Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poglejte posnetek, kako so v tramvaju v Sarajevu napadli žensko, ker se je prekrižala

Poglejte posnetek, kako so v tramvaju v Sarajevu napadli žensko, ker se je prekrižala

Seveda ja, muslimani so vzor strpnosti, kristjani pa nestrpnosti.
Zato je v nekaterih islamskih državah uzakonjena prepoved gradnje cerkva, v krščanskih deželah se pa na polno gradijo džamije.
Zato je v nekaterih islamskih državah nemuslimanom grozi smrtna kazen, v krščanskih deželah pa velja svoboda veroizpovedi.
Zato v nekaterih islamskih državah ženske ne smejo pokazati obraza, v krščanskih deželah so pa lahko predsednice vlade.

Ja, kristjani so res grozno nestrpni,zaostali in nedemokratični, muslimani pa vzor strpnosti, razvoja in napredka.

Ja, ja. Če so muslimani tako grozni, zakaj se potem katolibanka sredi njih križa? Vidimo, kako se katolibani prilagajajo okolici.

A lahko še večji oksimoron napišeš? V krščanskih deželah svobodne veroizpovedi ni, ker potem to niso krščanske dežele. V krščanskih deželah je zapovedano krščanstvo. Če je pa svobodna veroizpoved, pa to ne more bit krščanska dežela, madona, a ste glupi? In če ste v državah s svobodno veroizpovedjo, se tako tudi obnašajte, ko pride muslimanka s svojim žakljem. Ali so to samo prazne besede in se tolerira samo katolibansko veroizpoved?

A lahko še večji oksimoron napišeš? V krščanskih deželah svobodne veroizpovedi ni, ker potem to niso krščanske dežele. V krščanskih deželah je zapovedano krščanstvo. Če je pa svobodna veroizpoved, pa to ne more bit krščanska dežela, madona, a ste glupi? In če ste v državah s svobodno veroizpovedjo, se tako tudi obnašajte, ko pride muslimanka s svojim žakljem. Ali so to samo prazne besede in se tolerira samo katolibansko veroizpoved?[/quote]

Naša promigrantska aktivistka se zapleta v lastne štrene, zraven pa še živce izgublja. Najraje bi zamenjala občestvo po svetlem zgledu vzornikov iz zgodovine. 🙂

Italija (ali pa Vatikan, če hočeš, a bo zadosti dober primer 🙂 je na primer krščanska dežela, pa drugih ver, niti ateistov, nihče ne preganja. Za našo promigrantsko aktivistko bi bila dobra edino dežela, kjer je ateizem zapovedan. Najbolje torej Albanija iz časov svetlega lika Enverja Hodže, ko je bila prva in edina uradno ateistična država na svetu.

A lahko še večji oksimoron napišeš? V krščanskih deželah svobodne veroizpovedi ni, ker potem to niso krščanske dežele. V krščanskih deželah je zapovedano krščanstvo. Če je pa svobodna veroizpoved, pa to ne more bit krščanska dežela, madona, a ste glupi? In če ste v državah s svobodno veroizpovedjo, se tako tudi obnašajte, ko pride muslimanka s svojim žakljem. Ali so to samo prazne besede in se tolerira samo katolibansko veroizpoved?[/quote]

Naša promigrantska aktivistka se zapleta v lastne štrene, zraven pa še živce izgublja. Najraje bi zamenjala občestvo po svetlem zgledu vzornikov iz zgodovine. 🙂

Italija (ali pa Vatikan, če hočeš, a bo zadosti dober primer 🙂 je na primer krščanska dežela, pa drugih ver, niti ateistov, nihče ne preganja. Za našo promigrantsko aktivistko bi bila dobra edino dežela, kjer je ateizem zapovedan. Najbolje torej Albanija iz časov svetlega lika Enverja Hodže, ko je bila prva in edina uradno ateistična država na svetu.[/quote]

Če je dežela sekularna, ne more bit krščanska, ker so vse vere uradno enakovredne. Krščanska država bi bila takšna, kjer je krščanstvo zapovedano. Italija je sekularna, krščanska pa je bila, dokler niso tega člena spremenili v ustavi. Zdaj ni več krščanska, tako kot tudi Slovenija ne. Če vam kaj ne paše, si pa naredite katolibanski kalifat.

zgoraj je kar nekaj dokazov, da imam prav.

in moderatorji TAKIH komentarjev seveda ne brišejo…

zgoraj je kar nekaj dokazov, da imam prav.

in moderatorji TAKIH komentarjev seveda ne brišejo…[/quote]

Zakaj bi morali brisat, to je svoboda govora? Jaz pač mislim, da je prav katolibanki, kaj pa posiljuje in izziva s svojo vero v javnosti. Če ti moje mnenje ni všeč, pa pač smola. Nihče ga ne bo cenzuriral, ker tebi ni všeč.

