Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poglejte kakšna je povprečna dolžina penisa med erekcijo po posameznih državah

Poglejte kakšna je povprečna dolžina penisa med erekcijo po posameznih državah

Samo res ne vem, kdo goga prepričuje in kdo v to neresnico verjame. Moški verjetno noben, kar je prav, ženske pa tiste, katere imajo enega z minimalčkom, pa lažejo same sebi, verjamejo pa v to itak ne. Seveda za kvaliteten spolni odnos sama dolžina in debelina ni zadosti, je pa nek zmeren standard velikosti kar predpogoj, da se seksa dobro. Ali drugače, z malim bo seks vedno slab, z veliki pa je lahko dober ali slab. Ker mene razni kuningulitisi in petingi in pripomočki in ne vem kaj še vse ne zanima nič. Zame to seks ni.[/quote]
Podpis pod to.10 centimeterski ni za uporabo pa ,če se postavimo na glavo.[/quote]

:))))

Haha, jaz sem že ena tistih, ki kvari statistiko. A kaj pa čem, tko mi je blo dano in to mam :))

Tako kot so kurci raznoliki, so tudi pičke. Desetcentimetrski kurci so za desetcentimetrske pičke. Ti imaš očitno večjo.[/quote]

10 cm morda lahko zadovolji kakšno 140-150 cm kitajčico, japončico, korejčico ipd., normalno grajenih žensk pač ne.

Tako kot so kurci raznoliki, so tudi pičke. Desetcentimetrski kurci so za desetcentimetrske pičke. Ti imaš očitno večjo.[/quote]

10 cm morda lahko zadovolji kakšno 140-150 cm kitajčico, japončico, korejčico ipd., normalno grajenih žensk pač ne.[/quote]Po tvojem strokovnem mnenju verjetno Darja Švajger (153 cm) in Nuša Derenda (154 cm) nista normalno grajeni ženski?

Haha, jaz sem že ena tistih, ki kvari statistiko. A kaj pa čem, tko mi je blo dano in to mam :))[/quote]

Madonca bi jaz ljubkoval tiste tvoje krasne prsi :))))

Ps. imam pa nadpovprečnih 13.7 cm :))))

Ženska, mene se zdi, da ti ne hodiš k maši? 🙂 Kdo te bo poročil potem? ;)[/quote]

Za poročit se mi ne manjka kandidatov. Oni bi se že z mano pa se jaz nočem z njimi. Imam doma enga kandidata, ki mi vsake tolko čisto slučajno reče “kdaj misliš ti tvoj priimek v mojga spremenit?” hehe. Enkrat je nekaj zame klical pa unim poleg mojega imena kaj njegov priimek dodal :)[/quote]

Mah, saj si še skoraj otrok, pred vrati 30-tih, pa še kuhat se moraš naučiti, da moški ne bo lačen ali pa da ti ne bo uhajal k drugi na kosilo. Glavno da si dobra pri drugih gospodinjskih opravilih.

Jutri greva z Modrim k nedeljski maši, te vzameva s sabo v uk in te malo ‘sprifama’, pokaževa, kako se grah češe. Potem pa namesto goveje župe po farni maši, boš za naju za začetek v krop vrgla hrenovke po svoji izbiri.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Debel, kratek, tanek, dolgi, bull shit, važno da ga zna uporabljat, do moje G točke rabi samo dobra 2 centimetra. Jeb*š nabijanje, važno da mi pride, zato pa ne rabi 20+.

Tako kot so kurci raznoliki, so tudi pičke. Desetcentimetrski kurci so za desetcentimetrske pičke. Ti imaš očitno večjo.[/quote]

10 cm morda lahko zadovolji kakšno 140-150 cm kitajčico, japončico, korejčico ipd., normalno grajenih žensk pač ne.[/quote]

Moški imamo radi majhne, ljubke poševnooke, ker pojedo malo več kot en siamski maček, ltako lahko prišparamo pri hrani, sploh visokorasle ženske, ki se rade bašejo s čokolado, nas pridejo zelo na drago.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Za poročit se mi ne manjka kandidatov. Oni bi se že z mano pa se jaz nočem z njimi. Imam doma enga kandidata, ki mi vsake tolko čisto slučajno reče “kdaj misliš ti tvoj priimek v mojga spremenit?” hehe. Enkrat je nekaj zame klical pa unim poleg mojega imena kaj njegov priimek dodal :)[/quote]

Mah, saj si še skoraj otrok, pred vrati 30-tih, pa še kuhat se moraš naučiti, da moški ne bo lačen ali pa da ti ne bo uhajal k drugi na kosilo. Glavno da si dobra pri drugih gospodinjskih opravilih.

