši ne razumejo svojih otrok in otrok se razvija kakor ima pač možnost glede na okolje. Torej vsi ljudje ne samo ljudje, ki se ne sprejemajo zaradi spola, ki ga imajo, Se mi zdi vsaj po mojem občutku, da ljudje najmanj sprejemajo še vedno duševne bolnike. Kruto ampak resnica. Ob sebi bi raje imeli zdravega transa kot pa duševnega bolnika. In tu upam, da bodo v tej reklami videli ljudje, da je izogibanje, poniževanje, odmikanje od ljudi največje zlo, kar delamo sočloveku.[/quote]

to, da se nekdo v svoji koži ne počuti najbolje, je pa povsem prepričan o svoji spolni identiteti, je nekaj povsem drugega o tega, da se človek ne more poistovetit s svojo spolno identiteto, ker dejansko čuti, da ni to, kar kažejo njegovi spolni organi.

glede nesprejemanja drugih človek samo pokaže, kako zelo omejen je on sam.[/quote]

Jaz gledam človeka preko njegovih dejanj. Če bi bil moj sosed naprimer gay in bi vsak dan pijan razbijal po vasi ga ne bi tolerirala. Pri tej skupnosti LGBT gredo včasih preko meje torej gay, ki razbija, ki je alkoholik, ki muči, ga je treba tolerirati drugače smo rasisti ….in bomo mi obsojeni. En primer je iz Zda, ko je človek pač bil je gay pa kaj, pobijal mačke, mučil no in so ga sosedi prijavili in ta človek je pred sodnikom rekel, da ga sovražijo, ker je gay. In so bili obsojeni pač sosedje denarno. Kasneje je najbližji sosed posnel kako muči živali nesel na policijo in naslovil posnetek na sodnika in rekel zdaj pa povejte ga obsojam ker je gay ali ker so njegova dejanja primitivna. Primer je ostal nerešen in še danes ta človek muči živali. . Torej če imam za soseda gaya, transa, hetero in muči živali v nobenem primeru tega jaz ne bom tolerirala. V tej LGBT skupnosti pa moramo gaya, transa kljub temu tolerirati hetera pa ne. Vidiš to me moti pri njih. Drugega nič. Da zelo v skrajnost hodijo. Zato veliko lezbik in gayev ne podpira te skupnosti. Tukaj bodo morali veliko stvari spremeniti ampak zdaj nekako še vozijo naprej slej ko prej se pa to konča potem bodo pa spet užaljeni. Namesto, da bi se malo spremenili. In ne bi videli povsod grožnje in straha.

http://www.24ur.com/ekskluziv/tuja-scena/foto-slavna-transseksualna-manekenka-se-je-slekla-do-golega.html

to, da se nekdo v svoji koži ne počuti najbolje, je pa povsem prepričan o svoji spolni identiteti, je nekaj povsem drugega o tega, da se človek ne more poistovetit s svojo spolno identiteto, ker dejansko čuti, da ni to, kar kažejo njegovi spolni organi.

glede nesprejemanja drugih človek samo pokaže, kako zelo omejen je on sam.[/quote][/quote]

Jaz gledam človeka preko njegovih dejanj. Če bi bil moj sosed naprimer gay in bi vsak dan pijan razbijal po vasi ga ne bi tolerirala. Pri tej skupnosti LGBT gredo včasih preko meje torej gay, ki razbija, ki je alkoholik, ki muči, ga je treba tolerirati drugače smo rasisti ….in bomo mi obsojeni. En primer je iz Zda, ko je človek pač bil je gay pa kaj, pobijal mačke, mučil no in so ga sosedi prijavili in ta človek je pred sodnikom rekel, da ga sovražijo, ker je gay. In so bili obsojeni pač sosedje denarno. Kasneje je najbližji sosed posnel kako muči živali nesel na policijo in naslovil posnetek na sodnika in rekel zdaj pa povejte ga obsojam ker je gay ali ker so njegova dejanja primitivna. Primer je ostal nerešen in še danes ta človek muči živali. . Torej če imam za soseda gaya, transa, hetero in muči živali v nobenem primeru tega jaz ne bom tolerirala. V tej LGBT skupnosti pa moramo gaya, transa kljub temu tolerirati hetera pa ne. Vidiš to me moti pri njih. Drugega nič. Da zelo v skrajnost hodijo. Zato veliko lezbik in gayev ne podpira te skupnosti. Tukaj bodo morali veliko stvari spremeniti ampak zdaj nekako še vozijo naprej slej ko prej se pa to konča potem bodo pa spet užaljeni. Namesto, da bi se malo spremenili. In ne bi videli povsod grožnje in straha.

Uzakonjene enake prvaice in dožnosti, bi jim vzele vetra iz jader 🙂

Vse lepo in prav ,ampak gledati otroka kako trpi v telesu ki se ne počuti dobro ker ne sme nobenemu povedati ali pokazati tudi ni enostavno..Treba je to dozivet in upam ,da ne boste med temi starši ,ki bodo to dozivljali in sotrpeli z otrokom.

New Report

Close