Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poglejte malo desno …

Poglejte malo desno …

v stolpec, kjer je glasovanje za predsedniške kandidate. Meni je zanimivo, kako malo ljudi je glasovali, pa naj bi bilo tu gor vsak dan na tisoče ljudi. Pa kako veliko podporo ima Jelinčič, to mi pa tudi nekaj čudnega o folku tu gor da povedat.

Tako, oddala sem svoj glas.

Živi in pusti živeti

Ti si pa res ena Gretka. pa hvala da si nas obvestila.

Eni so res munjeni s tem Jelinčičem. Ena moja sodelavka je rekla, da ga bo volila zato, da bomo končno dobili eno pravo prvo damo. Njegova žena je menda tako lepa kot tiste bejbe iz telenovel. Pa ne me vprašat kje delam, folk je pa …

To potrjuje mojo tezo, da nas je tu redno le kakšnih sto, pod različnimi imeni. Na anketo lahko večkrat klikneš.
Na Jelinčiča pa Žogica klika kot nora, tako, da kar brez skrbi.

Ja in kaj je to takega ? Ma kako se morate nekateri vtikati prav v vse.

Živi in pusti živeti

😀

meni piše ‘ste že glasovali’,v resnici pa nisem…

očitno ne morem večkrat, ampak sploh ne??

Elaine,spet si FUL pametna-en.
Raje si malo nekaj dlak odstrani na jeziku,mogoče boš potem bolj normalna-en.

Pa kaj če kdo glasuje za Jelinčiča, Peterleta, Gasparija… Vsak se odloči po svoje in vsak glasuje za svojega kandidata oz. tistega ki se mi zdi najbolj primeren za prestolček. Tak so vsi politiki in spremenilo se tudi ne bo nič, pa vseeno kateri je predsednik. Tak da spoštujmo odločitve posameznikov.

Meni je od vseh glih Jelinčič najbolj všeč… :))

Jaz sem pa najprej mislila, da bom volila Petrleta, pa ga ne bom zaradi podpore SDSa. Če ga podpira Janša, Petrle ni kandidat po moji meri.

Zogica je zdaj prav zaradi tebe glasovala v tej anketi, ker prej sploh ni. Ja, enkrat sem kliknila na Jelincica.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

New Report

Close