Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poglejte, kako se slovenski muslimani norčujejo iz kristjanov

Poglejte, kako se slovenski muslimani norčujejo iz kristjanov

Zdaj imajo ženske prevec pravic in so zaslepljene s feminizmom. Jezikajo moskim, ne marajo kuhati in skrbeti za druzino, same hodijo po mestu brez nadzora in se ljubijo z drugimi moskimi, namesto da bi bile zveste samo svojemu, ne zelijo imeti otrok in posledicno je rodnost majhna ipd. Tako ne bo slo vec dolgo. Islam jih bo spravil v red in jim vrnil njihove naravne pravice nazaj. Je pa res, da obstajajo tudi kazni, ce se zenska dolocenih pravic ne drzi.[/quote]

Naravne pravice? Sanjaj! Islama tukaj ne bo, za časa mojega življenja zagotovo ne. Za moje otroke pa že več ne vem, na veliko žalost. Imejte islam, kjer čte, pejte na Bližnji vzhod, v Afriko… ali pa se ravnajte po normah gostiteljev.[/quote]
Ne bodi prepeč prepričan. Sploh se pa to hitro spremeni.

Naravne pravice? Sanjaj! Islama tukaj ne bo, za časa mojega življenja zagotovo ne. Za moje otroke pa že več ne vem, na veliko žalost. Imejte islam, kjer čte, pejte na Bližnji vzhod, v Afriko… ali pa se ravnajte po normah gostiteljev.[/quote]
Ne bodi prepeč prepričan. Sploh se pa to hitro spremeni.[/quote]
Se bomo potrudile, da ga ne bo. Bomo pokazale musličem in vsem domačim se.ronjam, da si pravic ne bomo pustile več vzeti. Domači s.ralci jih boste pa se posebej fasali – najprej od teh musličev, potem pa se od nas! Kdo pa bo sploh dolgo gledal takšne zgube, ki samo onesnažujejo zemljo? Noben prav dolgo 🙂


Ne bodi prepeč prepričan. Sploh se pa to hitro spremeni.[/quote]
Se bomo potrudile, da ga ne bo. Bomo pokazale musličem in vsem domačim se.ronjam, da si pravic ne bomo pustile več vzeti. Domači s.ralci jih boste pa se posebej fasali – najprej od teh musličev, potem pa se od nas! Kdo pa bo sploh dolgo gledal takšne zgube, ki samo onesnažujejo zemljo? Noben prav dolgo :-)[/quote]
Poskusiš lahko…

A je danes kakšen poseben dan? Toliko zakompleksanih luzerjev, ki udrihajo čez ženske in po tihem navijajo za islamizacijo, že dolgo ni bilo tako glasnih. Kaj ste eni res tako naivni, da verjamete, da boste pa tako res kam več vredni? Ne se hecat no, saj ste samo neverniki in tako popolnoma ničvredni – kljub temu, da ste izbranega spola 🙂
Kot je že nekdo napisal – a resno drkate na to, da boste imeli ženske sužnje? Za kaj se pa imate? Če se vam tič dvigne samo tako, de žensko ponižujete, ste psihopati, ne pa dedci. Pravi dec se ne ne počuti ogrožen, pač pa si najde normalno, zrelo žensko. Če bi rad bil gospodar, pa si nabavi psa. Mislim, kakšni dripci ste eni…


Stran vehabij špehabij. Luzerji, obsojeni na propad….


Ti meni repliciraš, ali kar na približno?


Ti meni repliciraš, ali kar na približno?[/quote]
?!? A se najdeš med drkači? Če ja, potem tudi tebi. Sicer pa vsem ostalim brezjajčnim oboževalcem islama. 🙂


Ti meni repliciraš, ali kar na približno?[/quote]
?!? A se najdeš med drkači? Če ja, potem tudi tebi. Sicer pa vsem ostalim brezjajčnim oboževalcem islama. :-)[/quote]
Niti ne preveč.

Odgovor na objavo uporabnika
8. marec, 27.08.2016 ob 21:01

Zavračajo boj za ženske pravice. Fuj in fej!!!

https://islam.si/ne-zelim-cestitke-za-8-marec/

 

New Report

Close