In pred mojo kritiko niso varni ne katoliki, ne muslimani, sploh pa ne katolibani.

Od kdaj pa je Bosna muslimanska? Bosna je bila stoletja krscanska, pred tem bogomilska, muslimanska nikoli.

Katolibani bi radi cenzuro, ko kdo kaj reče čez njihovo rdečo kapico. Normalni katoličani se tako seveda ne obnašajo, ker sprejmejo, da niso edini pravljičarji na svetu in da njihova pravljica ni vsem všeč. Samo katolibani imajo s tem težave.

Je pa danes, saj skoz pravite, da muslimani vsepovsod prevzemajo inciativo, ker se namnožijo. Stojte za svojimi besedami.

Za take je samo strog komunistični režim zdravilo. Pod komunisti se niso takole obnašali.

Naša promigrantska aktivistka se zapleta v lastne štrene, zraven pa še živce izgublja. Najraje bi zamenjala občestvo po svetlem zgledu vzornikov iz zgodovine. 🙂

Italija (ali pa Vatikan, če hočeš, a bo zadosti dober primer 🙂 je na primer krščanska dežela, pa drugih ver, niti ateistov, nihče ne preganja. Za našo promigrantsko aktivistko bi bila dobra edino dežela, kjer je ateizem zapovedan. Najbolje torej Albanija iz časov svetlega lika Enverja Hodže, ko je bila prva in edina uradno ateistična država na svetu.[/quote]

Če je dežela sekularna, ne more bit krščanska, ker so vse vere uradno enakovredne. Krščanska država bi bila takšna, kjer je krščanstvo zapovedano. Italija je sekularna, krščanska pa je bila, dokler niso tega člena spremenili v ustavi. Zdaj ni več krščanska, tako kot tudi Slovenija ne. Če vam kaj ne paše, si pa naredite katolibanski kalifat.[/quote]

Torej ni niti ene krščanske države na svetu. Ti si pa tista, ki ji ne paše in jokca tukaj po forumu.

Katolibani bi radi cenzuro, ko kdo kaj reče čez njihovo rdečo kapico. Normalni katoličani se tako seveda ne obnašajo, ker sprejmejo, da niso edini pravljičarji na svetu in da njihova pravljica ni vsem všeč. Samo katolibani imajo s tem težave.[/quote]

A ob pomanjkanju pozornosti se pa sama potrepljaš po ramenih? Kul. :)))

Če je dežela sekularna, ne more bit krščanska, ker so vse vere uradno enakovredne. Krščanska država bi bila takšna, kjer je krščanstvo zapovedano. Italija je sekularna, krščanska pa je bila, dokler niso tega člena spremenili v ustavi. Zdaj ni več krščanska, tako kot tudi Slovenija ne. Če vam kaj ne paše, si pa naredite katolibanski kalifat.[/quote]

Torej ni niti ene krščanske države na svetu. Ti si pa tista, ki ji ne paše in jokca tukaj po forumu.[/quote]

Ne vem, mogoče je kakšna afriška ali podobno zaostala država krščanska. Poišči eno, ki ima v ustavi ali zakonih zapisano, da je krščanska. Italija in Slovenija to nista.

Če bi koga iz mon premestil, ne bi bilo nič drugače, ko te napadejo iz fronte, ko imajo slabe dneve.

zgoraj je kar nekaj dokazov, da imam prav.

in moderatorji TAKIH komentarjev seveda ne brišejo…[/quote]

Zakaj bi morali brisat, to je svoboda govora? Jaz pač mislim, da je prav katolibanki, kaj pa posiljuje in izziva s svojo vero v javnosti. Če ti moje mnenje ni všeč, pa pač smola. Nihče ga ne bo cenzuriral, ker tebi ni všeč.[/quote]

se strinjam.
ne razumem pa tega, da sovražne govore običajno brišejo, nikoli pa ne tistih, ki so sovražni do nas, katolikov.

Če je dežela sekularna, ne more bit krščanska, ker so vse vere uradno enakovredne. Krščanska država bi bila takšna, kjer je krščanstvo zapovedano. Italija je sekularna, krščanska pa je bila, dokler niso tega člena spremenili v ustavi. Zdaj ni več krščanska, tako kot tudi Slovenija ne. Če vam kaj ne paše, si pa naredite katolibanski kalifat.[/quote]

Torej ni niti ene krščanske države na svetu. Ti si pa tista, ki ji ne paše in jokca tukaj po forumu.[/quote]

In ja, verjetno jih je malo ali sploh nobene. Ker ljudje so na lastni koži izkusili, kaj pomeni “krščanska” + “država” v praksi. In so si skoraj vsi po vrsti v ustave zapisali “mi nismo krščanska država” oz. z drugimi besedami “mi smo sekularna država”.

