Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poglejte si sobe mladoletnih migrantov v Novi Gorici

Poglejte si sobe mladoletnih migrantov v Novi Gorici

Lahko imaš prav, da enako sobo dobijo naši slovenski dijaki, lahko celo boljšo. Ampak si pozabil dodati, ali pozabila, da slovenski dijaki oziroma ”njihovi starši” plačajo uporabo takšne sobe, imigranti pa ne, za njihovo rit plačujemo MI SLOVENCI, država nam krade denar za imigrante tako, da našim slovenskim otrokom ne moremo nuditi tistega, ki bi morali, kriva je država in njihovo vodstvo. Važno, da imajo imigranti polne riti in tople sobe! ZA IMIGRANTE DAJE VSE, ZA SLOVENCE NE!!!!

V bistvu vsi mi plačujemo tudi za vaše dijake. A mislite, da subvencije pa iz lufta priletijo?

Tudi prej ste govorili, kak jih bo v sloveniji na miljone.

Sprijaznite se. Za en drek smo, tudi begunci z domačini zato bežijo od tukaj.

Tudi tistih 12 si ne želi biti tu v sobi z iverko, ampak pač morajo dokler ne uidejo. Morajo da evropa vidi da tudi pri nas imamo begunce. Pa čeprav jih je za prste ene osebe.

Tisti ki pa hvalite to pohištvo, se pa sprašujem, kaj imate vi doma? Pa tole je največji šrot iz KiKa ali Tedi trgovine, ne zdrži niti eno sezono umirjenega piflarja ali ene sobotne žurke.

Ne LAŽI. LUKSUZ je to, ker migrantom dajo LUKSUZ, SLOVENCEM PA NE!!!![/quote]

Govora je o sobi…tale soba ni pa noben luksuz.

Luksuz?

Meni se zdi nekje med zaporom in enim zabačenim dijačkim domom v Spodnjih Fukavcih, ne pa luksuz?

Ne LAŽI. LUKSUZ je to, ker migrantom dajo LUKSUZ, SLOVENCEM PA NE!!!![/quote]

Govora je o sobi…tale soba ni pa noben luksuz.[/quote]

TA SOBA JE LUKSUZ. TAKO MODERNO POHIŠTVO IZ TAKO TANKE IVERKE JE SLOVENCEM NEDOSTOPNO! PA DA SPLOH NE OMENJAM, KAKO OGROMNA SOBA JE, NA TAKI KVADRATURI SE STISKA 10 SLOVENCEV!!!!

Govora je o sobi…tale soba ni pa noben luksuz.[/quote]

TA SOBA JE LUKSUZ. TAKO MODERNO POHIŠTVO IZ TAKO TANKE IVERKE JE SLOVENCEM NEDOSTOPNO! PA DA SPLOH NE OMENJAM, KAKO OGROMNA SOBA JE, NA TAKI KVADRATURI SE STISKA 10 SLOVENCEV!!!![/quote]

Moderno pohištvo? Kje ga vidiš?

New Report

Close