Jutri greva z Modrim k nedeljski maši, te vzameva s sabo v uk in te malo ‘sprifama’, pokaževa, kako se grah češe. Potem pa namesto goveje župe po farni maši, boš za naju za začetek v krop vrgla hrenovke po svoji izbiri.[/quote]

Kuhat zase znam, za dragega tudi. Za ostale me pa ne zanima. Sam, da je dobro pa na čimbolj simpl način narejeno. Raznih govejih juhic ipd. pa ne kuham, ker jih tudi ne jem. Kuham tisto kar mi diši. Nima kam uhajat. Če je lačen si pa sam kaj naredi. Ja tudi kuhat zna 🙂 Kako se grah češe? Hehe kaj mi to pomaga vedet? Goveje ne kuham, hrenovke si zna pa vsak butl skuhat 🙂

Same težke sexulkje tukaj, ufff kako sploh mate cajt tu gor viset;)
PS
Mam kakega mam, meril ga nisem, uporabljam ga, meni dobro služi, če pa babe niste zadovoljene, pa je to vaš problem ;), veš kak pravi kolega, kaj sn ji jaz kriv, lih teko cajta je mela ko jaz;)

Haha, jaz sem že ena tistih, ki kvari statistiko. A kaj pa čem, tko mi je blo dano in to mam :))[/quote]

Madonca bi jaz ljubkoval tiste tvoje krasne prsi :))))

Ps. imam pa nadpovprečnih 13.7 cm :))))[/quote]

To se reče 14, lejga, kera bo pa porajtala tiste 3 mm.
Če jih pa bo, pa sam laufej čim dalj in čim hitrej, verjem :)))

Mah, saj si še skoraj otrok, pred vrati 30-tih, pa še kuhat se moraš naučiti, da moški ne bo lačen ali pa da ti ne bo uhajal k drugi na kosilo. Glavno da si dobra pri drugih gospodinjskih opravilih.

Jutri greva z Modrim k nedeljski maši, te vzameva s sabo v uk in te malo ‘sprifama’, pokaževa, kako se grah češe. Potem pa namesto goveje župe po farni maši, boš za naju za začetek v krop vrgla hrenovke po svoji izbiri.[/quote]

Kuhat zase znam, za dragega tudi. Za ostale me pa ne zanima. Sam, da je dobro pa na čimbolj simpl način narejeno. Raznih govejih juhic ipd. pa ne kuham, ker jih tudi ne jem. Kuham tisto kar mi diši. Nima kam uhajat. Če je lačen si pa sam kaj naredi. Ja tudi kuhat zna 🙂 Kako se grah češe? Hehe kaj mi to pomaga vedet? Goveje ne kuham, hrenovke si zna pa vsak butl skuhat :)[/quote]

Ne znaš, kako se grah češe? Jah, saj ti pokažem, deluješ kar učljiva.

Sicer si prav simpatična, včasih obžalujem le, da nisem črnec. Če bi se midva še drugače ujela, pa da imam velikost in debelino majhnega ponija, to bi vriskala od veselja. Zdaj, kaj čem? :-\

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Madonca bi jaz ljubkoval tiste tvoje krasne prsi :))))

Ps. imam pa nadpovprečnih 13.7 cm :))))[/quote]

To se reče 14, lejga, kera bo pa porajtala tiste 3 mm.
Če jih pa bo, pa sam laufej čim dalj in čim hitrej, verjem :)))[/quote]
V skrajni sili pa lahko namontira kondome z izolacijo, tiste, ki so za hladne ženske. In ne s tem ne mislim na tiste ko so že expired:-))

Kuhat zase znam, za dragega tudi. Za ostale me pa ne zanima. Sam, da je dobro pa na čimbolj simpl način narejeno. Raznih govejih juhic ipd. pa ne kuham, ker jih tudi ne jem. Kuham tisto kar mi diši. Nima kam uhajat. Če je lačen si pa sam kaj naredi. Ja tudi kuhat zna 🙂 Kako se grah češe? Hehe kaj mi to pomaga vedet? Goveje ne kuham, hrenovke si zna pa vsak butl skuhat :)[/quote]

Ne znaš, kako se grah češe? Jah, saj ti pokažem, deluješ kar učljiva.

Sicer si prav simpatična, včasih obžalujem le, da nisem črnec. Če bi se midva še drugače ujela, pa da imam velikost in debelino majhnega ponija, to bi vriskala od veselja. Zdaj, kaj čem? :-\[/quote]

Debelino majhnega ponija? ojoj

Se ne lažem. Nekoč mi je neka ženska v jezi pravla, da ima njen sin(!!!!) dolgega 22cm.

No, meni je C košarica najlepša, še sploh če krasi lepo fit žensko telo. Veliko raje B ali C, kot pa dodatnih 20 kg viška in košarica D ali E.

No, meni je C košarica najlepša, še sploh če krasi lepo fit žensko telo. Veliko raje B ali C, kot pa dodatnih 20 kg viška in košarica D ali E.[/quote]Se povsem strinjam, B ali C rules!

New Report

Close