Zakaj bi morali brisat, to je svoboda govora? Jaz pač mislim, da je prav katolibanki, kaj pa posiljuje in izziva s svojo vero v javnosti. Če ti moje mnenje ni všeč, pa pač smola. Nihče ga ne bo cenzuriral, ker tebi ni všeč.[/quote]

se strinjam.
ne razumem pa tega, da sovražne govore običajno brišejo, nikoli pa ne tistih, ki so sovražni do nas, katolikov.[/quote]

Ker tole ni sovražni govor in tudi ni uperjen proti katolikom, ampak samo katolibanom, ki s svojimi verskimi simboli posiljujejo druge na ulici.

Torej ni niti ene krščanske države na svetu. Ti si pa tista, ki ji ne paše in jokca tukaj po forumu.[/quote]

In ja, verjetno jih je malo ali sploh nobene. Ker ljudje so na lastni koži izkusili, kaj pomeni “krščanska” + “država” v praksi. In so si skoraj vsi po vrsti v ustave zapisali “mi nismo krščanska država” oz. z drugimi besedami “mi smo sekularna država”.[/quote]

Kul. Ampak, zakaj jokcaš?

se strinjam.
ne razumem pa tega, da sovražne govore običajno brišejo, nikoli pa ne tistih, ki so sovražni do nas, katolikov.[/quote]

Ker tole ni sovražni govor in tudi ni uperjen proti katolikom, ampak samo katolibanom, ki s svojimi verskimi simboli posiljujejo druge na ulici.[/quote]

se resnično sramujem svoje nevednosti.

ne vem točno, kaj naj bi pomenilo, po mojem mnenju žaljivo skrpucalo katoliban, če ne misliš s tem katolika.
pa ga niti v slovarju slovenskega knjižnjega jezika ne najdem…

In ja, verjetno jih je malo ali sploh nobene. Ker ljudje so na lastni koži izkusili, kaj pomeni “krščanska” + “država” v praksi. In so si skoraj vsi po vrsti v ustave zapisali “mi nismo krščanska država” oz. z drugimi besedami “mi smo sekularna država”.[/quote]

Kul. Ampak, zakaj jokcaš?[/quote]

Kdo jokca? Kdo je odprl to temo za jokcanje? So morda bili rahlo fanatični predstavniki ene v sloveniji pogoste vere? Hmmmm.

se strinjam.
ne razumem pa tega, da sovražne govore običajno brišejo, nikoli pa ne tistih, ki so sovražni do nas, katolikov.[/quote]

Ker tole ni sovražni govor in tudi ni uperjen proti katolikom, ampak samo katolibanom, ki s svojimi verskimi simboli posiljujejo druge na ulici.[/quote]

Imaš srečo, promigrantska aktivistka, da živiš v naši lepi sekularni državi. Ker če bi takole prešerno čebljala tam, od koder prihajajo tvoji ljubljenci, tega ne bi počela dolgo. Pa še tortic ne bi bilo.

Ker tole ni sovražni govor in tudi ni uperjen proti katolikom, ampak samo katolibanom, ki s svojimi verskimi simboli posiljujejo druge na ulici.[/quote]

se resnično sramujem svoje nevednosti.

ne vem točno, kaj naj bi pomenilo, po mojem mnenju žaljivo skrpucalo katoliban, če ne misliš s tem katolika.
pa ga niti v slovarju slovenskega knjižnjega jezika ne najdem…[/quote]

Veliko sreče kogarkoli prepričat v to, da je sovražni govor nekaj, česar ne razumeš. Počakaj, da pride v SSKJ, mogoče bo potem prišlo do katolibanske cenzure tule.

Ker tole ni sovražni govor in tudi ni uperjen proti katolikom, ampak samo katolibanom, ki s svojimi verskimi simboli posiljujejo druge na ulici.[/quote]

Imaš srečo, promigrantska aktivistka, da živiš v naši lepi sekularni državi. Ker če bi takole prešerno čebljala tam, od koder prihajajo tvoji ljubljenci, tega ne bi počela dolgo. Pa še tortic ne bi bilo.[/quote]

Ti imaš srečo, da te zakonodaja in ustava ne jemlje resno, ko trobezljaš, da je ta ista država “krščanska”.

New Report

Close